Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No musiał bym być jebnięty żeby z Bialegostoku przenosić się na Śląsk. Na jaku jechał bym ze dwa tygodnie :)

Poza tym zapotrzebowanie na informatyków na Śląsku to podpucha. Frajerzy przyjeżdżają, dostają kilof do ręki i od razu ich wrzucają do kopalni.

 

Pewnie kopalnia bitcoinów

Odnośnik do komentarza

Ujemne punkty to powinieneś dostać za grę w Anglii na złotówkach :)

 

oficjalnie minusuję i sprzedaję wirtualnego liścia. pozdrawiamy ja i pawoj

 

Niestety taka dziwna pozostałość po CM4 ;] Wtedy grałem na złotówkach i tak już pozostało.

 

Żeby było dziwniej mam też ustawione roczne pensje zamiast tygodniowych ;]

 

propsuję, to jest nas trzech :D

 

Chyba sie przejade po F1 2016 :-k

i jak wrażenia?

 

 

Ja też zapomniałem, więc Scorpio sobie z nas jaja robił, bo wraca od września do pracy.

Nie robie sobie z nikogo jaj :P Wracam we wrzesniu, ale lipiec i sierpien to dla mnie miesiace w ktorych nie tylko nie zarabiam ale mam nawet straty, bo oplaty za wynajem sal musze placic. Jedyne co mi odpada to zusy, bo zawieszam dzialalnosc.

 

ile te sale Cie kosztuja? nie chcialem jakis wakacyjnych kursow zrobic zeby przynamniej pokryc koszta?

 

F1 2016 jest na 3 plytach DVD :| Nie mam napedu wiec bede to musial wszystko sciagnac ze steama :wszystkozle:

easy, easy :)

 

 

 

Minimum tyle samo, ale lekka podwyżka byłaby miła!

 

Zadzwonimy do Pana.

 

 

Nie Łódź się, nigdy nie dzwonią.

 

 

Ty, misio, nie wkurwiaj :)

 

Timon, miałeś napisać więcej, a nie iść biegać ;).

daj mu spokój :)

Odnośnik do komentarza

 

Ziomy, gracie w No man's sky? Fajne to jest?

Zależy czego oczekujesz od gry.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uTTPlqK8AnYWiem, że dość długie, ale całkiem uczciwie wymienia zalety, wady i wałki ze strony twórców gry. IMO warto obejrzeć zanim zdecydujesz się wydać ~200 zeta.

 

Dzięki, obejrzę. Na szczęście gra wpadła za darmo, ale chwilowo nie mam konsoli, stąd pytanie. Czytałem, że gierka trochę zawiodła oczekiwania, bo okazała się dość nudna.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...