Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ajer, nie możesz komuś zarzucać, że mówi do Ciebie "vamizmami", bo we wczorajszej dyskusji Ty byłeś typowym Vamim - 10 osób mu tłumaczy, że białe jest białe, a ten dalej przekonuje, że chuj, jest różowe ;]

 

Tzn gdzie?

Aaa, o samobójstwie? Hmm no nie wydaje mi się bym zaprzeczał jakimś oczywistościom typu "białe jest białe", ale ok :>

 

 

Wykazujesz się bardzo niskim poziomem empatii przy próbie zrozumienia co się dzieje w głowie samobójcy i mocno promujesz swoją tezę, że to są idioci i w ogóle jak tak można, że największy debilizm. A gdy inni Ci tłumaczą, że to nie jest takie proste, to mówisz, że jest, bo tak ;]

 

 

 

W kwestii empatii to mam wrażenie, że inni wskazywali, że to ofiarą jest samobójca. Ok, traci życie, najważniejsze co można mieć. I przykro mi za tych, którzy nie znaleźli pomocy. Ale też nie napisałem, że WSZYSCY samobójcy to idioci ani, że to tak proste. Od początku mówiłem o ludziach, którzy swoją śmiercią ranią innych. Nie o samotnych całkowicie, nie o nieuleczalnie chorych. Nie uogólniałem więc i Ty tego nie rób ;)

Ogólnie na forum panuje jakaś niesamowita tendencja do spłycania wypowiedzi, doszukiwania się dodatków i uogólniania, męczące to :P

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem każde samobójstwo jest dramatem. Nawet kompletny psychopata, który popełnia samobójstwo bo cieszy go myśl że komuś uprzykrzy życie (nawet nie wiem, czy to do końca możliwe) to jest sytuacja dramatyczna, bo to znaczy, że albo takim ludziom nie da się pomóc, albo gdzieś ta pomoc została zaniedbana.

Odnośnik do komentarza

ajer, nie możesz komuś zarzucać, że mówi do Ciebie "vamizmami", bo we wczorajszej dyskusji Ty byłeś typowym Vamim - 10 osób mu tłumaczy, że białe jest białe, a ten dalej przekonuje, że chuj, jest różowe ;]

Reaper, akurat to, że komuś tu 10 osób coś tłumaczy, na tym forum nie znaczy dokładnie nic w kwestii prawdziwości tezy tych 10 osób ;)

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem każde samobójstwo jest dramatem. Nawet kompletny psychopata, który popełnia samobójstwo bo cieszy go myśl że komuś uprzykrzy życie (nawet nie wiem, czy to do końca możliwe) to jest sytuacja dramatyczna, bo to znaczy, że albo takim ludziom nie da się pomóc, albo gdzieś ta pomoc została zaniedbana.

 

Można i tak na to spojrzeć, jasne, rozumiem podejście. Dlatego też nie odmówiłbym nikomu pomocy i nie odmawiam.

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem każde samobójstwo jest dramatem. Nawet kompletny psychopata, który popełnia samobójstwo bo cieszy go myśl że komuś uprzykrzy życie (nawet nie wiem, czy to do końca możliwe) to jest sytuacja dramatyczna, bo to znaczy, że albo takim ludziom nie da się pomóc, albo gdzieś ta pomoc została zaniedbana.

Pomóc się da. Kaftanik i leczenie szpitalne. Trzeba tylko wiedzieć komu i kiedy.

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię zrozumieć fascynacji GOT :-k

wiesz co, długo się opierałem, bardzo nie lubię fantastyki, ale ten serial to "kind of magic"

 

 

to najlepsze widowisko telewizyjne w historii, chyba żaden serial aż tak bardzo nie wychodził poza telewizor

No chyba nie bardzo. LOST przebijało GOT pod tym względem o trzy głowy.

 

bullshit, lost miał dobre otwarcie, końcówka strasznie na siłę to raz, dwa got w mojej ocenie jest dużo mniej przewidywalny, nawet prison break > lost.

Odnośnik do komentarza

 

Nie potrafię zrozumieć fascynacji GOT :-k

wiesz co, długo się opierałem, bardzo nie lubię fantastyki, ale ten serial to "kind of magic"

 

 

 

 

No ja na siłę obejrzałem pierwszy sezon i w połowie drugiego odpuściłem. Nie był dla mnie ani achem, ani ochem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...