Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ide trzec cukinie. Opierdole sobie dzisiaj kotleciki <3

Właśnie też obierałem :keke:

Dzisiaj cukinia faszerowana :P

Dostałem tyle skierowań, że nie wiem do którego lekarza najpierw iść :D.

 

I masz coś na wakacyjną nudę ;)

Ps. Mam to samo xD Reumatolog, neurolog, ortopeda i tak do zajebania.

 

A to już nie jest tak, że jednego umówisz najwcześniej na grudzień 2017, drugiego na październik 2019, a ostatniego w 2028? NFZ się chyba poprawił w takim razie, jak wszystko się da ogarnąć w wakacje.

 

No w wakacja tegoroczne to raczej nie :keke: Chyba że jmk ma inny tryb przyjmowania, bo powinien taki mieć :-k

Odnośnik do komentarza

W sumie tak teoretycznie to ja za niecałe 2 lata mogę mieć dostęp do lekarzy teoretycznie bez kolejki :keke: Teoretycznie bo nie chodzę do lekarzy z NFZ, a i wiem, jak wygląda w praktyce powoływanie się na uprawnienia :D

Spoko ja na mojego znalazłem sposób. Idę się zapisać do specjalisty po czym mojemu przynoszę kartkę z datą i mówię, że ma wypisać skierowanie ;)

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek byłem u rodzinnego, we wtorek na rtg kregoslupa, dzisiaj u hematologa, mam skierowanie do dermatologa, skierowanie do szpitala na gastrologie, no i termin operacji zatok na 2019 ;) Dietetyk jeszcze gdzieś pomiędzy. A w pon Idę na badanie krwi.

 

Nie mam szybszych skierowań, wszystko jak normalni. Jestem zbyt zdrowy;)

Spoko, umawiajcie się po znajomości, tacy jak ja albo w gorszym stanie sobie mogą poczekać ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale ja nie z takich, ja staram się patrzeć trochę szerzej ;)

 

W tym przypadku wyznanie pewnie mogło mieć udział, w zabójstwie w kebabie u Niemców nie miało zapewne większego znaczenia.

Patrząc szerzej właśnie mogło mieć - to było coś na kształt honorowego zabójstwa :> Po prostu chyba już nie umiem na to, co się obecnie dzieje reagować inaczej niż cynizmem.

Nawet jeśli - to wtedy kultura, nie wyznanie.

 

Ale religia wpływa na kulturę.

Odnośnik do komentarza

Musiał być źle zrobiony. Jadłem niejeden i każdy był super.

Był dobry według gejowsko-wegańskich standardów, ale jak dla mnie to jakaś masakra. Pod koniec wyjebałem tego zielonego kotleta i zjadłem bułkę z sosem i warzywami, to było akurat dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...