Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

W większości byli to wolni zawodnicy.

Michał Jonczyk jest bogiem. Koleś wymiata w środku pomocy.

Jeżeli gram dwoma pomocnikami gra w duecie z Pawłem Alancewiczem. Polecam :)


:roll: nie no, trzecie miejsce jest w zasięgu patrząc na eliminacje :D jak stan konta?

Dzięki :)

 

2,5 miliona euro :D

W LE liczę, że może uda nam się zremisować jakiś mecz. Wygrana? Może jakimś cudem z Feyenoordem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co ukrywa w sobie Lingard, ale z pewnością jest to jakiś fenomen :D W zeszłym sezonie grał mało i wykręcił bardzo dobre staty. W tym został w ogóle odsunięty, ale z Watfordem nie miałem kogo wrzucić na ławkę rezerwowych jako PP i zagrał niecałe 30 minut. W tym czasie strzelił dwie bramki i zaliczył 2 asysty :rotfl:

 

http://imgur.com/Yku49J2

 

Nowy Solskjaer :D

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem co jest ale grając Wisła Kraków mam na mecz z 20 strzałów i strzelam jednego gola albo wogole... napastnicy są w c*uj nieskuteczni. Mają z 5 setek na mecz... mam 10 zwycięstw i 11 remisow ( gram ofensywie

) do tego 2 porażki... huh

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Zaczynamy decydującą część tego sezonu :D Liga Mistrzów vs. PSG i 12 ostatnich meczów w lidze. 5. miejsce w tabeli i 4 punkty straty do lidera. Niestety prześladują nas kontuzje. Ibra, Douglas Costa, brak formy Maty i Mkhitaryana. Odpalił Rashford i poniekąd Martial, ale to za mało w ofensywie żeby walczyć o mistrzostwo i ćwierćfinał LM, bo PSG to świetny team. Porównanie bramek z zeszłego sezonu - Ibra 43 w tamtym, 13 obecnie. Tego najbardziej brakuje... Aha, przedstawiliśmy się na wariant 4-2-3-1 z jednym defensywnym pomocnikiem.

Odnośnik do komentarza

Cóż zaa tydzień w czerwonej części Manchesteru. Najpierw awans do ćwierćfinału Champions League po wygranych karnych z PSG we Francji, później awans do półfinału F.A. Cup gdzie zmierzymy się z Manchesterem City, który pokonaliśmy na sam koniec 2:0 na własnym boisku w BPL. W CL czeka na nas Leverkusen.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co ukrywa w sobie Lingard, ale z pewnością jest to jakiś fenomen :D W zeszłym sezonie grał mało i wykręcił bardzo dobre staty. W tym został w ogóle odsunięty, ale z Watfordem nie miałem kogo wrzucić na ławkę rezerwowych jako PP i zagrał niecałe 30 minut. W tym czasie strzelił dwie bramki i zaliczył 2 asysty :rotfl:

 

http://imgur.com/Yku49J2

W MU masz niezłego wychowanka. Callum Gribin. Na początku ma słabe parametry ale za kilka lat o ile dasz mu szanse (wypozyczenie czy koncówki w meczach) to bedzie niezły grajek. Dla mnie taka perełka do oszlifowania w FM.

Odnośnik do komentarza

 

W CL czeka na nas Leverkusen.

Czyli chyba autostrada do półfinału :)

 

Leverkusen to nie kopciuszek, ktory zgubił pantofelek, wiele razy się przekonałem, że ciężko sie z nimi gra, w najnowszym fm-ie chyba z 50% ludzi wybierze MU na początku kariery i każdy będzie sie fascynował kto zatrudni mourinho

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...