Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam 2 gry w koszyku, chuj wie po co ja chcę je kupić, jak i tak obecnie w nic nie gram :roll:

 

Ale czuję, że lipiec będzie dobrym miesiące. W przyszłym tygodniu chyba ruszę w końcu z tym Wiedźminem 2. To jest dobry termin, Euro powoli się kończy, kobieta wyjechana, to można ze spokojem ducha nerdzić ile się da.

Odnośnik do komentarza

Ale czuję, że lipiec będzie dobrym miesiące. W przyszłym tygodniu chyba ruszę w końcu z tym Wiedźminem 2

Ostatnio natchniony premierą ostatniego dodatku do Wiedźmina 3 wróciłem do poprzednich - jak narzekałem na mechanikę jedynki, tak po włączeniu dwójki na PC nie umiem grać dłużej niż parę minut, wkurzająca jest strasznie. W sumie nie obraziłbym się, jakby tak zostawili przez wszystkie części system z jedynki. :profesor:

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja raz odpaliłem dwójkę i jakoś strasznie mi kamera latała i zawiesiłem się na samouczku, bo nie mogłem jednej sztuczki wykonać :-k Ale przy każdej nowej grze ta jest, trzeba się przyzwyczaić pierwsze dwie-trzy godzinki, później już jakoś leci.

Odnośnik do komentarza

Dwójka ma fatalną mechanikę walki. Znaczy ona jest ok, ale na endgame, jak masz wypasionego Geralta. Na początku jest potwornie chujowa przez niemal zerową możliwość parowania ciosów i permanentny przymus turlania się.

Jedynka miała doskonale zrobione sterowanie - ciosy, style, znaki, eliksiry - nad wszystkim miało się pełną kontrolę. W dwójce jest zonk.

Za to trójka ma świetny system walki, ale bardzo nieporęczny wybór petard i eliksirów, który przy grze 200h+ jest niemiłosiernie wkurwiający.

Odnośnik do komentarza

Ale że na PS4 też? Mi się grało miodnie.

 

Podręczny tak, ale ogólnie to, że masz 4 sloty na eliksiry i dwa na petardy jest bardzo zły. I np. walczysz z wampirem, to masz bombę dwimerytową i cośtam. Pokonujesz go i ruszasz dalej. Najprawdopodobniej spotkasz jakieś standardowe potwory lub ludzi. To musisz wejść do menu, w ekwipunku odnaleźć np. Samum i Kartacz, czy coś bardziej uniwersalnego i wrzucić w podręczne sloty. I tak dokoła. To samo z eliksirami. Ja mam na podorędziu jaskółkę, grom, wilgę i któryś z odwarów. Ale np. wchodząc do jaskini fajnie jest wypić kota. Znowu trzeba zrobić cały korowód z menu, ekwipunkiem itp.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...