Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

myślę, ze może tak być. Bo UEFA jakich decyzji by nie podjął to i tak zawsze będzie broniła swojego. Ile razy zdarzało się że sędzia popełniające rażące błędy ponosiłby jakąś karę? Rok temu też popełnił błąd ale dla nich to żadna przeszkoda przysłać go po raz kolejny na spotkanie tej samej rangi i na ten sam stadion. Mam nadzieję, że arbiter wyciągnął wnioski z tamtego spotkania i dzisiaj udowodni, że zasługuje na sędziowanie półfinału LM. Bo rok temu tego nie zrobił.

Odnośnik do komentarza

Kto jak kto ale Barcelona Realowi niewłaściwe zachowanie zarzucać nie ma i nie będzie miała nigdy prawa obojętnie co powie Mourihno.

Ma i będzie miała prawo. Obojętnie co powie Mourinho. Pozdrawiam

Masz racje. Tylko, ze jesli to zrobi to wyjdzie na kompletnych hipokrytow. Pozdrawiam.

 

@Lucas:

Idac klasykiem, udowodnij, albo przepros. Z reszta, nawet jesli bylby (a nie jest), to nie upowaznia to tak szlachetnego tworu jak Wiecej Niz Klub do znizania sie do jego poziomu.

Odnośnik do komentarza

Czasami mi się wydaje, że przeżywacie te Gran Derbi bardziej niż trenerzy czy piłkarze Realu/Barcelony, 2 dni przed i 2 dni po danym meczu z udziałem tych drużyn toczy się zażarta dyskusja, wyciąganie kolejnych sensacji z przeszłości, wrzucania kompilacji typu 'My face hurts' i im podobnych nawet nie skomentuję. Trochę dystansu, to tylko sport.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale symulacje Barcelony daja efekty, podczas gdy te Realu (Di Marii w zasadzie), sa tylko wysmiewane. Wiec jednak jest duza roznica. Co do filmiku, to bardzo obiektywny i efektowny, ale w zadnym momencie nie udowodnil, ze Mourinho jest hipokryta.

 

@Pavulon:

Po to ogladam ten sport, zeby przezywac te emocje. A jadki z sympatykami Barcelony to tylko dania poboczne ;). W dodatku, niektorzy twierdza, ze to nie tylko sport - 'Mes Que un Club' nic Ci nie mowi? Rywalizacja Katalonii i Kastylii jest w prawdzie starsza niz te kluby, ale boisko to teraz jedyne miejsce gdzie mozna teraz ja w cywilizowany i sprawiedliwy (chociaz nie zawsze ;) ) sposob rozstrzygnac.

Odnośnik do komentarza

UEFA udowodniła, że "wykopmy rasizm ze stadionów" to tylko pusty slogan. Szkoda też, że komuś zabrakło jaj na proste słowa przepraszam. Ale jakoś mnie to nie dziwi, że Sergio się na to nie zdecydował. Ramos po chamskim zachowaniu z meczu w listopadzie potrafił przeprosić. Na miejscu Marcelo ręki rasiście bym nie podał.

Sam zastanawiam się, czy Busquets podobne żarciki stosuje wobec kolegów z drużyny :)

 

A co do wyboru sędziego, to naprawdę szkoda gadać. Szczerze mówiąc - coraz mniej dziwię się Mourinho.

Odnośnik do komentarza

@Pavulon:

Po to ogladam ten sport, zeby przezywac te emocje. A jadki z sympatykami Barcelony to tylko dania poboczne ;). W dodatku, niektorzy twierdza, ze to nie tylko sport - 'Mes Que un Club' nic Ci nie mowi?

Nikomu nie zabraniam przeżywać tych emocji, ale żeby prześcigać się, kto wklei więcej filmików alb wyciągać pomyłki sędziów sprzed kilku dobrych lat? ;)

Oczywiście, że 'Mes Que un Club' mi coś mówi. Wcześniej kojarzyło mi się z Barceloną jako wizytówką Katalonii, teraz jest to powiedzenie, które ośmiesza się przy każdej niesportowej zagrywce piłkarzy Barcelony - 'przecież zawodnikowi WNK nie przystoi symulować!!11one'. I nie, nie sympatyzuje z Barceloną, Real jest mi trochę bliższy, ale tylko ze względu na trenera.

Odnośnik do komentarza

na tym samym poziomie co wrzucane filmiki z symulacjami etc Barcelony, przy jednoczesnym pomijaniu podobnych zagrań Realu, nie sądzisz? :D

 

tamten pokazywał teatr piłkarzy Barcelony. Piłkarze Realu w taki sposób nie udawali i może dlatego na filmiku są tylko gracze jednej drużyny . Nie są świeci, grali ostro czasami chamsko jak Arbeloa cz Marcelo ale czegoś takiego nie odstawali.

 

 

A tamten filmik pokazuje tylko jednie faule i to co chcieliby było faulem jak sytuacja z Messim na czworaka. Powstał film pokazujący hipokryzję Jose, a sami robiąc filmik pokazali najlepszy objaw hipokryzji. Niech zrobią z każdego meczu sytuacje błędne, kontrowersyjne i ocenimy czy Jose mówił prawdę czy nie, a nie takie coś.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wybór sędziego ciężko ocenić. Rok temu dał się nabrać na teatrzyk Busquetsa. I właśnie w tym meczu może być specjalnie uczulony na takie zagrania, żeby po raz drugi się nie skompromitować. Ale istnieje też ryzyko, że marny z niego sędzia, który dalej będzie nabierał się na taką grę.

 

Wiem, że niektórym pasowałby sędzia, który nie zauważałby gry ala Pepe z Lyonem, dziwnym trafem Portugalczyk także nie został ukarany przez UEFE, która jest taka zła :( Druga sprawa, to że w zeszłym sezonie De Bleekere dał się tak nabrać na teatrzyk Busqueta, że dał żółtą kartkę Mottcie nie była to od razu kartka czerwona a później w swoim złym sędziowaniu pod Barcelone nie zaliczył im mocno kontrowersyjnego gola. No kaman jak już naciągacie fakty pod swoją teorie to chociaż się postarajcie.

 

A tamten filmik pokazuje tylko jednie faule i to co chcieliby było faulem jak sytuacja z Messim na czworaka. Powstał film pokazujący hipokryzję Jose, a sami robiąc filmik pokazali najlepszy objaw hipokryzji. Niech zrobią z każdego meczu sytuacje błędne, kontrowersyjne i ocenimy czy Jose mówił prawdę czy nie, a nie takie coś.

 

Także uważam, że ten filmik jest kiepski. Fajny na raz, ale sam zebrałbym lepszy materiał pokazujący prawdziwe oblicze Mourinho :-k Człowiek pokazujący "gest kajdanek" w stronę sędziego w sytuacji gdy jego drużyna zdecydowanie prowadzi w tabeli "punkty po pomyłkach sędziego".

Odnośnik do komentarza

Jakie to ma znaczenie, że dostał drugą żółtą z dupy, a nie od razu czerwoną?

 

Bardzo zabawne, że jeżeli chodzi o Mourinho to są głupie oskarżenia nie mające nic z prawdą.. Ale we Włoskiej lidze już Twoje teorię jak najbardziej to cała prawda i tylko prawda. Widzę, że trudno jest się pogodzić, że Inter jako jedyna drużyna z czołówki nie była umoczona w korupcję.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czasami mi się wydaje, że przeżywacie te Gran Derbi bardziej niż trenerzy czy piłkarze Realu/Barcelony, 2 dni przed i 2 dni po danym meczu z udziałem tych drużyn toczy się zażarta dyskusja, wyciąganie kolejnych sensacji z przeszłości, wrzucania kompilacji typu 'My face hurts' i im podobnych nawet nie skomentuję. Trochę dystansu, to tylko sport.

 

[OT] Cicho, niektórzy czytając to dobrze się bawią ;). [/OT]

Odnośnik do komentarza

Jeszcze do tego Starka - uważanie, że 40-letni facet poświęci swoja karierę dla koszulki swojego idola jest po prostu kuriozalne. To tak samo, jak byście uważali, że gracz na wypożyczeniu na pewno będzie się podkładał w meczu ze swoim macierzystym klubem. Albo gracz, który ma zasilić zespól X po sezonie podłoży się w meczu z nim, żeby przypodobać się swoim przyszłym pracodawcom. No bo do tego takie myślenie się sprowadza.

Szukanie wszędzie winnych tylko nie u siebie, doszukiwanie się piętrowych spisków w UEFA, która ma niewiadomjaki cel na forowaniu Barcelony dając im "dyspozycyjnych sędziów" jest dość zabawne. Najpierw przeanalizujecie mecze Realu na przestrzeni lat. Zapewne będą to dziesięciolecia krzywdzonego Realu i forowania rywali. Bo Wasze rozumowanie sprowadza się do tego, że w meczach Realu sędzia najwyżej się pomyli na korzyść madryckiego klubu. W meczach Barcelony - SPISEK!!!!1111 UEFA PRZEPYCHA BARCĘ!!!1111 SĘDZIA KUPIONY!!!11

 

co powinno się stać po nadepnięciu przez Marcelo rywala

 

Nic się nie powinno stać. Przecież to był "przypadek", prawda? Nowość w klubie prowadzonym przez Mourinho.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze do tego Starka - uważanie, że 40-letni facet poświęci swoja karierę dla koszulki swojego idola jest po prostu kuriozalne.

 

W jaki sposób tą decyzją poświęcił swoją karierę? DLA UEFA nic sie nie stało. Psy szczekają karawana jedzie dalej. I pewnie nic nie stanie na przeszkodzie, żeby poprowadził finał.

 

 

Odnośnik do komentarza

To myślisz, że dla koszulki Messiego chce być pamiętany jako ten "co przepchnął Barcelonę do finału" (o ile oczywiście się tak stanie). A nie boli Cię, ze szefem UEFA jest legenda Juventusu? Przecież takie możliwości przepychania istnieją. I nic. Juve odpadło z grupy z polskim zespołem. No nie róbmy z sędziów debili co na widok swojego idola zapominają o swoim fachu i chcą się na siłę przypodobać.

Do tego dorzucanie De Bleekere za rzekomy druk z zeszłego sezonu to już jest totalna abstrakcja. Jeśli tak było, to to był najgorszy druk wszech czasów, bo o ile mnie pamięć nie myli, to Inter awansował do finału, a Belg nie uznał bramki w ostatniej minucie. Wyjątkowo nieskuteczne drukowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...