Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

"Kobiety z Algieru" Picassa najdrożej sprzedanym dziełem sztuki. Na wczorajszej aukcji w Nowym Jorku obraz osiągnął cenę 179,4 mln dolarów.

 

Kosmos. Po prostu kosmos. Ja rozumiem, że są ludzie, którzy mogą raz na jakiś czas wyjebać na cokolwiek 200 mln dolarów. Wyczesany jacht, n-hektaorowa posiadłość, odrzutowiec. Ale obraz?

Odnośnik do komentarza

Ech ;)

Inaczej - każdy może mieć pierdolny dom i pierdolną działkę. I jasne, możesz go zrobić tak oryginalnym jak się da. Mimo wszystko uważam, że taki obraz (nie tylko ja zresztą) to wyjątkowość +milion. A bogatym ludziom zależy głównie na tym by być wyjątkowymi (vide kupowanie klubów).

Odnośnik do komentarza

Kinas, uważasz, że nie ma granicy? Że nie przyjdzie w końcu taki czas, że nie znajdzie się koneser, który zapłaci więcej niż poprzedni nabywca?

 

Mikhailo, Tobie to już żaden fix nie pomoże ;)

W 1997 r. na aukcji ten obraz poszedł za 31 mln USD. Teraz za prawie 180 mln. Policz sobie jaki był zysk z inwestycji w ciągu 15 lat.

Odnośnik do komentarza

Kinas, uważasz, że nie ma granicy? Że nie przyjdzie w końcu taki czas, że nie znajdzie się koneser, który zapłaci więcej niż poprzedni nabywca?

 

Mikhailo, Tobie to już żaden fix nie pomoże ;)

 

 

 

cytując klasyka: stawiam orzechy przeciw dolarom, że to lepsza inwestycja niż Twoje propozycje z odrzutowcami

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...