Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

DA:I to moje TOP 1 rozczarowań. Ale może znów zrobię podejście do tego, z sentymentu do pierwszej części.

 

me_who, możliwe, ja gram casualowo, bez maksymalnego poziomu trudności i poza paroma specyficznymi pojedynkami w ogóle nie używałem petard. Na PS4 jednak nawet wtedy grało mi się bardzo miło. Problem z ekwipunkiem miałem tylko pod sam koniec, gdy zebrało się od groma śmieci i dłuugo się to przewijało. Ale to wydawał mi się drobiazg. Z drugiej strony w jedynce IMO dostęp do eliksirów był jeszcze trudniejszy.

Odnośnik do komentarza

Ktoś na forum ogarnia temat górskich wycieczek, w szczególności sprzętu/odzieży?

 

ja tak po ciut ciut i Feno z tego co kojarze :-k

 

 

 

Właśnie wróciłem z roweru, skwar w chuj, wiało też mocno (ale on akurat dziś był przyjacielem, bo się nie ugotowaliśmy), 70km jebło https://www.endomondo.com/users/22096570/workouts/757722553 :)

 

no ja wyjechałem z mieszkania o 13 w ten najgorszętszy jebnik, i skończyło się na 60 kilometrach :-k

 

 

gurwa, a u mnie znowu caly czas pada i nie moglem pojezdzic :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...