Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Długo myślałem - wrzucać, czy nie wrzucać... ale skoro SZk poruszył już ten temat, to proszę bardzo:

 

13782258_871607652972073_477298580780917

, op

 

Chuj z tym, opis jest piękny i głęboki:

 

Przez ostatni rok: 1. Rzuciłam palenie (po 16 latach). 2. Schudłam 19 kg. 3. Wyprowadziłam się z portalu tvnwarszawa.pl do telewizora tvn24 4. W edukacji dotarłam do etatu: piszę magisterkę. A to dopiero początek! " Widzę anioła w kamieniu i odłupuję wszystko, co jest wokół niego". Dziękuję ludziom, którzy... hm każdy wie za co. Zasuwamy dalej!!!!

 

Ona ma 13 lat?

 

 

Btw, ale PIERDOLNY TEN OREŁ :o

 

 

Etat: piszę magisterkę :keke: #krulowietefałenu

Przy całej mojej sympatii do Johnissa to niektórzy z was niezła chamowe odstawiaja

 

NIe wydaje mi się, żeby forum osiągnęło połowę poziomu zachowania Dżonisa zanim zachował się jak dwunastolatka i odszedł z forum ;)

Hojek ma bersdeje? Wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza

No jak księdza, to spoko. Moja antyklerykałka więc o kościelnym mowy nie ma. A ja antyetatysta, więc o cywilnym też :D Dobrze nam już prawie 4 lata na kocią łapę.


 

Po co Ci błogosławieństwo urzędnika?

 

Dla niektórych osób to ma znaczenie Vami :)

 

Dlatego zadałem pytanie :>

Odnośnik do komentarza

Śluby bierze się głównie po to, żeby potem z rozmachem wziąć rozwód. Tutaj na forum najlepszym zawodnikiem był Fubert, przez dobre pare lat udzielał życiowych mądrości o związkach i małżeństwie, żeby potem stwierdzić że coś się popsuło i rozwiódł/rozstał się z żoną po ~10 latach :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...