Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki :> Jak jakieś konkretne uwagi masz na priv/tutaj to chętnie przeczytam ;). Zresztą generalnie to przyszłości z dziennikarstwem nie wiążę, a o piłce czasami coś maznąć ;) lubię :P. W sumie to nawet nie jestem na specjalizacji dziennikarskiej :-k.

Przede wszystkim nie ma ciągłości czytania. To akurat nie jest Twoja wina ale przez wstawki typu "tutaj możesz przeczytać o tym, jakie głupoty wygadywał ekspert polsatu" traci się kompletnie wątek. Jak już takie linki są potrzebne z jakiegoś powodu, to warto je napisać albo inną czcionką, albo na jakiejś grafice, tak żeby czytelnik na pierwszy rzut oka widział, co jest tekstem właściwym, a co nie.

 

No oprócz tego duża liczba błędów interpunkcyjnych przede wszystkim.

 

To pierwsze to nie ode mnie zależy. Co do drugiego to tekst w oryginale wyglądał inaczej ;).

Co do poglądów, to trzeba było coś napisać. Tak się lepiej klika później, bo x naciololo się wkurzy itd.

Odnośnik do komentarza

Tak jak Maniek powiedział, jest kilka błędów interpunkcyjnych. Poza tym nie wiem, czemu nazwa tej organizacji jest ujęta w cudzysłów - domyślam się, że powodem jest fakt, że nie bardzo Ci się podoba, że taka organizacja w ogóle istnieje. Niemniej jednak chyba nie napisałbyś "Organizacja Narodów Zjednoczonych" albo "Ministerstwo Sprawiedliwości". Rozumiem też zasadę linkowania do innych treści w serwisie, ale to powinno się robić wprowadzając odpowiedni kontekst, bo tak to wygląda jakby było wciśnięte na siłę.

 

Z twórcą strony transfery.info studiowałem na jednym roku, taki cichociemny koleś z niego był, nie wyglądał na biznesmena :D

Odnośnik do komentarza

Hajd, generalnie nazwy własne podajemy w cudzysłowie zwykle "Daily Mail" itd., też.

 

Dzięki za uwagi, na pewno się przydadzą ;).

Bzdura. Tylko tytuły :P No chyba nie czytałeś nigdy w artykule np. "Lech Poznań" pokonał "Zagłębie Lubin" na stadionie przy ul. "Bułgarskiej" 1-0.

Odnośnik do komentarza

 

Hajd, generalnie nazwy własne podajemy w cudzysłowie zwykle "Daily Mail" itd., też.

 

Dzięki za uwagi, na pewno się przydadzą ;).

Bzdura. Tylko tytuły :P No chyba nie czytałeś nigdy w artykule np. "Lech Poznań" pokonał "Zagłębie Lubin" na stadionie przy ul. "Bułgarskiej" 1-0.

 

No nie :D. Fakt to głupie, jakoś nie zwróciłem uwagi :D.

Weszło! znów sprzedaje Dudę, tym razem nie 7-8, a 4-5 mln ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...