Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A wiesz jak się nazywa Aneta bez dostępu do Internetu?

 

A

 

HAHAHAHAHAHAHAHA

Raczej Aa
Raczej Bezneta.

 

Co by tu robić w pierwszy dzień urlopu. Może drzemka? :-k

 

Ja zamierzam nakurwiac na rowerze przez pol dnia :) JEstem ci dozgonnie wdzieczny za rozkminienie z 15.08 i że dzięki temu już mam urlaub :)
Jeśli chodzi o patenty na leserowanie to polecam sie :)
Odnośnik do komentarza

 

 

A wiesz jak się nazywa Aneta bez dostępu do Internetu?

 

A

 

HAHAHAHAHAHAHAHA

Raczej Aa
Raczej Bezneta.

 

Co by tu robić w pierwszy dzień urlopu. Może drzemka? :-k

Ja zamierzam nakurwiac na rowerze przez pol dnia :) JEstem ci dozgonnie wdzieczny za rozkminienie z 15.08 i że dzięki temu już mam urlaub :)
Jeśli chodzi o patenty na leserowanie to polecam sie :)

 

Bu Bu Bu Bumelant!

Odnośnik do komentarza

No kiedyś odpocząć trzeba. Aczkolwiek założę sie, ze o 9, maks 9:30 ktoś zadzwoni bo mu sie żarówka przepaliła.

 

Enyłej, zacząłem nadrabiać zaległości. Na pierwszy ogień poszedł nowy Pitbul. Że serialu sie nie doczekam, to obejrzałem film. Całkiem zgrabna rozrywka. Ostaszewska kradnie szoł :)

Odnośnik do komentarza

No kiedyś odpocząć trzeba. Aczkolwiek założę sie, ze o 9, maks 9:30 ktoś zadzwoni bo mu sie żarówka.przepaliła.

 

Enyłej, zacząłem nadrabiać zaległości. Na pierwszy ogień poszedł nowy Pitbul. Że serialu sie nie doczekam, to obejrzałem film. Całkiem zgrabna rozrywka. Ostaszewska kradnie szoł :)

Słaby w chuj niestety. A dla czytającego wcześniej książki Vegi to już w ogóle mordęga i zbiorowe bestialskie samobójstwo.

Odnośnik do komentarza

Ej też mam rym,wierszyk, cokolwiek!

Lad, Lad chuj mu w zad ;)


 

Ostaszewska kradnie szoł

 

:ke:

 

Przyznanie jej tej roli to jedna z największych pomyłek polskiej kinematografii ostatnich lat.

 

Chyba bym zeżarł kapcie gdybyś kiedyś wlazł na forum i się z kimś w 100% zgodził :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Ostaszewska kradnie szoł

 

 

:ke:

 

Przyznanie jej tej roli to jedna z największych pomyłek polskiej kinematografii ostatnich lat.

Mnie sie zajebiscie podobała. Zawsze gra jakiś smutne role, cierpiętnicze i drętwe, a tutaj pełen luz i idealne odwzorowanie bananowego milfa :) Dla mnie była bardzo przekonywującą. Zagrała o wiele lepiej niż dramatycznie zła Dygant na ten przykład, której zupełnie nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...