Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Lol, w najlepszej kancelarii prawnej w Katowicach to ja akurat już od paru lat nie pracuję ;)

Wymagali klasy? :P

 

Nie płacili tak dobrze jak za miedzą. ;)

 

Jak ja pracowałem na etatach, to zawsze utożsamiałem wysoką wypłatę z jakością firmy :)

Gacek się, kurwa, skompromitował

Zdarza się każdemu, tylko niepotrzebne jest brnięcie w to, zamiast napisać "sorry, poniosło mnie".

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Lol, w najlepszej kancelarii prawnej w Katowicach to ja akurat już od paru lat nie pracuję ;)

Wymagali klasy? :P

 

Nie płacili tak dobrze jak za miedzą. ;)

 

Jak ja pracowałem na etatach, to zawsze utożsamiałem wysoką wypłatę z jakością firmy :)

 

Branża jest specyficzna. Im lepsza firma, tym niższe wynagrodzenie i więcej godzin. Jak już masz wpis o etacie w CV, to po paru miesiącach trzeba za chlebem iść gdzie indziej ;)

 

 

Zdarza się każdemu, tylko niepotrzebne jest brnięcie w to, zamiast napisać "sorry, poniosło mnie".

Nie no, Maniek, ogarnij się. Jak ktoś pisze, że drużyna z niższym kursem nie jest faworytem meczu, tylko ta z wyższym kursem, to wychodzi na durnia. Parę lat temu sam wytykałeś głupotę innym zamiast iść w owczym pędzie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Lol, w najlepszej kancelarii prawnej w Katowicach to ja akurat już od paru lat nie pracuję ;)

Wymagali klasy? :P

 

Nie płacili tak dobrze jak za miedzą. ;)

 

Jak ja pracowałem na etatach, to zawsze utożsamiałem wysoką wypłatę z jakością firmy :)

Gacek się, kurwa, skompromitował

Zdarza się każdemu, tylko niepotrzebne jest brnięcie w to, zamiast napisać "sorry, poniosło mnie".

 

Przecież jego wielkie ego by tego nie zniosło. Przecież to Pan Prawnik XD Z Elitarnego Liceum (które chyba nigdy nie było nawet w setce rankingu liceów, no ale spoko, niech będzie. To tylko ranking w koncu :) ) A nie, było, 77. w województwie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zdarza się każdemu, tylko niepotrzebne jest brnięcie w to, zamiast napisać "sorry, poniosło mnie".

Nie no, Maniek, ogarnij się. Jak ktoś pisze, że drużyna z niższym kursem nie jest faworytem meczu, tylko ta z wyższym kursem, to wychodzi na durnia. Parę lat temu sam wytykałeś głupotę innym zamiast iść w owczym pędzie ;)

 

Mówię o minusowaniu, nie o zdaniu w dyskusji. Zresztą jeżeli chodzi o metodykę układania kursów to już Ci wczoraj, albo przedwczoraj napisałem jak to wygląda. Jak znajdziesz mnóstwo osób, z których każda postawi na Islandię, to i Islandia będzie faworytem według tego buka.

Odnośnik do komentarza
Nie no, Maniek, ogarnij się. Jak ktoś pisze, że drużyna z niższym kursem nie jest faworytem meczu, tylko ta z wyższym kursem

 

:) Nie pisałem tego. Moje zdanie i interpretacja kursów była taka, że faworyta nie było. Nie kłam.

 

I słoneczko, używaj innych słów niż dureń.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zdarza się każdemu, tylko niepotrzebne jest brnięcie w to, zamiast napisać "sorry, poniosło mnie".

Nie no, Maniek, ogarnij się. Jak ktoś pisze, że drużyna z niższym kursem nie jest faworytem meczu, tylko ta z wyższym kursem, to wychodzi na durnia. Parę lat temu sam wytykałeś głupotę innym zamiast iść w owczym pędzie ;)

 

Mówię o minusowaniu, nie o zdaniu w dyskusji. Zresztą jeżeli chodzi o metodykę układania kursów to już Ci wczoraj, albo przedwczoraj napisałem jak to wygląda. Jak znajdziesz mnóstwo osób, z których każda postawi na Islandię, to i Islandia będzie faworytem według tego buka.

 

Maniek, jak myślisz, że takie minusowanie nie jest ok, to wejdź proszę na mój profil i się przekonaj. A później przeproś :)

Bo na razie beeres robi z siebie jmk - najpierw coś robi, a później oburza się, że ktoś zrobił to samo.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Zdarza się każdemu, tylko niepotrzebne jest brnięcie w to, zamiast napisać "sorry, poniosło mnie".

Nie no, Maniek, ogarnij się. Jak ktoś pisze, że drużyna z niższym kursem nie jest faworytem meczu, tylko ta z wyższym kursem, to wychodzi na durnia. Parę lat temu sam wytykałeś głupotę innym zamiast iść w owczym pędzie ;)

 

Mówię o minusowaniu, nie o zdaniu w dyskusji. Zresztą jeżeli chodzi o metodykę układania kursów to już Ci wczoraj, albo przedwczoraj napisałem jak to wygląda. Jak znajdziesz mnóstwo osób, z których każda postawi na Islandię, to i Islandia będzie faworytem według tego buka.

 

Maniek, jak myślisz, że takie minusowanie nie jest ok, to wejdź proszę na mój profil i się przekonaj. A później przeproś :)

Bo na razie beeres robi z siebie jmk - najpierw coś robi, a później oburza się, że ktoś zrobił to samo.

 

A ja nie widzę, kto Cię w tej chwili minusuje. Też mi się na pewno zdarzyło, ale w przypadku konkretnych postów, z którymi się nie zgadzałem, a nie przeszukiwałem archiwum ;)

Odnośnik do komentarza

A ja nie widzę, kto Cię w tej chwili minusuje. Też mi się na pewno zdarzyło, ale w przypadku konkretnych postów, z którymi się nie zgadzałem, a nie przeszukiwałem archiwum ;)

 

 

No to się nie przekonasz, w jakim jesteś błędzie. Szkoda ;)

Odnośnik do komentarza

 

Panowie zachowajcie się jak faceci i zagrajcie mecz 1 na 1 w kosza!

A jak Gacek jest Murzynem? :-k

 

Spoczko, to bezpieczny wybór, czerwcowe PS+ mi pokazało, że nie tylko w to grać nie umiem, ale nawet przepisów nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...