Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Man_iac polska liga ma taką reputację, a nie inną. Eurowpierdole robią swoje. Dlatego 4.5 mln euro, za które poszedł Lewandowski bez sensu nazywać groszami. Twierdzisz, że Kapustka pójdzie spokojnie za 8 milionów (zakładam, że mówisz o euro)? To ja się chętnie założę, że tak się nie stanie.

Co innego Drągowski :p

Odnośnik do komentarza

 

:dupa:

Pamietam jak kiedys Icon dal ci warna za wstawienie paru postow z emotkami z rzedu i stwierdzil, ze to zawiesilo forum :kekeke:

 

Tego to nawet ja nie pamietam... A dupe pokazuje, zeby wywolac bliski jej temat kija...

 

PS Czaplinski stracil plac na rzecz Humerskiego czy po prostu odpoczywa po PP?

Odnośnik do komentarza

W gruncie rzeczy rozumiem tę decyzję. Mimo wszystko jakbym był sportowcem, to miałbym duży żal, gdyby mnie ktoś zdyskwalifikował, tylko dlatego, że jestem z kraju, w którym dużo osób brało. Nigdy nie jest tak, że dużo = wszyscy. Na pewno jest kilku czystych Rosjan (chociażby strzelcy i reprezentanci innych dyscyplin, w których sprawność fizyczna nie jest najistotniejsza).

Odnośnik do komentarza

Nie no, pamiętam dyskusję jak mój osobiście prywatnie ceniony i szanowany użytkownik FYM wojował, za ile to Drągowski nie pójdzie za granicę (stanęło na trochę ponad 3 milionach €), której nie umiem znaleźć teraz,no i trochę z tym mi się pomyliło:

http://forumcm.net/index.php/topic/7547-marynia-placi-470-zl-za-glosy-w-wyborach/page-17

:nabrany:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...