Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Panie! Z takim składem... :D

Teraz dorosła repra, ale coś egzotycznego- Irlandia Północna? :>

 

Jak crash dumpa nie będzie :D

 

Co do Polonii to wygrałem pierwszy mecz z HJK Helsinki na wyjeździe 2:1 :D

Faza grupowa LE coraz bliżej :D

III-ligowym polskim klubem :hahaha:

 

ale ze w którym sezonie to osiągnąłeś???

czekaj czekaj zobacze....aaa nie widać huh.

Śmierdzi mi tu na odległość...

3 liga, tylu zagranicznych graczy?

Puchar Polski zdobyty?!

 

NIe chce obrażać ale nie chce mi się wierzyć.

Lubie zaczynać grę od drugiej ligi Polskiej i wiem jak jest ciężko...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

 

 

Panie! Z takim składem... :D

Teraz dorosła repra, ale coś egzotycznego- Irlandia Północna? :>

 

Jak crash dumpa nie będzie :D

 

Co do Polonii to wygrałem pierwszy mecz z HJK Helsinki na wyjeździe 2:1 :D

Faza grupowa LE coraz bliżej :D

III-ligowym polskim klubem :hahaha:

 

ale ze w którym sezonie to osiągnąłeś???

czekaj czekaj zobacze....aaa nie widać huh.

Śmierdzi mi tu na odległość...

3 liga, tylu zagranicznych graczy?

Puchar Polski zdobyty?!

 

NIe chce obrażać ale nie chce mi się wierzyć.

Lubie zaczynać grę od drugiej ligi Polskiej i wiem jak jest ciężko...

Pozdrawiam

 

 

W pierwszym :D Ano tylu zagranicznych graczy :D Po wygraniu Pucharu Polski nagle okazało się, że tłum zawodników z całej Europy chce u nas grać :D Zawodnicy piętnastego sortu, ale jednak :)

Zapytaj się FM-a dlaczego tak się dzieje.

 

Czym Ci tu śmierdzi? Gram od ponad 20 lat w CM/FM-a. Powodów do oszukiwania i szukania poklasku nie ma :)

Po prostu tak wyszło i sam jestem tym zaskoczony :)

Człowieku to jest Wujek Legenda forum a kim ty qrwa jesteś penderaku!?

 

Jahu, ostatnio znajomy spoza forum odkrył, że Wujek Przecinak to ja i się mocno zdziwił. Buhahahahahaha, też powiedział że jestem legendą buhahahhaha :D

Ok, czuję się doceniony, mogę umrzeć :lol:

Odnośnik do komentarza

Co ten depay

Gram 4-4-2 (czasem 4-5-1, 4-4-1-1), ale nigdy z OPL/OPP, więc Depayowi ciężko było się zaaklimatyzować na nowej pozycji. Gram też bardzo wysokim pressingiem i jego brak współpracy(atrybut-10) wyraźnie odstaje od reszty. Wychodzi to też w ofensywie, bo rzadko dogrywa kolegom(patrz Miki i Mata), dlatego zaczynam się zastanawiać nad jego sprzedażą i zastąpieniem go młodym Anglikiem.

Odnośnik do komentarza

Do tej pory nie rozgryzłem sfg. Bramki po nich to u mnie loteria.

Zresztą moi zawodnicy i tak grają jak chcą :D

Przynajmniej w Polonii.

 

W przypadku U-23 Argentyny zawodnicy wywiązywali się ze swoich ról idealnie. Ale tak się można bawić jak się gra Messim, Dybalą, Higuainem i Otamendim :D

Odnośnik do komentarza

No i okres przygotowawczy do drugiego sezonu w United zakończony. W klubie zmieniło się sporo...
Miał odejść Depay. Miał odejść Rooney. Pierwszy z nich miał fenomenalne Mistrzostwa Europy, po których znalazł się w jedenastce turnieju i stwierdziłem, że dam mu drugą szansę. Wayne to ikona klubu i Anglik, a o dobrych w tych czasach bardzo ciężko. W tym sezonie będzie trzeci w hierarchii i mam nadzieję, że spełni oczekiwania. Jeśli nie, oddamy go i ściągniemy Saido Berahino, chyba że Rashford będzie gotowy do gry na wysokim poziomie. Odszedł za to Schweinsteiger, za którego Chelsea zapłaciła nam 13.5 milionów funtów. Za starszego zawodnika to całkiem niezłe pieniądze. Z klubu odeszli także Rojo, Jones oraz Januzaj. Cała trójka na wypożyczenie, po jego końcu rozważymy ich sytuacje. Wzmocnili kolejno Juventus, AS Romę i Anderlecht. Teraz wzmocnienia. I tutaj się działo. Pierwszym był młody, perspektywiczny Anglik Cook. Bournemouth dostało za niego 17.5 milionów funtów, ale w umowie zapisane jest dużo bonusów. Na prawe skrzydło dołączył Douglas Costa, którego pozbyć chciał się Bayern(18mln), a środek obrony wzmocnił Laporte(46.5mln). Na trójkę nastolatków z Brazylii przeznaczyliśmy niecałe dziesięć milionów funtów. Kadra jest kompletna, myślę, że wielka przebudowa w najbliższych sezonach nie będzie potrzebna. No, przynajmniej mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Panowie!

 

Wrzesień piękny, liście lecą z drzew - może już ukazał się już jakiś update bazy z dobrze dopracowaną Ekstraklasą? Transfery, spadki i awanse, miejsca w pucharach, współczynniki UEFA i może nawet urzeczywistnione CA/PA? Ktoś coś wie?

Na CMRev lub Centrum patrzyłeś? Może też FMScout, ale tam raczej ciężko będzie z Ekstraklapą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...