Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

telefon czy kartę? obowiązek rejestracji karty będzie od bodajże lutego, tak mi babka w playu powiedziała, o telefonie nic nie słyszałem.

 

Do 1 lutego trzeba zarejestrować jeśli już korzystasz. Nowe karty, zakupione po 25 lipca już będą musiały być rejestrowane.

Odnośnik do komentarza

 

telefon czy kartę? obowiązek rejestracji karty będzie od bodajże lutego, tak mi babka w playu powiedziała, o telefonie nic nie słyszałem.

 

Do 1 lutego trzeba zarejestrować jeśli już korzystasz. Nowe karty, zakupione po 25 lipca już będą musiały być rejestrowane.

 

jak ja mam karte ~5lat, to i tak bede musiał się wybrać do operatora, ech chyba kogoś pogrzało :/

Odnośnik do komentarza

 

 

telefon czy kartę? obowiązek rejestracji karty będzie od bodajże lutego, tak mi babka w playu powiedziała, o telefonie nic nie słyszałem.

 

Do 1 lutego trzeba zarejestrować jeśli już korzystasz. Nowe karty, zakupione po 25 lipca już będą musiały być rejestrowane.

 

jak ja mam karte ~5lat, to i tak bede musiał się wybrać do operatora, ech chyba kogoś pogrzało :/

 

 

#dobrazmiana

 

P.S.

Choć z drugiej strony jakby PO było u władzy, to też pewnie by do tego doszło.

Odnośnik do komentarza

Głównie dlatego oglądałeś, czy głównie dlatego 15 minut? :> :-k

Spieszylem sie na autobus. To i tak 15 minut dluzej niz wzgledem poprzedniej. Z perspektywy realizacji TV ciekawostkowo, a potem to juz zaczalem sie smiac z tego, ze pomalowane modelki posadzili.

A co mi grozi jak nie zarejestruję? Wizyta smutnych z ABW?

Deaktywacja numeru.

Odnośnik do komentarza

 

 

Poproszę o śródtygodniowy raport.

Dziś środa, 20 lipca, imieniny obchodzą Aureliusz, Czesław, Czesława, Eliasz, Flawian, Heliasz, Hieronim, Hieronima, Leon, Leona, Ludwika, Małgorzata, Modest, Paweł, Remigia, Remigiusz, Ryta, Sewera, Stojsław, wschód słońca 4:39, zachód 20:45.

 

Dzień trwa 16 godz. 6 min i jest krótszy od najdłuższego o 40 min oraz dłuższy od najkrótszego o 8 godz. i 23 min. 202 dzień roku, do końca pozostaje 164 dni.

A - i najważniejsze - dziś święto Peruna :D

 

I podkład do słuchania w trakcie czytania tego posta -

Zapomniałeś o stanie wód.

 

Na Bugu we Włodawie ubyło 3 :D

 

To juz takie wspomnienie geriatryczne lekko, gimby nie znajo ;)

Odnośnik do komentarza

telefon czy kartę? obowiązek rejestracji karty będzie od bodajże lutego, tak mi babka w playu powiedziała, o telefonie nic nie słyszałem.

 

 

"Tylko niedzieli 24 lipca można anonimowo kupować karty pre-paid i telefony bez abonamentu. Od poniedziałku konieczne będzie podanie danych osobowych, żeby kupić taki telefon lub kartę. W życie wchodzą przepisy ustawy antyterrorystycznej mówiące o rejestracji telefonów bez abonamentu."

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...