Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Półmetek sezonu za nami. Dotychczas przegraliśmy jeden mecz, drugi po dogrywce w Capital One Cup. Przyszłość, odpukać, wygląda na prawdę optymistycznie. W LM wyszliśmy z pierwszego miejsca i zagramy z Borussią M'Gladbach. I nie, nie potraktuje tego meczu jako wstępu fazy pucharowej, wiem co potrafią zrobić mi Niemieckie teamy ;) Marcus powalczy o koronę króla strzelców, jeśli nie spuści z tonu.

http://imgur.com/yDzSSRz

 

Cudów i jaj ciąg dalszy :D

Odpukać nie ma crash dumpa :D

 

2 kolejka fazy grupowej LE.

Polonia-Feyenoord 1:0 :lol:

http://imgur.com/a/f2NkH

Jaką taktyką grasz w tej europejskiej? :> Graty, graty, graty! Powodzenia dalej ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie / pytania

Grał ktoś od najniższej ligi Angielskiej? Bo chciał bym spróbować ale nie wiem czy dam radę :)

Wracając do pytań jak już zacznę to na jak długo podpisywać kontrakty ?

I jak wygląda budowa/rozbudowa stadionów ?

Z góry dzięki .

Wujek grał, gra. Na pewno ciężko, ale przy dobrej menedżerce można się piąć. Żmudna robota, to na pewno.

Kontrakty? Zależy po jaki team sięgniesz. Jak półzawodowy, to wiadomo jakie będą to kontrakty. Poza tym w niższy ligach nie opłaca się dawać długich, bo praktycznie co roku będziesz wymieniać połowę składu na lepszy.

Rozbudowa, budowa zależy do ilości widzów oraz funduszy. Jak weźmiesz zespół z jakiejś wioski, to raczej nie wybudują Ci stadionu na 50 tysięcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...