Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przesadzacie z tym czepianiem się rejestrowania kart, przesłanki są słuszne. Choć oczywiście wielki brat itd, ale co zrobić.

 

U mnie dzień spoko się zaczął - dostałem wizę do USA i zjadłem smaczne śniadanie na mieście :)

 

spoko, kozak :) składaliście razem papiery z kobietą? czy oddzielnie? albo inaczej - czy na rozmowie u konsula byliście razem?

Odnośnik do komentarza

Czy ja dobrze widzę, że od poniedziałku, jak kupię telefon bez abonamentu, to będę go musiał zarejestrować? :rotfl:

 

Tylko kartę :P

 

 

Wybieram się na sobotę do Białegostoku. Co jest szczególnie warte zobaczenia w mieście i okolicach?

 

No i się zacznie.

 

Jahu zna fajne dupy stamtąd

 

 

Jedną.

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz, od kilku lat, jestem nad polskim morzem i nie sądziłem ze będzie aż tak jebalo sandalem. Zabiłbym każdego debila który rozkłada parawan. No kurwa, las debili z parawanami...

 

A co Ci przeszkadza w parawanach? Sam korzystałem jak byłem teraz, wygodniej się czyta jak Ci wiatr nie przerzuca stron, a i dziewczyna się bardziej komfortowo czuła z opalaniem topless ;)

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszy raz, od kilku lat, jestem nad polskim morzem i nie sądziłem ze będzie aż tak jebalo sandalem. Zabiłbym każdego debila który rozkłada parawan. No kurwa, las debili z parawanami...

a w jakiej jesteś miejscowości? ja byłem w Krynicy i ilośc parawaniarzy była minimalna

Właśnie przyjechalismy z Gdanska do Władysławowa. Chcialem sobie popatrzec na morze a jedyne co widzę dookoła to parawany.

Rozlozylismy się obok 2 rodzin, które z parawanów zrobiły powierzchnię jak połowa mojego salonu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...