Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

znakomite zrodla, rm.pl, as itd itp :)

 

jak znasz lepsze serwisy i bardziej obiektywny to się podziel.

 

 

Stronie kibicowskiej raczej na poprawności politycznej nie zależy.

 

Dudek jakos mogl sie podzielic obiektywnym zrodlem :) wybacz ale co by sie nie dzialo to ciezko uznac strone Realu i strone madryckiej gazety za obiektywne w stosunku do Barcy ;)

Odnośnik do komentarza

Tak, jak coś jest z AS-a albo Marci to oczywiście to kłamstwo, oni tam wymyślają fakty (nie wiem, co nieobiektywnego może być w zwykłej informacji o głosowaniu na najgorszego sędziego i wynikach tegoż, ale spoko)...

 

jajco. wytlumacz geniuszu jaki wplyw na to miala Barcelona? no i jeszcze jakbys byl tak mily to powiedz jaki udzial mieli w tym Laporta, Villar, ten Turek itd :)

Odnośnik do komentarza

i tak samo w drugą stronę ;) co nie znaczy, że wszystkie informacje są kłamstwem. Wybacz ale jak czytam jakieś serwisy sportowe to nie sprawdzam informacji u źródła. Przyjmuje, że są prawdziwe. Jeżeli są kłamstwem to pewnie ktoś sprostuje. Jeżeli Ty nie wierzysz to tak jak Dudek wyszukaj sobie informacji u źródeł.

 

@ we_who

 

a jaka przewaga Starka by cię zadowoliła? Ile procent by nie miał został najsłabszym arbitrem bundesligi i informacja była prawdziwa. Co do drugiej części to niestety nie posiadam żadnych dowodów, więc dyskusja opierająca się na domysłach czy licytowanie się na ilość błędów na korzyść danej drużyny nie ma najmniejszego sensu.

 

 

Odnośnik do komentarza
@ we_who

 

a jaka przewaga Starka by cię zadowoliła? Ile procent by nie miał został najsłabszym arbitrem bundesligi i informacja była prawdziwa. Co do drugiej części to niestety nie posiadam żadnych dowodów, więc dyskusja opierająca się na domysłach czy licytowanie się na ilość błędów na korzyść danej drużyny nie ma najmniejszego sensu.

 

Żadna, może być najgorszym arbitrem ever. A jakie masz dowody, ze najgorszy sędzia Bundesligi:

 

a) sędziował "za Barceloną"

b) korzystał z układu UEFA, gdzie dziesiątki działaczy Barcelony obstawiają mecze

Odnośnik do komentarza
jajco. wytlumacz geniuszu jaki wplyw na to miala Barcelona? no i jeszcze jakbys byl tak mily to powiedz jaki udzial mieli w tym Laporta, Villar, ten Turek itd

kał mnie to obchodzi, ja nie sugeruję, że Barcelona specjalnie wybrała najsłabszego sędziego. Innych spisków się doszukuję, ale to inna historia.

 

W tym momencie tylko wyśmiewałem się z tego, że cokolwiek, co pochodzi od AS-a (lub Marci), nawet jeśli tekst traktuje o interwencji wojsk NATO w Libii, musi być przez internetowych katalończyków (bo przecież nie Katalończyków) podważany.

Odnośnik do komentarza

Dobra skoro jest powszechnie wiadome, że Stark jest beznadziejnym sędzią, ba najgorszym w Bundeslidze, to czemu nie przyjmujecie, że on się po prostu myli?

Od ślepego też będziecie wymagać? :D

 

Jak oglądam mecz polskiej ekstraklasy(czy tam A klasy), to nie doszukuję się spisku w tym, że napastnik nie trafia w bramkę w dwóch kolejnych sytuacjach sam na sam... Skoro nie umie to nie trafia. Jakby trafiał, to by nie grał w A-klasie tylko w Serie A ;) Czy winą Barcelony jest, że ten arbiter sędziował to spotkanie? Nie.

 

Ok, widzę, że wspólnymi siłami doszliśmy do tego, że to nie wina Barcelony. Winna jest UEFA.

Teraz pytanie, czy UEFA nie chcą narazić się na stronniczość(mimo dawania szczegółowych wytycznych) wybierałaby sędziego powiązanego z gwiazdą Barcelony? Niezbyt rozsądne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

jak będę musiał cały czas odpowiadać na to samo pytanie to dyskusja może trwać latami :P Zacytuje sam siebie:

 

nie posiadam żadnych dowodów, więc dyskusja opierająca się na domysłach czy licytowanie się na ilość błędów na korzyść danej drużyny nie ma najmniejszego sensu.

 

Powtórzę: Nie posiadam dowodów, dlatego ich nie przedstawię.

 

@ Zimny

 

Twoje urojenia są Twoim problemem ;) :keke:

 

 

Odnośnik do komentarza
jajco. wytlumacz geniuszu jaki wplyw na to miala Barcelona? no i jeszcze jakbys byl tak mily to powiedz jaki udzial mieli w tym Laporta, Villar, ten Turek itd

kał mnie to obchodzi, ja nie sugeruję, że Barcelona specjalnie wybrała najsłabszego sędziego. Innych spisków się doszukuję, ale to inna historia.

 

W tym momencie tylko wyśmiewałem się z tego, że cokolwiek, co pochodzi od AS-a (lub Marci), nawet jeśli tekst traktuje o interwencji wojsk NATO w Libii, musi być przez internetowych katalończyków (bo przecież nie Katalończyków) podważany.

 

to przeczytaj jeszcze raz co napisalem. pomoge ci, napisalem, ze TO CO DOTYCZY BARCELONY nie zawsze jest obiektywne.

Odnośnik do komentarza
Innych spisków się doszukuję, ale to inna historia.

 

ja mam dużo czasu, opowiedz nam, jakie to spiski Cię męczą.

 

W tym momencie tylko wyśmiewałem się z tego, że cokolwiek, co pochodzi od AS-a (lub Marci), nawet jeśli tekst traktuje o interwencji wojsk NATO w Libii, musi być przez internetowych katalończyków (bo przecież nie Katalończyków) podważany.

 

okej, czyli jak będę wrzucał prawdę objawioną ze Sportu to będziesz kontent?

Odnośnik do komentarza

jak będę musiał cały czas odpowiadać na to samo pytanie to dyskusja może trwać latami :P Zacytuje sam siebie:

 

nie posiadam żadnych dowodów, więc dyskusja opierająca się na domysłach czy licytowanie się na ilość błędów na korzyść danej drużyny nie ma najmniejszego sensu.

 

Powtórzę: Nie posiadam dowodów, dlatego ich nie przedstawię.

 

@ Zimny

 

Twoje urojenia są Twoim problemem ;) :keke:

 

wiec jak nie ma zadnych dowodow (i nie bedzie) to po co rozsiewac brednie i sie nakrecac? trzeba zmienic caly system w UEFIE to nie bedzie pomylek albo bedzie ich mniej, bez wzgledu kto bedzie gral.

Odnośnik do komentarza
Ok, widzę, że wspólnymi siłami doszliśmy do tego, że to nie wina Barcelony. Winna jest UEFA.

Teraz pytanie, czy UEFA nie chcą narazić się na stronniczość(mimo dawania szczegółowych wytycznych) wybierałaby sędziego powiązanego z gwiazdą Barcelony? Niezbyt rozsądne rozwiązanie.

Sam sobie do tego doszedłeś. A to nie jest gra w mafię na forumcm, żeby dowodzić, jak postąpiłaby UEFA, żeby nie było, iż kantuje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...