Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Nie zapominajny, że Białystok to wschód, a jak wschód to niedźwiedzie. I dużo lasów. A w nich kije :>

 

a6fvbg_bear2008b.jpg

 

Mi to bardziej wygląda na południe ;)

 

 

Czemu zaznaczyłeś obszar garnizonowania na południu?

 

 

Nic nie zaznaczałem. To jest mapa wskazująca, gdzie w Polsce żyją niedźwiedzie :P

 

+Suwałki :keke:

Odnośnik do komentarza

 

pytam z ciekawości, w Elblągu co druga reklama w języku rosyjskim

 

Dlatego, że Rosjanie z Obwodu Kaliningradzkiego jak jeżdżą na zakupy do Trójmiasta przez Elbląg przejeżdżają.

 

W weekend byłem w Tossa del Mar (Costa Brava). Tam dopiero rosyjskim nawalone, prędzej nawet niż po angielsku :). Swoją drogą byłem zaskoczony, bo część knajp miała ofertę wypisaną także w języku polskim.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pierwszy raz, od kilku lat, jestem nad polskim morzem i nie sądziłem ze będzie aż tak jebalo sandalem. Zabiłbym każdego debila który rozkłada parawan. No kurwa, las debili z parawanami...

Marian dawaj ten parawan to się poopalam nago!

 

A z jakim to Marianem nad morze jeździsz?

 

 

Nie ja tylko Hela :keke:

 

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu szukałem pracy, to fajnych ofert nie było. Teraz pracuję, całkiem zadowolony, a oprócz oferty z Francji pojawia się kolejna - z Pragi. Co by tu zrobić...

Z Pragi tez co jakis czas dostaje ale osobiscie nie uwazam tego za nadzwyczajnie ciekawy kierunek. Moge pojechac na chwile zeby sie posmiac z ich jezyka i wypic dobre piwo, ale zeby tam na dluzej zostac to chyba bym nie dal rady :-k

Odnośnik do komentarza

 

Jakiś czas temu szukałem pracy, to fajnych ofert nie było. Teraz pracuję, całkiem zadowolony, a oprócz oferty z Francji pojawia się kolejna - z Pragi. Co by tu zrobić...

Z Pragi tez co jakis czas dostaje ale osobiscie nie uwazam tego za nadzwyczajnie ciekawy kierunek. Moge pojechac na chwile zeby sie posmiac z ich jezyka i wypic dobre piwo, ale zeby tam na dluzej zostac to chyba bym nie dal rady :-k

Właśnie chce mi się jakiejś przygody, dlatego skusiłem się na tę Francję, ale nie ukrywam, że Czechy wydają mi się dosyć ciekawym kierunkiem. Nie wiem tylko, jakie zarobki zapewniają tam konkretny poziom komfortu. W widełkach powiedzieli mi między 50 a 55 k koron.

90iVpDc.png

 

Ktoś coś chce?

Cywilizację chętnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...