Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zawór ciśnienia turbo wymieniony, ciekawe czy problemy się skończą. Czekać na okoliczność przejechania się dłuższym odcinkiem po autostradzie i zobaczymy.

but na dwójce i sie w miescie dowiesz :)

 

Nie dowie sie, bo turbo zazwyczaj wpada w tryb awaryjny przy okolo 100km/h :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Zawór ciśnienia turbo wymieniony, ciekawe czy problemy się skończą. Czekać na okoliczność przejechania się dłuższym odcinkiem po autostradzie i zobaczymy.

but na dwójce i sie w miescie dowiesz :)

 

Nie dowie sie, bo turbo zazwyczaj wpada w tryb awaryjny przy okolo 100km/h :P

 

u mnie te problemy to tak powyżej 120 km/h się pojawiały dopiero

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zawór ciśnienia turbo wymieniony, ciekawe czy problemy się skończą. Czekać na okoliczność przejechania się dłuższym odcinkiem po autostradzie i zobaczymy.

but na dwójce i sie w miescie dowiesz :)

 

Nie dowie sie, bo turbo zazwyczaj wpada w tryb awaryjny przy okolo 100km/h :P

 

u mnie te problemy to tak powyżej 120 km/h się pojawiały dopiero

 

No, dokladnie tak bylo u mnie w A4 kilka lat temu. Czujnik cisnienia doladowania byl pierdolniety. 100zl i 2min roboty (jedna srubka) a samochod odzyl natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Kraków jest przezajebisty - mam ogromny sentyment i chętnie wracam odwiedzać. Po przeprowadzce do Wawy przez pierwsze pół roku miałem problemy z aklimatyzacją, jakieś takie molochowe i nieprzyjazne mi się to miasto wydawało. Ale trzeba przyznać, że z czasem tylko zyskuje. Jak się poznaje kolejne miejsca i oswaja z pewnymi rzeczami, można naprawdę bardzo polubić. Inna sprawa, że to miasto (jak w sumie każde...), gdzie dobrze mieć dobrą sytuację finansową i korzystać z jego potencjału, bo żyjąc od pierwszego do pierwszego i licząc każdy grosz, to chyba średnio, bo "darmowych" benefitów, jak urokliwego klimatu, itp. to Warszawa raczej za wiele nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...