Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zrobię jeszcze jedno podejście do FM-a. Kariera Sportingiem w piętnastce to chyba moja ulubiona w historii grania w FM, więc może tu też odzyskam przyjemność z gry prowadząc "Lwy". Szkoda że taki burdel w składzie w pierwszym sezonie, masa nowych graczy, których nie potrzebuję, a nie da się ich sprzedać, bo dopiero przyszli do klubu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

 

Hmm, przydałby się jakiś kontrowersyjny komentarz...

 

Tak patrzę na wyniki... i chuje z was :D

 

Wciąż masz szanse. 80% może nie przyjąć nominacji :P

 

 

Też bym nie przyjął. Może wtedy Johniss by się załapał :D

Odnośnik do komentarza

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

 

Hmm, przydałby się jakiś kontrowersyjny komentarz...

 

Tak patrzę na wyniki... i chuje z was :D

 

Twoje wyniki w głosowaniu ( a w zasadzie różnica między liczbą głosów, kiedy zostałeś wybrany, a teraz) to chyba najlepsza ocena Twojej pierwszej kadencji jako moda :)

Odnośnik do komentarza

Polacy, na przykładzie wyboru dokonanego przez użytkowników witryny forumcm.net udowadniają, że nie są gotowi by podjąć ryzyko i podjąć niezbędne działania zmierzające do polepszenia swojej sytuacji. Boimy się zmian wciąż wciskając władzę w te same, brudne łapska, na które tak często przychodzi nam narzekać. W Polsce wciąż panuje poddańcza kultura polityczna, a niekiedy i zaściankowa. Jak długo przyjdzie nam czekać na diametralne zmiany i rozbicie betonowego muru przyjdzie nam czekać do kolejnego odcinka kolejnych wyborów.

Odnośnik do komentarza

Polacy, na przykładzie wyboru dokonanego przez użytkowników witryny forumcm.net udowadniają, że nie są gotowi by podjąć ryzyko i podjąć niezbędne działania zmierzające do polepszenia swojej sytuacji. Boimy się zmian wciąż wciskając władzę w te same, brudne łapska, na które tak często przychodzi nam narzekać. W Polsce wciąż panuje poddańcza kultura polityczna, a niekiedy i zaściankowa. Jak długo przyjdzie nam czekać na diametralne zmiany i rozbicie betonowego muru przyjdzie nam czekać do kolejnego odcinka kolejnych wyborów.

Nowy rząd Mod team i tak nie zakładałby nowych Maryń terminowo, więc po co zmieniać? :P Reszta mi wisi, bo rzadko zapuszczam się poza Marynię :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Nowy rząd Mod team i tak nie zakładałby nowych Maryń terminowo, więc po co zmieniać? :P

widzę kolezdy z tęskniliście się za Legiunią.

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

beton melduje się z betooooniarni, jeszcze 37 minut mieszania ...

Odnośnik do komentarza

 

 

Skończyło się głosowanie do MT. Jaki beton, ten sam skład :P ;)

 

Hmm, przydałby się jakiś kontrowersyjny komentarz...

 

Tak patrzę na wyniki... i chuje z was :D

 

Twoje wyniki w głosowaniu ( a w zasadzie różnica między liczbą głosów, kiedy zostałeś wybrany, a teraz) to chyba najlepsza ocena Twojej pierwszej kadencji jako moda :)

 

 

Ja pierdolę, Ty naprawdę masz coś z głową :| Odpierdol się łaskawie ode mnie pajacu, bo to już jest nudne. Bo jesteś pajacem, bo jako jedyny jak sięgam pamięcią pierdoliłeś w wokół jaki to ze mnie zły mod. Ale jak Cię pytano o konkrety, to kurwa jakoś nie chciało się odpowiedzieć. To i te Twoje minusy sypane bez składu i ładu, to jest jakaś chora obsesja. Lecz się. Jak taki ze mnie był zły mod to czemu głosowali na mnie ludzie przy końcu tamtej kadencji? Nie byli tacy przenikliwi jak Ty? Jak można tak pierdolić non stop :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...