Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie potrafię zrozumieć fascynacji GOT :-k

wiesz co, długo się opierałem, bardzo nie lubię fantastyki, ale ten serial to "kind of magic"

 

 

to najlepsze widowisko telewizyjne w historii, chyba żaden serial aż tak bardzo nie wychodził poza telewizor

No chyba nie bardzo. LOST przebijało GOT pod tym względem o trzy głowy.

 

bullshit, lost miał dobre otwarcie, końcówka strasznie na siłę to raz, dwa got w mojej ocenie jest dużo mniej przewidywalny, nawet prison break > lost.

 

Przeczytaj jeszcze raz to co napisał kolega Hołkaj, szczególnie to podkreślone, bo do tego się odwołałem. :p

nie pisałem, który serial jest lepszy i fajniejszy.

Odnośnik do komentarza

 

to najlepsze widowisko telewizyjne w historii, chyba żaden serial aż tak bardzo nie wychodził poza telewizor

No chyba nie bardzo. LOST przebijało GOT pod tym względem o trzy głowy.

 

o dziesięć kurwa xD nie sądzę, by było to możliwe z prostej przyczyny, w czasach lost (2004-2010) social media nie były tak rozwinięte jak dzisiaj

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą. Na spokojnie obejrzałem jeszcze raz tego nowego Top Geara (pierwsze dwa odcinki). Zmiany ogólnie spoko, ale Krisa błazenady w radiu mi nie przeszkadzały, a w TV jakoś mnie rażą, Matt się nie nadaje do prowadzenia takiego show i nie może mnie opuścić wrażenie, że to wszystko próba wyciśnięcia syfa na nosie rękawicami do hokeja.

 

Ktoś pisał, że TG w swojej poprzedniej formie się wyczerpał. Może, ale i tak był lepszy od następców :-k

Odnośnik do komentarza

Lost i GoT dzieli jedna podstawowa rzecz. Lost budował swoją "legendę" od zera. To miał być kolejny serial jakich wiele. Okazał się nie być kolejnym. Okazał się być początkiem ery seriali i zmienił oblicze telewizji. Przy GoT ze względu na książkę był budowane na długo przed premierą całe zaplecze, cała otoczka.

 

Prison Break lepszy od Losta? No kurwa :hahaha: Lost był znakomity, ale twórcy zaplątali się w sweter. Pogubili się we własnych kombinacjach i pojawiły się wahania poziomu. Do tego spierdolili ostro zakończenie, bo chyba nie mieli zbytnio na nie pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...