Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

kurwa, ja w tym Lazio mam już 2031 rok, jak ten czas szybko leci :D


Ziomki, pomóżcie. Mam napisać pracę na temat "Gry i ich zastosowanie w rozwoju osobistym i zawodowym". Wybrać jedną grę, opisać jej mechanikę, ewentualne kryteria zwycięstwa i korzyści w rozwoju. Jakieś pomysły?

hmm, FM??????????!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ziomki, pomóżcie. Mam napisać pracę na temat "Gry i ich zastosowanie w rozwoju osobistym i zawodowym". Wybrać jedną grę, opisać jej mechanikę, ewentualne kryteria zwycięstwa i korzyści w rozwoju. Jakieś pomysły?

Opisz jak się rozwinąłeś dzięki GTA :keke: Że np. umiesz jebnąć ze łba, doskonale posługujesz się bronią, latać helikopterem i potrafisz profesjonalnie opierdolić osiedlowy spożywczak :)

Odnośnik do komentarza

Przecież FM to na serio wzorcowy przykład na to, że gry komputerowe pomagają w samorozwoju.

Podejmowanie decyzji w oparciu o dane, umiejętność analizy, podejmowanie decyzji pod presją, umiejętność zarządzania i osiągania celów (transferowych) w oparciu o pewne limitowane fundusze, umiejętność oceny przydatności potencjalnych rozwiązań i korygowania podejścia do tej sprawy po ewaluacji wcześniejszych decyzji, planowanie długoterminowe, balans pomiędzy celami długofalowymi a krótkoterminowymi (utalentowani juniorzy czy gracze na teraz), wybór kadry wspomagającej, umiejętność określania potrzeb...

Jest tego od chuja, generalnie w bardzo szerokim rozumieniu rozbija się o podejmowanie decyzji, ciężko o lepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym, jeżeli chodzi o gry komputerowe.

Odnośnik do komentarza

Rozwijasz się przy FMie? W sumie całą swoją wiedzę geograficzną mu zawdzięczam :keke:

oprócz tego zarządza się zespółem ludzi (myślę ze w rzeczywistości piłkarze by zaraz wzięli w obroty takiego menago :) ), dobiera nowych czlonkow zespolu zwracając uwagę na potencjał czy cechy osobowości, jest budżet który można se analizować... Jakieś strategie osadzone w realiach historycznych były by lepszym tematem jednak :-k

Odnośnik do komentarza

Przecież FM to na serio wzorcowy przykład na to, że gry komputerowe pomagają w samorozwoju.

Podejmowanie decyzji w oparciu o dane, umiejętność analizy, podejmowanie decyzji pod presją, umiejętność zarządzania i osiągania celów (transferowych) w oparciu o pewne limitowane fundusze, umiejętność oceny przydatności potencjalnych rozwiązań i korygowania podejścia do tej sprawy po ewaluacji wcześniejszych decyzji, planowanie długoterminowe, balans pomiędzy celami długofalowymi a krótkoterminowymi (utalentowani juniorzy czy gracze na teraz), wybór kadry wspomagającej, umiejętność określania potrzeb...

Jest tego od chuja, generalnie w bardzo szerokim rozumieniu rozbija się o podejmowanie decyzji, ciężko o lepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym, jeżeli chodzi o gry komputerowe.

:*

Odnośnik do komentarza

Ej ja autentycznie sądzę, że gdyby nie to, że gram w menadżery od jakoś 8-9 roku życia byłbym głupszy i wyraźnie zauważam, że osoby, które dość szybko zniechęciły się do menadżerów (no bo je ostro reklamowałem w otoczeniu) nie były najwyższych lotów intelektualnie. Nie żeby był bezpośredni związek, że jak się nie gra w mendażery to jest się głupim, no kurwa xd, ale żeby grać jakoś tak w miarę efektywnie (w sensie inaczej niż spacja spacja spacja, tylko korzystać i rozumieć całość rozwiązań i możliwości, jakie efem/ceem oferuje) trzeba coś pod kopułą mieć.

Z drugiej strony być może miałbym też teraz dziewczynę, hehe :).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...