Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem dzisiaj wieczornie spektakl piłkarski w ramach ŚDM - Polacy na osiedlowym Orliku ograli bardzo wysoko Hiszpańczyków, a najlepszy na boisku był wikary z mojej parafii. Na plecach "4" i nazwisko "Krychowiak", a w nogach kopyto jak się patrzy. Szkoda, że niedziele ma zajęte, bo bym go zainteresował grą w mojej drużynie ;)

:kekeke:

Odnośnik do komentarza

Takie czasy, że można się spodziewać zamachów.

 

Można się też spodziewać wypadków samochodowych, katastrof budowlanych, samobójstw, zawałów serca na które nadal umiera więcej ludzi niż podczas zamachów. Skierowaliśmy Nasze życie w tym kierunku, więc musimy zacząć traktować to jak coś normalnego.

Odnośnik do komentarza

 

Takie czasy, że można się spodziewać zamachów.

 

Można się też spodziewać wypadków samochodowych, katastrof budowlanych, samobójstw, zawałów serca na które nadal umiera więcej ludzi niż podczas zamachów. Skierowaliśmy Nasze życie w tym kierunku, więc musimy zacząć traktować to jak coś normalnego.

 

 

Nasze życie? My chyba jeszcze jednak nie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Takie czasy, że można się spodziewać zamachów.

 

Można się też spodziewać wypadków samochodowych, katastrof budowlanych, samobójstw, zawałów serca na które nadal umiera więcej ludzi niż podczas zamachów. Skierowaliśmy Nasze życie w tym kierunku, więc musimy zacząć traktować to jak coś normalnego.

 

 

Nasze życie? My chyba jeszcze jednak nie.

 

 

Europa jest dla nas ogólniedostępna :P

Odnośnik do komentarza

No, ale wystarczy przejechać granicę i zobaczyć jak to jednak mocno się różni.

 

No i skoro taka dostępna to czemu przeciętny Niemiec z płacą minimalną 1400 euro kupi sobie 1147 litrów ropy, a Polak przy swojej minimalnej 1700zł kupi 395 litrów ropy. Robi to różnicę? A to tylko jeden przykład fakt, specjalny, ale pokazuje skalę.

Odnośnik do komentarza

No, ale wystarczy przejechać granicę i zobaczyć jak to jednak mocno się różni.

 

No i skoro taka dostępna to czemu przeciętny Niemiec z płacą minimalną 1400 euro kupi sobie 1147 litrów ropy, a Polak przy swojej minimalnej 1700zł kupi 395 litrów ropy. Robi to różnicę? A to tylko jeden przykład fakt, specjalny, ale pokazuje skalę.

"Na chuj mi ta ropa?"

;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do ludzi, którzy jeżdżą na wakacje w góry, bo ja ostatni raz byłem za dzieciaka i się nie znam - co trzeba koniecznie wziąć ze sobą na taki wyjazd? Jedziemy z narzeczoną do Szczawnicy, ale nie planujemy jakiegoś hardkorowego łażenia typu Orla Perć, nasz maks to raczej Trzy Korony (a to nie jest chyba jakiś trudny szczyt, bo wszedłem tam w wieku bodajże 9 lat).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...