Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa co nie ogarniam tego GTAV. Nie kupowalem na steam, tylko od razu na rockstar social club. Aktywowałem tam klucz, pobierałem gre 3 dni, teraz pojawiło się w instalatorze ponownie okienko z wpisaniem klucza i... po wpisaniu mojego dostaje, że jest już aktywowany (przecież sam to zrobiłem wcześniej) i nie chce mnie puścić dalej :|

Odnośnik do komentarza

Nie no mam wrażenie, że w FM to nie taktyka, zawodnicy, a morale są najważniejsze. W poprzednim sezonie pierwsza runda gramy tak przeciętnie, nierówno. W drugiej złapaliśmy serię 13. meczów pod rząd bez porażki.

 

Teraz za to fatalne wejście w sezon i po czternastu kolejkach mamy dwanaście punktów, fochy zawodników. Może to wypożyczanie 2/3 kadry to słaba opcja...

Odnośnik do komentarza

Kurwa co nie ogarniam tego GTAV. Nie kupowalem na steam, tylko od razu na rockstar social club. Aktywowałem tam klucz, pobierałem gre 3 dni, teraz pojawiło się w instalatorze ponownie okienko z wpisaniem klucza i... po wpisaniu mojego dostaje, że jest już aktywowany (przecież sam to zrobiłem wcześniej) i nie chce mnie puścić dalej :|

Pamiętam, że strasznie jebałem się przy GTA IV, ten Rockstar Social Club to straszne gówno... Nie wspominając o tym, że za każdym razem odpalając grę musiałem się tam logować, bo chujostwo nie było w stanie zapamiętać moich danych :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...