Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Smet, wezmę raczej tę kartę od Skorpia. Wrzuć człowieniu dobry, mądry i pomocny link do jakegoś rozsądnego zasilacza, co by to wszystko pochwytał

 

powiedz co masz teraz :) po co wydawać zbędnie kasę? mówiłeś, że jakiś czas temu kupiłeś coś innego niż modecom feel :P 760gtx jakimś mega wpierdalaczem nie jest, zobaczymy co za maszyna i będziemy szukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza

za czasów Icona kuab miał bana za niedorozwój

Udowodnij albo przeproś :kekeke:

 

@Gabe - tak, najbardziej mnie bawi że antyklerykalni/ateistyczni lewacy zupełnie ignorują, że religia mogła być/była czynnikiem w tych atakach, może nawet decydującym. Dorabia się gadkę o tym, że był chory psychicznie i wsio gra.

Odnośnik do komentarza

 

 

mnie się to podoba :D

http://mediakrytyk.pl/

Nie widzę Cię na liście? ;)

 

no u mnie z premierami ciężko w mieście ;)) a i tak teraz remont kina

 

swoją drogą...jak można poprawić styl pisania? jakieś protipy?

 

Ciężko powiedzieć, dużo pisać i dawać to do poprawy osobom, które znają się na języku :). Dużo czytania (porządnie zredagowanej literatury) też powinno pomóc. Są jeszcze warsztaty pisarskie, ale tutaj ciężko mi cokolwiek polecić, bo nie wiem, czy są godne zaufania.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie z takich, ja staram się patrzeć trochę szerzej ;)

 

W tym przypadku wyznanie pewnie mogło mieć udział, w zabójstwie w kebabie u Niemców nie miało zapewne większego znaczenia.

Patrząc szerzej właśnie mogło mieć - to było coś na kształt honorowego zabójstwa :> Po prostu chyba już nie umiem na to, co się obecnie dzieje reagować inaczej niż cynizmem.

Odnośnik do komentarza

 

Ale ja nie z takich, ja staram się patrzeć trochę szerzej ;)

 

W tym przypadku wyznanie pewnie mogło mieć udział, w zabójstwie w kebabie u Niemców nie miało zapewne większego znaczenia.

Patrząc szerzej właśnie mogło mieć - to było coś na kształt honorowego zabójstwa :> Po prostu chyba już nie umiem na to, co się obecnie dzieje reagować inaczej niż cynizmem.

Nawet jeśli - to wtedy kultura, nie wyznanie.

Odnośnik do komentarza

Ide trzec cukinie. Opierdole sobie dzisiaj kotleciki <3

Właśnie też obierałem :keke:

Dzisiaj cukinia faszerowana :P

Dostałem tyle skierowań, że nie wiem do którego lekarza najpierw iść :D.

 

I masz coś na wakacyjną nudę ;)

Ps. Mam to samo xD Reumatolog, neurolog, ortopeda i tak do zajebania.

Odnośnik do komentarza

Uff... mogę się już zalogować na swoje konto na GOG-u :). Support przeprosił i napisał, że coś w gog-u namieszali z moim kontem i przez to nie mogłem się do niego dostać. Dobrze, bo już myślałem, że po ostatnim wycieku moich danych logowania znowu jacyś nieproszeni goście chcą mi się do niego dobrać :).

Odnośnik do komentarza

 

Ide trzec cukinie. Opierdole sobie dzisiaj kotleciki <3

Właśnie też obierałem :keke:

Dzisiaj cukinia faszerowana :P

Dostałem tyle skierowań, że nie wiem do którego lekarza najpierw iść :D.

 

I masz coś na wakacyjną nudę ;)

Ps. Mam to samo xD Reumatolog, neurolog, ortopeda i tak do zajebania.

 

A to już nie jest tak, że jednego umówisz najwcześniej na grudzień 2017, drugiego na październik 2019, a ostatniego w 2028? NFZ się chyba poprawił w takim razie, jak wszystko się da ogarnąć w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...