Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po co instalować 10, skoro 7 działa dobrze.

 

Btw. moja kariera telewizyjna całkiem nieźle się rozwija, na tyle że mogę pozwolić sobie na przebieranie w rolach - ostatnio po raz drugi mogłem być w "Wiem co jem", ale odmówiłem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie oglądam na codzień telewizji, ale siedzę u babci na wsi i nie ma tu nic lepszego do roboty ;) rzeczywiście, Wiadomości TVP to taka wstrętna propaganda, że aż boli. :/

Chyba nie oglądałeś Wiadomości za PO :)

Jahu, jak nie wiesz co powiedzieć, to nie mów lepiej nic...

Prawda boli? ;)

 

 

Byłoby celnie, gdyby nie to, że ciężko z Tobą rozmawiać używajac argumentów rzeczowych :-k Dalej do Ciebie nie dociera, że nic nie usprawiedliwia zachowań PiSu w krzewieniu propagandy dobrej zmiany, kiedy tej dobrej zmiany praktycznie nie widać, a spora część decyzji budzi kontrowersje nie tylko opozycji, co Europy. Ale rozumiem, że Recep jest twoim idolem, za którego przykładem pójdzie grupa populistów spod znaku Jarka :)

 

Chcesz kibicować PiSowi - głosuj na nich i wierz w ich program. Ale nie dawaj się ogłupić papce medialnej (ani z jednej, ani z drugiej strony).

 

Fakty są takie, że aktualnie wiadomości TVP przekazują własne intepretacje rzeczywistości, które często znacząco odbiegają od faktów. A to fakty powinny być przedstawiane w Wiadomościach. I tak samo, jak Gazeta Wyborcza dawno przestała być obiektywnym medium, tak TVP osiągnęło w krótkim czasie jeszcze wyższy poziom zła.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie oglądam na codzień telewizji, ale siedzę u babci na wsi i nie ma tu nic lepszego do roboty ;) rzeczywiście, Wiadomości TVP to taka wstrętna propaganda, że aż boli. :/

Chyba nie oglądałeś Wiadomości za PO :)

Jahu, jak nie wiesz co powiedzieć, to nie mów lepiej nic...

Prawda boli? ;)

 

 

Byłoby celnie, gdyby nie to, że ciężko z Tobą rozmawiać używajac argumentów rzeczowych :-k Dalej do Ciebie nie dociera, że nic nie usprawiedliwia zachowań PiSu w krzewieniu propagandy dobrej zmiany, kiedy tej dobrej zmiany praktycznie nie widać, a spora część decyzji budzi kontrowersje nie tylko opozycji, co Europy. Ale rozumiem, że Recep jest twoim idolem, za którego przykładem pójdzie grupa populistów spod znaku Jarka :)

 

Chcesz kibicować PiSowi - głosuj na nich i wierz w ich program. Ale nie dawaj się ogłupić papce medialnej (ani z jednej, ani z drugiej strony).

 

Fakty są takie, że aktualnie wiadomości TVP przekazują własne intepretacje rzeczywistości, które często znacząco odbiegają od faktów. A to fakty powinny być przedstawiane w Wiadomościach. I tak samo, jak Gazeta Wyborcza dawno przestała być obiektywnym medium, tak TVP osiągnęło w krótkim czasie jeszcze wyższy poziom zła.

 

 

Jak bardzo masz wolne i nie masz co robić, że takie rzeczy tłumaczysz Jahowi :D ?

Odnośnik do komentarza

Po co instalować 10, skoro 7 działa dobrze.

 

Btw. moja kariera telewizyjna całkiem nieźle się rozwija, na tyle że mogę pozwolić sobie na przebieranie w rolach - ostatnio po raz drugi mogłem być w "Wiem co jem", ale odmówiłem.

 

Zuch! Droga po oskara czeka na Ciebie otworem :)

@Ajer, lubię patrzeć na jego frustracje i jak chodzi i rzuca minusami przy postach, których treść odbija się od niego i nie dociera do świadomości ;)

Odnośnik do komentarza

Po co instalować 10, skoro 7 działa dobrze.

ja zainstalowalem, bo mialem nadzieje, ze rozwiaze czesc problemow wydajnosciowych ktore mialem na siodemce, chociaz pewnie taki sam efekt poprawy wydajnosci jak przy instalacji dziesiatki uzyskalbym reinstalujac siodemke :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie oglądam na codzień telewizji, ale siedzę u babci na wsi i nie ma tu nic lepszego do roboty ;) rzeczywiście, Wiadomości TVP to taka wstrętna propaganda, że aż boli. :/

Chyba nie oglądałeś Wiadomości za PO :)

Jahu, jak nie wiesz co powiedzieć, to nie mów lepiej nic...

Prawda boli? ;)

 

 

Byłoby celnie, gdyby nie to, że ciężko z Tobą rozmawiać używajac argumentów rzeczowych :-k Dalej do Ciebie nie dociera, że nic nie usprawiedliwia zachowań PiSu w krzewieniu propagandy dobrej zmiany, kiedy tej dobrej zmiany praktycznie nie widać, a spora część decyzji budzi kontrowersje nie tylko opozycji, co Europy. Ale rozumiem, że Recep jest twoim idolem, za którego przykładem pójdzie grupa populistów spod znaku Jarka :)

 

Chcesz kibicować PiSowi - głosuj na nich i wierz w ich program. Ale nie dawaj się ogłupić papce medialnej (ani z jednej, ani z drugiej strony).

 

Fakty są takie, że aktualnie wiadomości TVP przekazują własne intepretacje rzeczywistości, które często znacząco odbiegają od faktów. A to fakty powinny być przedstawiane w Wiadomościach. I tak samo, jak Gazeta Wyborcza dawno przestała być obiektywnym medium, tak TVP osiągnęło w krótkim czasie jeszcze wyższy poziom zła.

 

Kosa, zostaw.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze przez chwilę:

1. Jahu, naprawdę sądzisz, że po zastąpieniu Kurskiego kimś innym z PiS TVP stanie się lepsza? To by oznaczało, że Jacek jest niezależny od Naczelnika i nie wykonuje jego instrukcji, śmiała teza.

2. Jahu, dla Ciebie "dobra zmiana" oznacza po prostu wymianę jednych lizusów na drugich? Bo to, że obecnie w TVP uprawia się kolosalne polityczne lizusostwo nie jest chyba tezą kontrowersyjną?

Odnośnik do komentarza

Po co instalować 10, skoro 7 działa dobrze.

 

Btw. moja kariera telewizyjna całkiem nieźle się rozwija, na tyle że mogę pozwolić sobie na przebieranie w rolach - ostatnio po raz drugi mogłem być w "Wiem co jem", ale odmówiłem.

 

a szkoda, bo może w końcu bym obejrzał :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...