Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

@jmk;

Gratuluję, takie pytanko, w jakim czasie rozgrywasz zazwyczaj sezon? Ja jak mam wenę to 2-3 dni, a jak rozmyślam to potrafię tydzień grać :P Po 4 kolejkach w grupie LM udało mi się zdobyć aż 2 punkty! W meczu z Anderlechtem i z City(u siebie). Jest szansa na 3 miejsce, trzeba walczyć!

Odnośnik do komentarza

Wiem, że schodzący napastnik to inside forward. Chodzi mi o to, czy IWB zachowuje się bardziej jak IF czy CM. Chodzi mi właśnie o coś pokroju Alaby i w rzeczywistości IWB właśnie tak się zachowuje (przy konstruowaniu akcji gra bliżej środka jak pomocnik). Czytałem gdzieś jednak, że w FM IWB bardziej przypomina stylem gry IF.

Odnośnik do komentarza

@jmk;

Gratuluję, takie pytanko, w jakim czasie rozgrywasz zazwyczaj sezon? Ja jak mam wenę to 2-3 dni, a jak rozmyślam to potrafię tydzień grać :P Po 4 kolejkach w grupie LM udało mi się zdobyć aż 2 punkty! W meczu z Anderlechtem i z City(u siebie). Jest szansa na 3 miejsce, trzeba walczyć!

 

To zależy, mam tak mocno niezorganizowane życie, że serio ciężko powiedzieć, teraz jestem w szpitalu to gram dużo i szybko idzie ;).

Odnośnik do komentarza

Wiem, że schodzący napastnik to inside forward. Chodzi mi o to, czy IWB zachowuje się bardziej jak IF czy CM. Chodzi mi właśnie o coś pokroju Alaby i w rzeczywistości IWB właśnie tak się zachowuje (przy konstruowaniu akcji gra bliżej środka jak pomocnik). Czytałem gdzieś jednak, że w FM IWB bardziej przypomina stylem gry IF.

 

IWB Będzie grał jak zwykły FB, tylko w finałowej tercji zachowuje się jak IF.

Niestety nie pomaga w środku pola w stylu Alaby czy innych Pepowskich bocznych obrońców.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie miejsce 200 tysięcy euro, a mistrz 3 mln euro.

 

Nie pamiętam ile za transmisje, ale chyba koło 1 mln euro.

 

W dziesiątym meczu w fazie grupowej LM historyczny punkt - Pogoń - Schalke 3:3 :D Gola na wagę 500 tysięcy euro strzelił Popiela, kupiony za 1,5 mln euro przed sezonem, dla którego to było pierwsze trafienie dla klubu, a jest to trzeci w hierarchii napastnik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...