Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie - o to mi chodziło, koleś pracował w wielu firmach, m.in robił jakieś projekty dla UNICEFu (był doradcą).

Czasem warto poświęcić trochę czasu, aby ocenić rzetelność artykułu na który się powołujemy, tym bardziej artykułu, który po prostu razi niekompetencją na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - o to mi chodziło, koleś pracował w wielu firmach, m.in robił jakieś projekty dla UNICEFu (był doradcą).

Czasem warto poświęcić trochę czasu, aby ocenić rzetelność artykułu na który się powołujemy, tym bardziej artykułu, który po prostu razi niekompetencją na każdym kroku.

 

Ale znakomicie pasuje do teorii spiskowej a skoro pasuje to czego chcieć więcej?kibice syci, bo można zgonić winę za porażkę... Za chwilę drogą dedukcji sie okaże, że wszystkie 1/8 finałów LM były wydrukowane katalońskimi spiskami :picard:

Odnośnik do komentarza

(...) turecki sabotażysta, zastępca Platiniego.

który jak się okazuje nie dość, że nie pracuje w UNICEFie to de facto nigdy w nim nie pracował, tylko kiedyś był PMem projektów UNICEFu...

w tej wiadomości nigdzie nie było, że jest pracownikiem UNICEFu. Jest tak jak ty pisałeś- Dyrektor projektów UNICEFu :)

 

 

Ale znakomicie pasuje do teorii spiskowej a skoro pasuje to czego chcieć więcej?kibice syci, bo można zgonić winę za porażkę... Za chwilę drogą dedukcji sie okaże, że wszystkie 1/8 finałów LM były wydrukowane katalońskimi spiskami

 

pasuje nie mniej absurdalnie niż Twoje upieranie się na korupcję w Interze :P

Odnośnik do komentarza

Ale przyznasz pescar, ze ten wpis jest wyjątkowo nierzetelny. Choćby przez całkowita wybiórczość przedstawienia "barcelonistów" w składzie UEFA (można było pokazać całe składy gremiów, w których owi panowie działają), poprzez pomyłki (sponsor UNICEF), aż do zwyczajnej głupoty (Villar, Erzik)

Odnośnik do komentarza

Nie wkleiłem tego jako objawienie prawdy tylko trochę prowokacyjne na czyjś post, ze jak ukarali Mourinho to kolejny spisek. Artykuł sugeruje, że wszyscy panowie sprzyjają Barcelonie dlatego tylko są wymienieni oni, a nie wszystkie gremia i jego członkowie. Co do Erzika nie wiem czy jest sensownie wymieniony, natomiast do Villara się nie zgodzę ;) Żadnych dowodów nie ma na to czy sprzyjają Barcelonie, dlatego dalsza dyskusja na ten temat jest zbyteczna.

 

EOT

 

 

Odnośnik do komentarza

Mimo EOTu:

 

Powtarzam - Villar nie jest we władzach UEFA dlatego, ze jest człowiekiem Barcelony, tylko dlatego, ze jest szefem jednego z najsilniejszych związków krajowych w Europie. To, że wygrał wybory na prezydenta RFEF* po zmontowaniu przez Laportę koalicji małych klubów jest imo nieistotne. Poza tym pan Villar jest Baskiem i byłym graczem Athletic. Bilbao jakoś nie zbiera fruktów z jego prezydencji.

Tak więc mamy zatrważająca liczbę TRZECH osób w komitetach UEFA jawnie powiązanych z Barceloną, z czego jeden jest szeregowym członkiem, drugi jest w jakiejś radzie. Gausch nie wiem co robił w Barcelonie i co robi w UEFA. Ale chyba nie jest jakimś bogolem, bo jakby był, to by był prezydentem klubu, a nie "zwykłym" dyrektorem.

 

* - wcześniej wielokrotnie pomyliłem federację (RFEF) z ligą (LFP)

Odnośnik do komentarza
Wystawiając sędziów jakich zażyczy sobie Mourinho? Jak Collinę?
.

 

Nie, to byłoby już popadanie z jednej skrajności w drugą. Jednak na pewno nie było trudno wybrać kogoś dużo bardziej kompetentnego. Zarówno na I jak i II spotkanie. Teraz przynajmniej by się o tym nie pisało.

Odnośnik do komentarza

Na czym polega kompetentność arbitrów? Póki co cała sprawa rozbija się o to, ze Stark uwielbia Messiego, a De Bleeckere wsławił się najbardziej nieskutecznym drukiem świata.

Jakbym był złośliwy i miał ku temu możliwości, to bym się zapytał sędziów Premiership "Który trener zasługuje na laur za pracę w ostanich dwóch dekadach". Myślę, że 99% byłoby na SAFa. Kto miałby sędziowac mecze Man Utd?

A jakbym się zapytał sędziów jak oceniają umiejętności trenerskie Jose Mourinho? Czy wtedy musiałbym wykluczyć dających pozytywne odpowiedzi? I tych dających negatywne?

Odnośnik do komentarza

Na czym polega kompetentność arbitrów? Póki co cała sprawa rozbija się o to, ze Stark uwielbia Messiego, a De Bleeckere wsławił się najbardziej nieskutecznym drukiem świata.

Jakbym był złośliwy i miał ku temu możliwości, to bym się zapytał sędziów Premiership "Który trener zasługuje na laur za pracę w ostanich dwóch dekadach". Myślę, że 99% byłoby na SAFa. Kto miałby sędziowac mecze Man Utd?

A jakbym się zapytał sędziów jak oceniają umiejętności trenerskie Jose Mourinho? Czy wtedy musiałbym wykluczyć dających pozytywne odpowiedzi? I tych dających negatywne?

 

Nie mi to oceniać, ale na pewno ich nie ma najgorzej oceniany sędzia BuLi oraz arbiter, który rok temu nie do końca sprostał wymaganiom półfinału LM.

Odnośnik do komentarza

nie mam. Czytałem to na rm.pl A oni mają to z asa.

 

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34016

 

Stark - najgorszy sędzia Bundesligi, wielki fan Messiego

 

Niemiecki sędzia Wolfgang Stark, który poprowadzi pojedynek Realu Madryt z Barceloną w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów, nie ukrywa fascynacji Leo Messim. Arbiter ten nie miał skrupułów publicznie wyrażać swojego podziwu wobec argentyńskiego piłkarza. - To jeden z najlepszych graczy na świecie, niewielu jest takich jak on. To przyjemność oglądać go w akcji - wyznał Stark podczas Mundialu w RPA.

 

W czerwcu minionego roku, na kilka dni przed meczem Argentyna-Nigeria (1-0), Niemiec zwrócił się do FIFA z petycją, aby ta chroniła najlepszych piłkarzy i wyraził nadzieję, że Messi podaruje mu swoją koszulkę po zakończeniu spotkania.

 

- Oczywiście, ze chciałbym, aby Messi dał mi swoją koszulkę. Aczkolwiek musiałoby to nastąpić w szatni, bowiem inaczej musiałbym ukarać go żółtą kartką. Ale myślę, że wielu Nigeryjczyków będzie zainteresowanych jego koszulką - powiedział przed meczem.

 

Stark nie ma najlepszej reputacji w Niemczech. W styczniu tego roku prestiżowy magazyn Kicker stworzył ranking najgorszych arbitrów w Bundeslidze. Głosowało dwustu osiemdziesięciu sześciu piłkarzy, którzy na najgorszego sędziego w Niemczech wybrali właśnie 41-letniego Bawarczyka. Drugim najgorszym rozjemcą okrzyknięto Babaka Rafatiego, natomiast najlepszy okazał się Florian Meyer.

 

chyba, więcej szczegółów trzeba szukać w kickerze.

 

 

Odnośnik do komentarza

Łał, juz sam nagłówek oznacza bezstronność ;)

Nie wiem skąd wzięli te oceny Starka, ale sami w tym czasie dali mu średnią ocenę 3,20 (a raz nawet 1,0!). No i oczywiście choć byłby to najgorszy arbiter uniwersum nie ma żadnych powiązań z Barceloną.

Odnośnik do komentarza

Łał, juz sam nagłówek oznacza bezstronność ;)

Nie wiem skąd wzięli te oceny Starka, ale sami w tym czasie dali mu średnią ocenę 3,20 (a raz nawet 1,0!). No i oczywiście choć byłby to najgorszy arbiter uniwersum nie ma żadnych powiązań z Barceloną.

 

http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/547161/artikel_Stark-stellt-sich-der-Kritik.html ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...