Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Się tak nie spinaj bo Ci żyłka pęknie. Wskaż paluszkiem, która część tamtej wypowiedzi był ad personam, albo zamilknij, bo już się nie dobrze robi czytając Twoje żale wylewane pod adresem FC Barcelony.

 

Dla ułatwienia. W pierwszym zdaniu zgodziłem się z Tobą, że nie potrafiłeś zawrzeć tego w odpowiednich słowach. I jest to odczucie obserwatora na temat Twojej wypowiedzi, nie zaś ocena jej, a tym bardziej Twojej osoby.

Druga część odnosi się do Twoich działań, które są udokumentowane wpisem w temacie z warnami, więc jest to stwierdzenie faktu, nie zaś żadne ataki ad personam.

Odnośnik do komentarza

Mistrzostwo Portugalii to sukces krajowy, a nie międzynarodowy :)

 

@ jmk

 

a bardziej szczegółowo co Ci się nie podoba?

 

A np pisanie, że Di Maria grał mało w rep, bo szybko odpadła, a Mascherano z tej samej kadry jest wymiony jako piłkarz ograny ;) Pominięcie np Ronaldo... w ogóle pisanie, że obecni zawodnicy Realu są niedoświadczeni na szczeblu międzynarodowym i europejskim to wielkie hmm ... nieporozumienie.

 

---

 

Czytałem dziś Metro (może niezbyt dobre źródło, ale wpadło mi przez przypadek), w którym pisali o prawdopodobnym odejściu Mourinho z Realu, jego następcą miałby być Bielsa. Podobno Perezowi nie podoba się po pierwsze styl gry Realu, a po drugie sam Jose, który wszystko zwala na sędziów. Czemu uważam, że ta informacja może być prawdziwa? Ano już piszę.

- Bo Perez już raz pokazał, że same sukcesy (1/2 LM, CDR) to nie wszystko: patrz przykład Capello.

- Bo Perez już komentował zachowanie Mourinho po meczu z Sevillą, lekko pisząc - nie podobało mu się to.

- Bo Bielsa to po pierwsze gwarant gry ofensywnej, po drugie przyjaciel dyrektora Valdano, który jak pamiętamy miał jakiś tam konflikt z Mourinho.

- Umowa, według, której po każdym sezonie, na który jest ważny kontrakt zarówno trener, jak i klub może zerwać umowę bez odszkodowania.

- No i taka informacja, już jako ciekawostka - podobno Jose zapisał swoje dzieci do szkółki niedaleko Mediolanu ;)

 

Moim zdaniem Real sobie strzeli w stopę, jeśli go zwolni, powinni wreszcie budować jakąś stabilność, a przecież Real w tym sezonie gra o wiele lepiej niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
A np pisanie, że Di Maria grał mało w rep, bo szybko odpadła, a Mascherano z tej samej kadry jest wymiony jako piłkarz ograny Pominięcie np Ronaldo... w ogóle pisanie, że obecni zawodnicy Realu są niedoświadczeni na szczeblu międzynarodowym i europejskim to wielkie hmm ... nieporozumienie.

 

Mascherano jest podany jako doświadczony nie przez pryzmat gry w reprezentacji, a gry w Liverpoolu. Zaliczył już jeden finał LM z nimi. Nie napisałem, że wszyscy są mało doświadczeni. Ronaldo został pominięty bo to oczywiste, że jak ktoś wygrywał LM, drugie miejsce na EURO to doświadczenie ma. Piłkarze Realu nie są to ludzie z ulicy ale dla większości był to pierwszy półfinał LM w karierze. Po za Casillasem, Arbeloą, Carvalho, Xabim Alonso, Adebayor i Ronaldo. Na ławce był jeszcze Kaka i Dudek. Barcelona chyba ostatnie trzy sezony kończy przynajmniej na półfinale, a zmiany w składzie są raczej kosmetyczne.

 

 

Odnośnik do komentarza

A np pisanie, że Di Maria grał mało w rep, bo szybko odpadła, a Mascherano z tej samej kadry jest wymiony jako piłkarz ograny ;) Pominięcie np Ronaldo... w ogóle pisanie, że obecni zawodnicy Realu są niedoświadczeni na szczeblu międzynarodowym i europejskim to wielkie hmm ... nieporozumienie.

Moment, Mascherano obijał przez lata pół Europy w Lidze Mistrzów z Liverpoolem, po drugie jest starszy i w swojej kadrze gra dłużej od Di Marii - to też daje większe doświadczenie. Więc w żadnym wypadku nie można między nimi postawić znaku równości, nawet porównywanie jest niepoważne.

Piłkarze Realu może nie są niedoświadczeni (niedoświadczeni to mogą być piłkarze z Ekstraklapy, którzy z international level mają kontakt taki jak my - przez TV), ale w porównaniu do Barcy, Manchesteru, Chelsea czy Interu, to doświadczenie piłkarskie na innych płaszczyznach niż ligowe mają w wielu przypadkach ubogie (oczywiście nie piszę tu o Ronaldo, Casillasie czy Xabim - chodzi o taki przeciętny wynik). Wynika to po części z wieku i żałosnych wynikach w LM w poprzednich latach.

 

Aha - Perez nigdy nie był przełożonym Capello.

Odnośnik do komentarza

Well done UEFA. :eusa_clap:

 

Co do spisku:

 

UEFA

Komitet Wykonawczy

Platini, przewodniczący

Şenes Erzik,

Villar,

 

Komitet Sędziowski

Villar, przewodniczący -

Şenes Erzik,

 

Komitet Prawny i Dyscyplinarny

Villar, zastępca przewodniczącego

García Silvero, członek

Vilaseca Guasch,

 

Komitet Medyczny

Helena Herrero, członek

 

Komitet Rozgrywek

Joan Gaspart, członek

 

Komitet Odpowiedzialności Społecznej i Czystej Gry

Şenes Erzik, przewodniczący

 

Komitet Licencji dla Klubów

Şenes Erzik, przewodniczący

 

Rada Strategii Futbolu Zawodowego

Villar

Şenes Erzik

Joan Laporta

 

 

Angel María Villar Llona - prezes Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej wybrany po tym, jak Barcelona zdradziła dyscyplinę głosowania w LFP;

 

Joan Laporta - były prezes Barcelony

 

Joan Gaspart - były prezes Barcelony

 

Josep Lluís Vilaseca Guasch - były dyrektor Barcelony

 

Şenes Erzik - dyrektor projektów UNICEF-u, sponsora Barcelony

Odnośnik do komentarza

Zimny co by nie mówić to taka ilość ludzi związanych z Barceloną w szeregach UEFA zajmujący ważne stanowiska tylko budzi niesmak i potęguje ostatnie oskarżenia.

 

A co do kary dla Mou to ładnie przegięli. Zwłaszcza, że graczy Barcelony zostawili kompletnie w spokoju.

Odnośnik do komentarza

1. Strona realmadryt.pl tylko przetłumaczyła to. Najpierw sprawdź źródło wiadomości zanim palniesz głupotę.

 

2. Platiniego nie skopiowałem bo nie uznałem takiej potrzeby, żeby to robić. To że kiedyś skrytykował Real czy coś tam dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że rzuca kłody pod nogi Realowi. Dałem tylko te osoby, które w oczywisty sposób są powiązane z Barceloną.

 

 

Odnośnik do komentarza

Zimny co by nie mówić to taka ilość ludzi związanych z Barceloną w szeregach UEFA zajmujący ważne stanowiska tylko budzi niesmak i potęguje ostatnie oskarżenia.

 

A co do kary dla Mou to ładnie przegięli. Zwłaszcza, że graczy Barcelony zostawili kompletnie w spokoju.

 

ale co oni tam robia wg Ciebie/Was co pomaga Barcelonie a przeszkadza innym klubom? chyba sami sie tam nie wybrali tylko jacys wyborcy nie?

Odnośnik do komentarza

Zimny, ale Platini jest wymieniony w jednym miejscu.

 

wymieniony jest ale nie byl pogrubiony tak jak inni.

 

rzeczowa odpowiedz, nie ma co.

 

powiedzial koles ktory wyzywal druzyne przeciwna bo nie mogl sie pogodzic z jej zwyciestwem :lol: z Toba to ja juz nie gadam.

 

1. Strona realmadryt.pl tylko przetłumaczyła to. Najpierw sprawdź źródło wiadomości zanim palniesz głupotę.

 

to pokaz mi skad to przetlumaczyla. pokaz mi to zrodlo.

 

a ogolnie to mialem na mysli to zeby nie wrzucac tutaj rzeczy ktore z daleka smierdza nieobiektywizmem.

 

Ale jak chcesz pełną treść to podaje linka. Nawet zabawny gif jest.

 

http://www.realmadri...id=34187&kom=ok

 

a co ten gif ma do tego tematu? platini albo villar kazali sedziemu nie zagwizdac faulu? blad sedziego i tyle.

Odnośnik do komentarza

 

to pokaz mi skad to przetlumaczyla. pokaz mi to zrodlo.

 

a ogolnie to mialem na mysli to zeby nie wrzucac tutaj rzeczy ktore z daleka smierdza nieobiektywizmem.

 

 

http://cruzadosmadridistas.blogspot.com/2011/05/llamame-putrefaccion-llamame-uefa.html

 

 

Myślałem, ze jak czepiasz się, że nie dałem o Platinim to i o gifa będziesz miał pretensję.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

to pokaz mi skad to przetlumaczyla. pokaz mi to zrodlo.

 

a ogolnie to mialem na mysli to zeby nie wrzucac tutaj rzeczy ktore z daleka smierdza nieobiektywizmem.

 

 

http://cruzadosmadridistas.blogspot.com/2011/05/llamame-putrefaccion-llamame-uefa.html

 

 

Myślałem, ze jak czepiasz się, że nie dałem o Platinim to i o gifa będziesz miał pretensję.

 

no tak myslalem, ze stronka promadrycka. oczywiscie moga miec swoje zdanie tylko nie wiem po co je rozsiewac, skoro z daleka widac ze to nieobiektywne.

Odnośnik do komentarza

A co do kary dla Mou to ładnie przegięli. Zwłaszcza, że graczy Barcelony zostawili kompletnie w spokoju.

 

Zwłaszcza że Mourinho także przegiął rzucając takie oskarżenia? Oczywiście zachowanie w czasie meczu także było ok i jest miliard usprawiedliwień dla Portugalczyka?

 

 

PS. GIF świetny szkoda,. że nie mam takiego Madryckiego zacięcia bo zrobił bym jakiś z

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...