Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To faktycznie przedszkole nie tylko w wykonaniu Gacka. Całą grupę przedszkolną moglibyśmy utworzyć :keke: A Meler skoro się tak garnie, to mógłby zostać przedszkolankiem :P

Uczestnicząc w praktyce raczej przedszkolakiem ;)

Cała ta sprawa to mentalność Kalego. Gackowi robić minusy: dobrze, Gacek robić minusy - przedszkole. ;)

Odnośnik do komentarza

 

To faktycznie przedszkole nie tylko w wykonaniu Gacka. Całą grupę przedszkolną moglibyśmy utworzyć :keke: A Meler skoro się tak garnie, to mógłby zostać przedszkolankiem :P

Uczestnicząc w praktyce raczej przedszkolakiem ;)

Cała ta sprawa to mentalność Kalego. Gackowi robić minusy: dobrze, Gacek robić minusy - przedszkole. ;)

 

Ja nie mam nic do minusowania. Jak komuś się nie podoba treść posta to w końcu od tego jest ta opcja. Mnie tylko śmieszy łażenie za kimś po forum tylko po to, żeby dać minusa :D

Odnośnik do komentarza

Drogi Gacku, będzie to ostatni (?) post w tej dyskusji.

 

Nie chodzi o to, że dajesz użytkownikowi minus za posta. Chodzi o powód dlaczego to robisz. Nie przypominam sobie, abym po jakiejkolwiek dyskusji (już obojętnie czy miałem rację, czy nie, czy każdy został przy swoim zdaniu), wchodził do historii postów użytkownika X i minusował jego wpisy sprzed kilku dni, które w ogóle nie były związane z dyskusją, o której wspomniałem na początku. Na przykład: dyskusja była o bukmacherce, a Ty cofnąłeś się do posta, w którym tłumaczę Karolkowi przepis o żółtych kartkach na tegorocznym Euro. Dlatego Twoje określanie mnie hipokrytą jest niezwykle urocze.

 

Ta sytuacja idealnie się wpisuje w Twoją ocenę takiego zachowania jako żenujące i dziecinne, ale nie wtedy kiedy Ty sam się tego dopuszczasz :D

 

I właśnie dlatego Twoje zachowanie jest śmieszne, a rzucanie oskarżeniami (które nie mają poparcia w rzeczywistości) i łatwość w kierowaniu wyzwisk w moją stronę jest nieciekawym dopełnieniem Twojej obecności na forum.

Odnośnik do komentarza

Za pierdolenie o kadrze masz dożywotni chuj w dupe i minusy w livescorze co bys tam potem nie napisal:)

 

To samo za wymadrzanie sie, kiedys o Milanie, o sędziach z Juve, teraz o Lukaku czy lepszej kadrze Wloch w domu xDdd.

Odnośnik do komentarza

Czyli nie dość, że łaziłeś minusować byle co byle gdzie, a teraz się o to oburzasz, to jeszcze nie zrozumiałeś: Viareggio Cup to turniej drużyn do 20 lat, gdzie J. Lukaku był super mając 18. I pisałem, że nie rozumiem, jak mógł się tak cofnąć w rozwoju po paru latach - co oznacza, że nie dziwi mnie, że na jego pozycji grali inni.

I nie dziwi mnie, że na prawej obronie grali inni - bo Jordan Lukaku od zawsze grywał tylko na lewej stronie.

Odnośnik do komentarza

Varregio Cup to chyba jeden z bardziej prestiżowych młodzieżowych turniejów, rozgrywany we Wloszech, więc jakoś nie dziwi mnie to, że Gacek go oglądał. Lukaku a) grał na lewej obronie b) tak nie był tam pierwszym wyborem c) gacek wyraził zdziwienie, że gość co tak wymiatał wśród rówieśników teraz gra tak słabo.

 

Przypierdalanie się o wszystko to oznaka jakiegoś zaślepienia. Gacka można krytykować, nie zgadzać się z nim itd., no ale w granicach jakiegoś zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą spinanie się o minusy :DDD. Ja miałem swego czasu ponad -1000 jak dobrze pamiętam, bo x użytkowników każdy mój post minusowało, nie ważne jaka treść i wielkiej różnicy w moim życiu to nie zrobiło.

Mnie tylko rozśmieszył powód minusa :D A nie jego otrzymanie.

 

Beeres zaorał mnie w dyskusji, zminusuję go w ostatnich postach!!!!!111

 

I to wszystko po słowach o żenującym/dziecinnym zachowaniu, które wcześniej zacytowałem :D I te próby bronienia się kłamstwami... :lol:

Odnośnik do komentarza

W reprezentacyjnej dyskusji o faworycie akurat się z Tobą zgadzałem :P. Bardziej bawi mnie ta wojenka jmk - Gacek momentami :D. Mimo całej sympatii do Adriana to czasami przegina, choćby to tłumaczenie się, że zrobiłeś z mordy szmatę = jesteś szmatą.

Odnośnik do komentarza

 

 

Swoją drogą spinanie się o minusy :DDD. Ja miałem swego czasu ponad -1000 jak dobrze pamiętam, bo x użytkowników każdy mój post minusowało, nie ważne jaka treść i wielkiej różnicy w moim życiu to nie zrobiło.

 

Tak trzymaj. I łap minusa :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...