Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm. I na przykład maszyny ocenią, że nie ma ekonomicznego sensu walki ze skutkami klęsk żywiołowych, bo w ogólnym bilansie lepiej jest pieniądze zainwestować gdzie indziej :P

no i skoro tak ocenią, to najwidoczniej mają rację. Gabe, ja wiem, że masz dobre serduszko, ale niestety nie tędy droga. Nieco dystopijne to wszystko, tak zdaję sobie z tego sprawę.

Odnośnik do komentarza

 

Mhm. I na przykład maszyny ocenią, że nie ma ekonomicznego sensu walki ze skutkami klęsk żywiołowych, bo w ogólnym bilansie lepiej jest pieniądze zainwestować gdzie indziej :P

no i skoro tak ocenią, to najwidoczniej mają rację. Gabe, ja wiem, że masz dobre serduszko, ale niestety nie tędy droga. Nieco dystopijne to wszystko, tak zdaję sobie z tego sprawę.

 

Bo komputer się nie myli. Nigdy!

Odnośnik do komentarza

Większość ludzi z normalnym poziomem empatii by się sprzeciwiło takim rządom.

 

(albo z normalnym poziomem IQ, choćby po to, żeby skojarzyć, że jeśli nie pomaga się ludziom w potrzebie, to później ludzie nie pomogą tobie :P )

Odnośnik do komentarza

 

 

Mhm. I na przykład maszyny ocenią, że nie ma ekonomicznego sensu walki ze skutkami klęsk żywiołowych, bo w ogólnym bilansie lepiej jest pieniądze zainwestować gdzie indziej :P

no i skoro tak ocenią, to najwidoczniej mają rację. Gabe, ja wiem, że masz dobre serduszko, ale niestety nie tędy droga. Nieco dystopijne to wszystko, tak zdaję sobie z tego sprawę.

 

Bo komputer się nie myli. Nigdy!

 

jako programista mam nieco odmienne zdanie... :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mhm. I na przykład maszyny ocenią, że nie ma ekonomicznego sensu walki ze skutkami klęsk żywiołowych, bo w ogólnym bilansie lepiej jest pieniądze zainwestować gdzie indziej :P

no i skoro tak ocenią, to najwidoczniej mają rację. Gabe, ja wiem, że masz dobre serduszko, ale niestety nie tędy droga. Nieco dystopijne to wszystko, tak zdaję sobie z tego sprawę.

 

Bo komputer się nie myli. Nigdy!

 

jako programista mam nieco odmienne zdanie... :kekeke:

 

testerzy też mogą coś na ten temat powiedzieć :P

Odnośnik do komentarza

Taa. Pani poseł wystosowała pismo do swojego kolegi z Ministerstwa Infrastruktury o możliwość modernizacji wiaduktu nad jedną z dróg prowadzących do miasta (a którą pokonuję codziennie w drodze na pociąg). Problem polega na tym, że jeśli dojdzie do rozbudowania tunelu - któremu niewątpliwie to się należy, bo jest wąski na jeden pas i w godzinach szczytu zwyczajnie się zapycha, nie mówiąc o braku normalnego chodnika dla pieszych - to ja i cała reszta południowo-zachodniej ćwiartki miasta i gminy będziemy musieli nadrabiać drogi, i to zapewne około dwukrotnie. Co w skali dwu-trzy miesięcznej trochę po portfelu zaboli, więc mam mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...