Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Wracam po urlopie, a tu na biurku nowy, panoramiczny monitor. Propsuje, tylko znajde ladna tapete ;)

 

w domu mam panoramę, 20 cali, chujowo sie na nim cokolwiek robi.

 

 

Żebyś Ty chociaż raz miał rację...

 

a co nie mam? to rozciągniecie w szerz ekranu, do moich potrzeb (office, gis, FM) w ogóle nie pasuje. a filmy i tak oglądam na tv, po to mam te 40 cali.

 

 

Nie stary, absolutnie nie masz. Panorama zwiększa Ci przestrzeń roboczą do pracy, dzięki czemu możesz bez problemów korzystać, choćby, z większej liczby narzędzi wewnątrz programu.

 

I to, że nie potrafisz wykorzystać możliwości, jakie daje panorama, nie oznacza, że automatycznie pracuje się na niej chujowo :keke:

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

Jaki jest okres gwarancji na jabłka kupowane z apple storea / przez ich stronę?

Znalazłem ofertę Iphone'a S6 64gb 4,7 na amazonie hiszpańskim, gdzie jest jakiś inny sprzedawca, ale ma dobre opinie, sprzęt jest tak samo dostarczany jak od apple'a i ma roczną jabłkową grawarancję. Zastanawiam się, czy jest w tym jakiś haczyk, bo opcja amazona jest 100 euro tańsza :-k

Odnośnik do komentarza

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

Jaki jest okres gwarancji na jabłka kupowane z apple storea / przez ich stronę?

Znalazłem ofertę Iphone'a S6 64gb 4,7 na amazonie hiszpańskim, gdzie jest jakiś inny sprzedawca, ale ma dobre opinie, sprzęt jest tak samo dostarczany jak od apple'a i ma roczną jabłkową grawarancję. Zastanawiam się, czy jest w tym jakiś haczyk, bo opcja amazona jest 100 euro tańsza :-k

 

 

Klasycznie na każde jabłko jest rok. Możesz przedłużyć/wykupić ubezpieczenie, ponoć jest dobre. Ja nie wiem, żyje na granicy :keke:

 

W kwestii tej oferty ciężko mi powiedzieć, 100 euro wydaje się dużo, acz przeliczam na nasze. Jak szukałem 5S swojego to zdarzały się różnice 100-300zł między sklepami.

Odnośnik do komentarza

no dobra Ti-em masz rację, ale mnie wkurwia jak np. robie mapy Polski (kształt nasz kraj ma dość zbliżony do optimum geopolitycznego, czyli okręgu), chcę mieć pogląd na całą mapę, to albo jest problem z etykietowaniem jednostek (nachodzą na siebie, lub nie wyświetla wszystkich), albo mam inne problemy natury graficznej.
excel - tu panorama ma jakieś zalety, zwłaszcza jak tobie na dużej ilości kolumn.
word - no jak pisze opracowania, to mi w chuj potrzebna przestrzeń :p

Odnośnik do komentarza

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

powiem szczerze samsung s7 bardziej do mnie przemawia niz iphone 6

 

 

Do mnie nie przemawiają telefony powyżej 4.7" ale kwestia użytkowania. Nie lubię dużych telefonów, 5S jest dla mnie optymalny, więc następnym pewnie będzie SE ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Do mnie nie przemawiają telefony powyżej 4.7"

 

już chciałem wypierdolić ifo 6 ale znajomy pokazał mi trik jak ekran zjeżdza do połowy jak trzeba coś kliknąć w górnej połowie - mega wygoda.

 

największa wadą 5/5s/SE jest to że ten ekran jest wąski a długi... zaburza to trochę proporcje

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

Jaki jest okres gwarancji na jabłka kupowane z apple storea / przez ich stronę?

Znalazłem ofertę Iphone'a S6 64gb 4,7 na amazonie hiszpańskim, gdzie jest jakiś inny sprzedawca, ale ma dobre opinie, sprzęt jest tak samo dostarczany jak od apple'a i ma roczną jabłkową grawarancję. Zastanawiam się, czy jest w tym jakiś haczyk, bo opcja amazona jest 100 euro tańsza :-k

 

 

Klasycznie na każde jabłko jest rok. Możesz przedłużyć/wykupić ubezpieczenie, ponoć jest dobre. Ja nie wiem, żyje na granicy :keke:

 

W kwestii tej oferty ciężko mi powiedzieć, 100 euro wydaje się dużo, acz przeliczam na nasze. Jak szukałem 5S swojego to zdarzały się różnice 100-300zł między sklepami.

 

Takie coś znalazłem:

https://www.amazon.es/Apple-iPhone-6s-64GB-Plata/dp/B015A0TEY2/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1467627343&sr=1-3&keywords=iphones+6s+64gb

 

Ten sam model na stronie apple'a stoi po 859, więc różnica nawet więcej niż 100. Nie wiem, jak się przekonać do takiego wydatku :/ ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ten sam model na stronie apple'a stoi po 859, więc różnica nawet więcej niż 100. Nie wiem, jak się przekonać do takiego wydatku :/ ;)

czego oczekujesz od telefonu?

 

No właśnie to jest pytanie, na które sam sobie nie mogę odpowiedzieć :D. Ma wszystko banglać i śmigać płynnie jak najdłużej z jak najmniejszą awaryjnością i zapewniać bezproblemowe funkcjonowanie w necie, przyda się dobry aparat i możliwość pobróbowania wszelakich aplikacji (muszę trochę mojego wewnętrznego geeka zaspokoić) i nowinek. Ważna też jest wygoda użytkowania. Nie ukrywam też, jak już wspomniałem, że chciałbym też spróbować jabłkowego telefonu, aby móc się samemu przekonać o tym, jaki to sprzęt, dlatego o nim rozmyślam.

Odnośnik do komentarza

większość proplejersów gra tak z przyzwyczajenia, mi tak się gra wygodniej bo łatwiej wyczuć środek ekranu co ułatwia mi pierwsze przycelowanie z awupy (pierwszy ruch w kierunku przeciwnika jeszcze bez włączonego zbliżenia, czyli bez celownika)

Odnośnik do komentarza

 

Ja wiem, że pewnie każdy tak gada, ale po przesiadce na iPhone'a nie mam ochoty na inny system ;)

powiem szczerze samsung s7 bardziej do mnie przemawia niz iphone 6

 

 

A czemu nie S6? Z tego co patrzyłem, to S7 chujem się różni od S6 :-k

 

Karolek, jak tu gdzieś śmigasz, to PW ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ten sam model na stronie apple'a stoi po 859, więc różnica nawet więcej niż 100. Nie wiem, jak się przekonać do takiego wydatku :/ ;)

czego oczekujesz od telefonu?

 

No właśnie to jest pytanie, na które sam sobie nie mogę odpowiedzieć :D. Ma wszystko banglać i śmigać płynnie jak najdłużej z jak najmniejszą awaryjnością i zapewniać bezproblemowe funkcjonowanie w necie, przyda się dobry aparat i możliwość pobróbowania wszelakich aplikacji (muszę trochę mojego wewnętrznego geeka zaspokoić) i nowinek. Ważna też jest wygoda użytkowania. Nie ukrywam też, jak już wspomniałem, że chciałbym też spróbować jabłkowego telefonu, aby móc się samemu przekonać o tym, jaki to sprzęt, dlatego o nim rozmyślam.

 

 

No to właśnie to dostałem (poza technicznymi nowinkami, nie korzystam :P ) w 5S. Aparat nawet jak to, że najnowszy nie jest, jest IMO b. dobry, a wygoda wzorcowa. Jedyne rzeczy jakie bym zmienił to dodanie włączania danych pakietowych jako skrót do rozwijanego od dołu menu. Jest Wi-Fi, jest bluetooth, ale ni mo danych. szkoda kapkę. Tu ma przewagę Samsung i inne z Androidem zapewne.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ma wszystko banglać i śmigać płynnie jak najdłużej z jak najmniejszą awaryjnością i zapewniać bezproblemowe funkcjonowanie w necie, przyda się dobry aparat i możliwość pobróbowania wszelakich aplikacji

powiem tak, po doświadczeniach w obu systemach, aplikacje z których korzystam: głównie yanosik, kupony do maka, jakdojade na iOS działają znacznie gorzej niż Android. Yanosik i jakdojade wkurwiają mnie niemiłosiernie - klnę jak szewc(nie mam zwyczaju płacić za proste aplikacje na telefonie)

mam macbooka, ipada i ostatni był iphone. gdybył miał jeszcze raz kupować to kupiłbym iPada a co do makówki i iphone... mam wątpliwości czy powtórzył bym zakup(iphone kupiłem za połowę ceny iSpot).

 

 

 

A czemu nie S6? Z tego co patrzyłem, to S7 chujem się różni od S6

służbowy, dali to dali.

radio różni się sporo, soft w s6 mniej stabilny na moje potrzeby, a że to służbowy to miało to duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ten sam model na stronie apple'a stoi po 859, więc różnica nawet więcej niż 100. Nie wiem, jak się przekonać do takiego wydatku :/ ;)

czego oczekujesz od telefonu?

 

No właśnie to jest pytanie, na które sam sobie nie mogę odpowiedzieć :D. Ma wszystko banglać i śmigać płynnie jak najdłużej z jak najmniejszą awaryjnością i zapewniać bezproblemowe funkcjonowanie w necie, przyda się dobry aparat i możliwość pobróbowania wszelakich aplikacji (muszę trochę mojego wewnętrznego geeka zaspokoić) i nowinek. Ważna też jest wygoda użytkowania. Nie ukrywam też, jak już wspomniałem, że chciałbym też spróbować jabłkowego telefonu, aby móc się samemu przekonać o tym, jaki to sprzęt, dlatego o nim rozmyślam.

 

 

No to właśnie to dostałem (poza technicznymi nowinkami, nie korzystam :P ) w 5S. Aparat nawet jak to, że najnowszy nie jest, jest IMO b. dobry, a wygoda wzorcowa. Jedyne rzeczy jakie bym zmienił to dodanie włączania danych pakietowych jako skrót do rozwijanego od dołu menu. Jest Wi-Fi, jest bluetooth, ale ni mo danych. szkoda kapkę. Tu ma przewagę Samsung i inne z Androidem zapewne.

 

mnie to dziwi, od tego jest offline :) ktoś kogo stać na drogi telefon nie powinien żydzić na pakiecie... telefon sam nie zeżre transferu, trzeba mu na to pozwolić

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...