Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Minimum tyle samo, ale lekka podwyżka byłaby miła!

 

Zadzwonimy do Pana.

 

 

Nie Łódź się, nigdy nie dzwonią.

 

 

Oni będą żałować więc pozostane moralnym zwycięzcą.

 

 

Będziesz nadal mało zarabiał i kobieta Cię rzuci dla jakiegoś rokendrolowca.

 

BTW, mówiłeś jej, że gram na perkusji?

 

 

Nie zarabiam najgorzej, to akurat mały problem :-k

 

Nie, a po co? Wystarczająco często się śmieje.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja też zapomniałem, więc Scorpio sobie z nas jaja robił, bo wraca od września do pracy.

Nie robie sobie z nikogo jaj :P Wracam we wrzesniu, ale lipiec i sierpien to dla mnie miesiace w ktorych nie tylko nie zarabiam ale mam nawet straty, bo oplaty za wynajem sal musze placic. Jedyne co mi odpada to zusy, bo zawieszam dzialalnosc.

 

 

Wiesz. To inna sprawa. Możesz mieć sytuacje stresowe przez to, że masz przychody mniejsze, zerowe czy minusowe w firmie, ale skoro chodzi o wakacje to... przecież możesz temu zaradzić, bo to jest cykliczne, nie? No i np. zawiesić działalność jak mówisz albo... dorobić w innej pracy, nie? Jakby Ci się chciało oczywiście. Ale masz świadomość, że zaraz wróci wszystko do normy i będziesz miał uczniów/klientów.

 

Prowadzenie własnej działalności to czynnik stresowy, a brak pracy to czynnik depresyjny, a to moim zdaniem dwie inne sprawy.

 

Przeciez ja sie z Toba zgadzam i nawet nie probuje z tym polemizowac.

 

 

Gówno prawda. Jmk Cię zmasakrował lewaku. Dostałeś lirycznym wpierdolem in jor fejs!

 

Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj na GL uderzył do mnie jakiś rekruter z ofertą pracy w Gliwicach. W sumie mógłby sprawdzić, że ta firma ma również oddział w Białymstoku. Nie ogarnął chłopak.

 

Bezpiecznie i zrozumiale założył, że chciałbyś wyjechać :D

 

 

To z dupy założenie. Z Podlasia nikt z tej branży się nie przenosi na Górny Śląsk. Programiści Białystok zamieniają prawie tylko na Warszawę. Od biedy jeszcze Wrocław. Kiedyś jeszcze w grę wchodziły Kraków i Trójmiasto.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wczoraj na GL uderzył do mnie jakiś rekruter z ofertą pracy w Gliwicach. W sumie mógłby sprawdzić, że ta firma ma również oddział w Białymstoku. Nie ogarnął chłopak.

 

Bezpiecznie i zrozumiale założył, że chciałbyś wyjechać :D

 

 

To z dupy założenie. (...)

 

 

hy hy

Odnośnik do komentarza

 

 

Wczoraj na GL uderzył do mnie jakiś rekruter z ofertą pracy w Gliwicach. W sumie mógłby sprawdzić, że ta firma ma również oddział w Białymstoku. Nie ogarnął chłopak.

 

Bezpiecznie i zrozumiale założył, że chciałbyś wyjechać :D

 

 

To z dupy założenie. Z Podlasia nikt z tej branży się nie przenosi na Górny Śląsk. Programiści Białystok zamieniają prawie tylko na Warszawę. Od biedy jeszcze Wrocław. Kiedyś jeszcze w grę wchodziły Kraków i Trójmiasto.

 

 

To kwestia obaw przed podołaniem w warunkach zetknięcia się ze skokiem cywilizacyjno-kulturowym?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...