Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co za pokechuje. Przeszedłem 2,5km wokół osiedla i trafiłem na 1 marnego pokemona. Wracam do domu, 2% baterii w telefonie i pod domem trafiam 3 pokemony, dosłownie w promieniu 20m od mojego mieszkania :P Chyba jednak spore znaczenie ma, że mieszkam na obrzeżach Warszawy i nie za wiele jest dookoła :-k

 

Ty jeszcze masz dobrze :P U mnie w Ząbkach to bym chyba musiał ze 20 km przejść żeby coś znaleźć :D

Odnośnik do komentarza

Co za pokechuje. Przeszedłem 2,5km wokół osiedla i trafiłem na 1 marnego pokemona. Wracam do domu, 2% baterii w telefonie i pod domem trafiam 3 pokemony, dosłownie w promieniu 20m od mojego mieszkania :P Chyba jednak spore znaczenie ma, że mieszkam na obrzeżach Warszawy i nie za wiele jest dookoła :-k

Im więcej dookoła pokestopów i gymów, tym większe prawdopodobieństwo złapania jakiegoś. Gymy się opłaca zajmować na peryferiach, bo Ci ich nikt nie przejmie, ale poki łapać w okolicy zaludnionej.

Dziś mi wydropiło aerodactyla over 950, jestem królem Katowic. I Siemianowic, bo wracając z hali zasiałem tam rozpierdol. Gra jest aż za prosta, gdy ciągle jeździsz po sądach i siedzisz w gęsto zaludnionych okolicach dużo chodząc.

Odnośnik do komentarza

 

Co za pokechuje. Przeszedłem 2,5km wokół osiedla i trafiłem na 1 marnego pokemona. Wracam do domu, 2% baterii w telefonie i pod domem trafiam 3 pokemony, dosłownie w promieniu 20m od mojego mieszkania :P Chyba jednak spore znaczenie ma, że mieszkam na obrzeżach Warszawy i nie za wiele jest dookoła :-k

Im więcej dookoła pokestopów i gymów, tym większe prawdopodobieństwo złapania jakiegoś. Gymy się opłaca zajmować na peryferiach, bo Ci ich nikt nie przejmie, ale poki łapać w okolicy zaludnionej.

Dziś mi wydropiło aerodactyla over 950, jestem królem Katowic. I Siemianowic, bo wracając z hali zasiałem tam rozpierdol. Gra jest aż za prosta, gdy ciągle jeździsz po sądach i siedzisz w gęsto zaludnionych okolicach dużo chodząc.

 

A co dają te gymy?

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj cały dzień w domu i mnie się pokeballe kończą, zostało mi 17 ;) A mam 17 pokemonów (w sensie każdy inny), no dobra 16, bo jest i Drowzee i ewaluowany Hypno.

 

Ciekawe jakie poki będą jutro w szpitalu ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

Co za pokechuje. Przeszedłem 2,5km wokół osiedla i trafiłem na 1 marnego pokemona. Wracam do domu, 2% baterii w telefonie i pod domem trafiam 3 pokemony, dosłownie w promieniu 20m od mojego mieszkania :P Chyba jednak spore znaczenie ma, że mieszkam na obrzeżach Warszawy i nie za wiele jest dookoła :-k

Im więcej dookoła pokestopów i gymów, tym większe prawdopodobieństwo złapania jakiegoś. Gymy się opłaca zajmować na peryferiach, bo Ci ich nikt nie przejmie, ale poki łapać w okolicy zaludnionej.

Dziś mi wydropiło aerodactyla over 950, jestem królem Katowic. I Siemianowic, bo wracając z hali zasiałem tam rozpierdol. Gra jest aż za prosta, gdy ciągle jeździsz po sądach i siedzisz w gęsto zaludnionych okolicach dużo chodząc.

 

A co dają te gymy?

 

 

W shopie masz w prawym górnym rogu licznik zajętych gymów. Po jego wciśnięciu włącza się zegar (czas odnowienia to bodaj 21 godzin). Za każdego zajętego gyma w momencie kliknięcia po włączeniu tego licznika dostajesz +500 stardust i +10 coins, które później możesz zamienić na różne bonusy. Później aż do odnowienia zegaru nie robi różnicy czy utracisz te gymy czy zyskasz kolejne, bonus dostajesz dopiero w momencie kliknięcia.

Jedyny problem jest taki, że bonus dostajesz tylko za 10 gymów. Ja mam zajętych na wszelki wypadek prawie 20 i bonusy dostaję tylko za co połowę. :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...