Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszedłem na standard po serii porażek i sezon skończyłem serią 13. meczów bez porażki. Zamiast drżenia o utrzymanie były baraże o awans ;).

 

Martwią mnie finanse trochę. Odkąd przyszedłem oszczędzam na pensjach, wypożyczam za darmo i teraz np. 9 zawodników gra u nas, a ich pensje płacą macierzyste zespoły. No a na koncie już ponad milion na minusie.

Jezeli masz mały stadion i brak sensownego wsparcia finansowego, to i w Serie B będziesz na minusie. Ale Lega Pro jest masakryczna pod względem pieniędzy, wiec radze szybko się z niej wydostać bo szybko możesz mieć problemy.

Odnośnik do komentarza

Z problemami finansowymi póki co próbuję walczyć tak: http://i.imgur.com/CzK1ejA.jpg:D

 

Co do awansu to dopiero pierwszy sezon za mną, miałem bić się o utrzymanie, a były baraże o awans, więc całkiem nieźle :-k.


Scorpio, Ty też dość długo opierałeś się głównie na wypożyczeniach? Czy stawiałeś na swoich z wolnego transferu? :P

 

W teorii mógłbym wydać ponad milion euro na kogoś przez te ograniczenie płac :D.

Odnośnik do komentarza

ajer, nie możesz komuś zarzucać, że mówi do Ciebie "vamizmami", bo we wczorajszej dyskusji Ty byłeś typowym Vamim - 10 osób mu tłumaczy, że białe jest białe, a ten dalej przekonuje, że chuj, jest różowe ;]

 

Tzn gdzie?

Aaa, o samobójstwie? Hmm no nie wydaje mi się bym zaprzeczał jakimś oczywistościom typu "białe jest białe", ale ok :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Tez bym musiał, mam tylko dwie, mało wkurzają wiec odkładam ^^

Też odkładałem i tak się ósemka rozepchała, że szóstka tego nie wytrzymała i pękła. Dość bolesne i kanałowe do tego na tej szóstce. Nie radzę zwlekać :P

Sam dentysta na razie mówił, ze nie muszę wiec go słucham ^^

 

Dentysta czeka aż się zęby rozwalą i będzie miał lepszy zarobek :]

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Tez bym musiał, mam tylko dwie, mało wkurzają wiec odkładam ^^

Też odkładałem i tak się ósemka rozepchała, że szóstka tego nie wytrzymała i pękła. Dość bolesne i kanałowe do tego na tej szóstce. Nie radzę zwlekać :P

Sam dentysta na razie mówił, ze nie muszę wiec go słucham ^^

 

Dentysta czeka aż się zęby rozwalą i będzie miał lepszy zarobek :]

 

 

Nah, mam dobrą dentystkę, znajoma rodziny (jak większość moich lekarzy) ;)

Odnośnik do komentarza

Z problemami finansowymi póki co próbuję walczyć tak: http://i.imgur.com/CzK1ejA.jpg :D

 

Co do awansu to dopiero pierwszy sezon za mną, miałem bić się o utrzymanie, a były baraże o awans, więc całkiem nieźle :-k.

Scorpio, Ty też dość długo opierałeś się głównie na wypożyczeniach? Czy stawiałeś na swoich z wolnego transferu? :P

 

W teorii mógłbym wydać ponad milion euro na kogoś przez te ograniczenie płac :D.

 

W Lega Pro i Serie B to wiekszosc wypozyczen i kilka transferow bardzo tanich/za darmo. Stadion mialem malutki, przychody zadne. Uratowaly mnie tylko 2 awanse rok po roku z Pro do A. A tam to juz kasa leje sie strumieniami :)

Odnośnik do komentarza

 

ajer, nie możesz komuś zarzucać, że mówi do Ciebie "vamizmami", bo we wczorajszej dyskusji Ty byłeś typowym Vamim - 10 osób mu tłumaczy, że białe jest białe, a ten dalej przekonuje, że chuj, jest różowe ;]

 

Tzn gdzie?

Aaa, o samobójstwie? Hmm no nie wydaje mi się bym zaprzeczał jakimś oczywistościom typu "białe jest białe", ale ok :>

 

 

Wykazujesz się bardzo niskim poziomem empatii przy próbie zrozumienia co się dzieje w głowie samobójcy i mocno promujesz swoją tezę, że to są idioci i w ogóle jak tak można, że największy debilizm. A gdy inni Ci tłumaczą, że to nie jest takie proste, to mówisz, że jest, bo tak ;]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...