Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

My mamy nerwy, ale pomyślcie sobie o osobie z Media Markt, która wymyśliła promocję, że jak Polska wejdzie do półfinału, to zwracajo hajsy z jakiegoś tam okresu. W małym Kaliszu sprzedali takiego towaru za milion złotych xD

Podobnież mają to ubezpieczone, wtedy nerwy ma broker, który taką promocję ubezpieczył.

Przecież po pierwsze trzeba było wydać więcej niż 500 zł, a po drugie zakupy za 500 zł jeszcze zarejestrować. Znając obroty takich sklepów to wydaje mi się, że w tamten weekend to zanotowali obroty rzędu miliona złotych łącznie, a nie z tej promocji ;)

No ale oby się udało! ;)

Odnośnik do komentarza

Kurwa, miejsca se nie mogę znaleźć. Zasnąć nie zasnę, a jak się położę w ciemnym pokoju, to będę rozdrapywał świeżą ranę. Ale na niczym innym też się nie skupię, bo adrenalina over 9000. Głupi mecz. Jakby wygrali, to bym się przynajmniej nie wyspał ze szczęścia, a tak... :|

Odnośnik do komentarza

Kurde, tak jeszcze chyba nie przeżywałem nic związanego ze sportem. Czy to mistrzostwo dla Lecha oglądane na stadionie, Kwiatek MŚ przed TV i Majka wygrywający etap na TdF. To nie było to. Tutaj wyszedłem z pubu i jakieś 10 minut mi się nogi i ręcę trzęsły, że musiałem poczekać z wejściem do samochodu.

 

Jak przykro :(.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, miejsca se nie mogę znaleźć. Zasnąć nie zasnę, a jak się położę w ciemnym pokoju, to będę rozdrapywał świeżą ranę. Ale na niczym innym też się nie skupię, bo adrenalina over 9000. Głupi mecz. Jakby wygrali, to bym się przynajmniej nie wyspał ze szczęścia, a tak... :|

spoko, Cubs wygraja WS...

 

 

 

 

...chyba ze trafia na Bumgarnera ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie bardziej ruszył oklep pd Korei w 2002 r. Wtedy miałem w chuj nadzieję, a pan ekspert z tvp je spieprzyl

Wtedy to ja siedem lat miałem, więc byłem średnio zorientowany, choć turniej pamiętam. Najbardziej chyba ten błąd Seamana przy bramce Ronaldinho i wałki pod Koreę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...