Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Później obrywamy 3:1 z Liverpoolem i 1:0 z Realem, bilans to 6 meczów, zero zwycięstw, jeden remis, pięć porażek, sześć strzelonych goli, trzynaście straconych. Rok temu mieliśmy zero punktów, dwa strzelone gole i czternaście straconych.

 

 

Ajax i Torino chciały mnie na menadżera.

Odnośnik do komentarza

Polonijne transfery przed LE :D

Tak, dużo i bez sensu, ale skoro zarząd dał parę groszy na pensje i transfery :D

http://imgur.com/a/z5oQE

 

Fonfara tylko po to, że scouta potrzebowałem :D

Tu kłócić się nie będę, ja nigdy aż tylu transferów nie porobiłem w jednym oknie. Takie zakupy to u mnie na kilka okienek :kekeke:

Rijeka w zasięgu.

Odnośnik do komentarza

 

Polonijne transfery przed LE :D

Tak, dużo i bez sensu, ale skoro zarząd dał parę groszy na pensje i transfery :D

http://imgur.com/a/z5oQE

 

Fonfara tylko po to, że scouta potrzebowałem :D

Tu kłócić się nie będę, ja nigdy aż tylu transferów nie porobiłem w jednym oknie. Takie zakupy to u mnie na kilka okienek :kekeke:

Rijeka w zasięgu.

 

 

Ja po prostu mam nawalone we łbie. Jak są zawodnicy i można ich ściągnąć to ścigam :D Później próbuję sprzedawać :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie ze sprzedażą w tej wersji na prawdę jest bardzo, bardzo krucho. Mam zawodników, którzy mają status Int(Inne kluby się nimi interesują), ale jak wystawiam ich na sprzedaż to nikt nie składa oferty! Odbywa się to na takiej zasadzie, że wystawiam nawet za 50% ceny, a i tak nic to nie daje....

Odnośnik do komentarza

Od chyba 14 jest jako taki problem, że nie bardzo chcą brać graczy, bądź za psie pieniądze. Zdaję sobie sprawę, że szrotu może nie chcą, ale wystawiałem i proponowałem graczy, którzy u mnie grali coś tam, a nie chciałem już ich. Zespoły z ligi nie miały szansy ściągnąć takich graczy, których im oferowałem, a tu zero zainteresowania. No kaman! Przecież powinni ich brać z pocałowanie ręki.

Odnośnik do komentarza

3. runda kwalifikacyjna LE.

Polonia - HNK Rijeka 1:0 (0:0)

http://imgur.com/a/IwukI

 

HNK Rijeka - Polonia 2:2 (0:1)

http://imgur.com/a/bX1uq

 

Dwa powalone mecze i mamy kolejny awans :D


Kolejny naszym rywalem będzie HJK Helsinki :)

Mamy więcej szczęścia niż rozumu :D


Lech i Legia odpadły wcześniej ;)


Lechia odpadła z walki o LM po porażce z BATE.

III-ligowa Polonia broni honoru Polski :D

Odnośnik do komentarza

Tymczasem moja Argentyna U-23 spokojnie wygrała swoją grupę :)

 

Argentyna - Australia 4:1 (1:0)

Driussi 36, Iturbe 48, 75, Higuain 63 - Leckie 66

 

Argentyna - Algieria 4:1 (1:1)

Zarate 44, Iturbe 60, Dybala 71, 78 - Ghilas 33

 

Argentyna - Dania 2:0 (2:0)

Dybala 17, Mammana 19

 

Nasz skład :D

http://imgur.com/a/2i0y7

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę osiągnięcia z 15-tki Manchesterem United postanowiłem, że spróbuję podnieść ekipę Czerwonych Diabłów także w najnowszej wersji. Transfery Pogby czy Ibrahimovicia jeszcze bardziej skłoniły mnie do tej decyzji.

Teraz jednak jedno mocno się zmieniło - w tamtej wersji używałem gotowej taktyki którą modyfikowałem pod United. Tutaj zacząłem tak samo, też ściągnąłem gotową taktykę i modyfikowałem ją pod MU. W połowie sezonu uświadomiłem sobie, że tak na prawdę to nie czerpię przyjemności z takiej rozrywki i postanowiłem ustawić United tak jak chcę. /0

Na samym początku przeanalizowałem kadrę. Brakowało mi tam lewego obrońcy. Jest Luke Shaw, ale chyba nie trzeba go przedstawiać - chłop jest bardziej podatny w tej grze na kontuzje niż ktokolwiek, musiałem więc zapewnić na tą pozycję zawodnika o świetnych umiejętnościach. Wybór padł na Rodrigueza z Wolfsburga. Szwajcar kosztował 21.5 milionów funtów. Drugim wzmocnieniem był Manolas z Romy. Żaden z środkowych obrońców nie przypominał mi lidera. Za zawodnika AS Romy daliśmy 500 tysięcy mniej niż za lewego obrońcę. Zespół opuścił Young(15mln, Everton).

Pierwsza połowa sezonu była zwyczajna - wielki gąszcz w tabeli, wygrana w grupie LE. Dopiero wtedy zaczęła się zabawa. Do zespołu dołączył Nainngolan(29mln), bo takiego zawodnika potrzebowałem w środku pola, a odszedł Herrera(31mln, Juventus) W lidze szliśmy jak burza, w Lidze Europy podobnie. Laliśmy każdego po kolei - Standard, Southampton, Szachtar i Fiorentinę aż do Sevilli, bo na nich trafiliśmy w finale. Tam przegraliśmy 1:0 po fatalnej grze. Końcówka sezonu zaprzepaściła wszystko, a konkretnie remis w 36 kolejce z niezłym Crystal Palace. Wcześniejsza seria 16 spotkań, fantastycznych spotkań, nie zdała się na nic i w tamtej kolejce straciliśmy mistrzostwo, bo wiedziałem, że Chelsea już się nie potknie. Później jeszcze doznaliśmy kompromitacji w Leicester i dobrze zakończyliśmy sezon niszcząc WBA 4:1.
Tabela na koniec sezonu

Osiągnięciami nie mogę być rozczarowany. Czuję jedynie niedosyt, bo mistrzostwo było na wyciągnięcie ręki, zwycięstwo w LE też. Co do pojedynczych zawodników - bramkarz jest klasy światowej, boczni obrońcy też są na bardzo wysokim poziomie. Środek obrony... Jest Manolas i Smalling, ale oprócz nich ciężko na kogoś postawić. Jones popełniał masakryczne błędy, Baily rozegrał słaby sezon, a Rojo nie był często wykorzystywany. Przydałby się jeszcze jeden, dobry obrońca. Myślę nad Laporte. Środek pola - Pogba, Nainngolan, Basti, Schneiderlin. Czwórka na mega wysokim poziomie. Boki pomocy też niczego sobie, Mata zaliczył świetny sezon. No i przechodzimy do sedna. Ibra i jego 43 gole. Król strzelców. Pod niego starałem się układać taktykę, i się udało. Wykorzystaliśmy go do prawie maksimum możliwości. Zaraz za nim młody-gniewny Martial. 23 gole Francuza i mega forma w drugiej części sezonu - to w niej strzelił 3/4 ze swojego całego strzeleckiego dorobku. Szkoda trochę Roo. Słaby sezon, nie dałem mu też wielkiej szansy. Koniec końców w cieniu swoich kolegów, a nawet młodego Rashforda. Muszę się zastanowić, czy warto go trzymać na następny sezon.

Statystyki zawodników 1
Statystyki zawodników 2
Forma po zmianie taktyki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...