Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, tak walicie tymi skrótami, że dopiero jak pojawiła się mowa o Dornijce to zorientowałem się, że to chodzi o grę o tron.

Bo GoT to skrót z angielskiej nazwy, dlatego się pogubiłeś.

A jeśli chodzi o cycki w serialu, to nic nie przebije True Detective i tej Daddario, czy jak tam jej było <3

Odnośnik do komentarza

 

 

Bo GoT to skrót z angielskiej nazwy, dlatego się pogubiłeś.

A po polskiemu jaki jest skrót? :>

 

 

 

A jeśli chodzi o cycki w serialu, to nic nie przebije True Detective i tej Daddario, czy jak tam jej było <3

Też. Ale Tyene Sand miodzio.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, tak walicie tymi skrótami, że dopiero jak pojawiła się mowa o Dornijce to zorientowałem się, że to chodzi o grę o tron.

Bo GoT to skrót z angielskiej nazwy, dlatego się pogubiłeś.

 

A myślałem, że po polsku brzmi podobnie :kekeke:

 

Ogólnie tak mam ze skrótami :) Jest 50 tysięcy seriali jednocześnie, trudno przyporządkować literki, jak się nie jest w temacie.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, tak walicie tymi skrótami, że dopiero jak pojawiła się mowa o Dornijce to zorientowałem się, że to chodzi o grę o tron.

Bo GoT to skrót z angielskiej nazwy, dlatego się pogubiłeś.

A jeśli chodzi o cycki w serialu, to nic nie przebije True Detective i tej Daddario, czy jak tam jej było <3

 

Daddario ma zagrać w reboocie słonecznego patrolu teraz :fap:

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą. Na spokojnie obejrzałem jeszcze raz tego nowego Top Geara (pierwsze dwa odcinki). Zmiany ogólnie spoko, ale Krisa błazenady w radiu mi nie przeszkadzały, a w TV jakoś mnie rażą, Matt się nie nadaje do prowadzenia takiego show i nie może mnie opuścić wrażenie, że to wszystko próba wyciśnięcia syfa na nosie rękawicami do hokeja.

 

Ktoś pisał, że TG w swojej poprzedniej formie się wyczerpał. Może, ale i tak był lepszy od następców :-k

 

A mnie się podoba. Dalem temu więcej odcinków i jest spoko. Irytuje Niemka (ale jeździ super), Jordan (ma być chyba odpowiednikiem Maya, na razie średnio), ale Chris mi się nawet podoba, ma momenty. Za to Matt jest IMO super, najbardziej naturalny z nich wszystkich ;)

 

Zgadzam się, że TG poprzednie było lepsze, ale to mi się podoba ;)

A btw T-m , bo się przewracałeś i nie wstawałeś :P ogarnąłem auto, muszę je tylko odebrać z Rzeszowa :D

Odnośnik do komentarza

Lost i GoT dzieli jedna podstawowa rzecz. Lost budował swoją "legendę" od zera. To miał być kolejny serial jakich wiele. Okazał się nie być kolejnym. Okazał się być początkiem ery seriali i zmienił oblicze telewizji. Przy GoT ze względu na książkę był budowane na długo przed premierą całe zaplecze, cała otoczka.

 

Prison Break lepszy od Losta? No kurwa :hahaha: Lost był znakomity, ale twórcy zaplątali się w sweter. Pogubili się we własnych kombinacjach i pojawiły się wahania poziomu. Do tego spierdolili ostro zakończenie, bo chyba nie mieli zbytnio na nie pomysłu.

 

Pojebało Ci się chyba z 24 Hours. To 24 Hours zmieniły oblicze oblicze seriali telewizyjnych :-k

 

Thx

Fajna paszcza, cycki jak cycki ;) nie mam jak pomacać, to nie ma się co podniecać ;)

 

Kurwa, tak walicie tymi skrótami, że dopiero jak pojawiła się mowa o Dornijce to zorientowałem się, że to chodzi o grę o tron.

Bo GoT to skrót z angielskiej nazwy, dlatego się pogubiłeś.

 

Kurwa Gwałtek :doh!:

 

Swoją drogą. Na spokojnie obejrzałem jeszcze raz tego nowego Top Geara (pierwsze dwa odcinki). Zmiany ogólnie spoko, ale Krisa błazenady w radiu mi nie przeszkadzały, a w TV jakoś mnie rażą, Matt się nie nadaje do prowadzenia takiego show i nie może mnie opuścić wrażenie, że to wszystko próba wyciśnięcia syfa na nosie rękawicami do hokeja.

 

Ktoś pisał, że TG w swojej poprzedniej formie się wyczerpał. Może, ale i tak był lepszy od następców :-k

 

A mnie się podoba. Dalem temu więcej odcinków i jest spoko. Irytuje Niemka (ale jeździ super), Jordan (ma być chyba odpowiednikiem Maya, na razie średnio), ale Chris mi się nawet podoba, ma momenty. Za to Matt jest IMO super, najbardziej naturalny z nich wszystkich ;)

 

Zgadzam się, że TG poprzednie było lepsze, ale to mi się podoba ;)

A btw T-m , bo się przewracałeś i nie wstawałeś :P ogarnąłem auto, muszę je tylko odebrać z Rzeszowa :D

 

 

To jest OK. Niektóre rzeczy są na siłę. Pooglądam, ale nie czekam z ciekawością na każdy odcinek. Sabine faktycznie jest w ciul irytująca - za czasów jazd z Jazzą i Hamsterem taka nie była. Ciekawe :-k

 

Co kupiłeś w końcu?

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię zrozumieć fascynacji GOT :-k

U mnie zaczęło się od ksiązek, serial to mily dodatek :P

http://splay.pl/2016/06/28/detektyw-i-prawo-ulicy-odkodowane-w-hbo-go/

 

Jeśli ktoś nie oglądał to 1 sezon Detektywa absolutne cudo, a The Wire najlepszy serial w historii ;).

http://imgur.com/a/ZP5evtu gif

 

Hokiej ma rację. Missandei :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...