Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Aha dzięki

Czyli lepiej brać kluby z dużych miast na rozbudowę

A masz może jakieś rady ,porady:)?

I ilu osobową druzyne trzeba mieć np.w 6lidze żeby ugrać sezon ,awansować i żeby nie marudzili piłkarze :)?

Podrawiam .

1. Tego nie powiedziałem. ;) Sporo jest ciekawych klubów w niższych ligach.

3. Normalną- coś koło 25 myślę, że starczy. Acz, ilu graczy, tyle głosów.

 

 

Czy jest już jakiś w miarę sensowny uptade? :)

Na poprzedniej stronie pytałeś o to już dwa razy. Jak będzie, to pewnie kilka osób da znać. Swoją drogą szukanie nie boli :>

Odnośnik do komentarza

Półfinał Champions League! Najpierw łatwe 5:0 w dwumeczu z Gladbach, a potem horror z Chelsea. 0:1 na wyjezdzie i 1:0 u siebie. Od 80 minuty graliśmy w 10. W 107 minucie strzeliliśmy na 2:0 i ustawiłem busa. Chelsea miała 3 okazje, żadnej nie wykorzystała. Teraz kolejny krok - Juve. Druga para to BVB - Real.

Odnośnik do komentarza

FMa nie da się tak usunąć może tylko na chwilę bo jak zalapiesz bakcyla to i tak do niego wracasz;) zawsze ..

 

 

No, chyba że ktoś się przejadł serią i nie może "złapać" :eusa_shhh:

 

Po części to prawda. Da się usunąć. Co prawda na dysku leży FM14 oraz 15. Jest bardzo mało prawdopodobne, iż kolejne wersje zagoszczą u mnie pod strzechą.

Jakimś starym wyjadaczem nie jestem. Stary jestem, wyjadacz też. Ale nie połączenie tych słów. Nie zaczynałem swojej przygody z graniem od jakichś wersji CM 1949/50, tylko od CM01/02. I tak poszło. W CM 4 chyba grałem tylko jednym klubem, Później był FM05, 06, gdzie nawet teraz nie pamiętam kim grałem. Itd.

Przejadła mi się trochę ta gra, nie pochłania. Może też zmieniło mi się podejście oraz priorytety.

Myślę sobie, iż to dobry materiał na tekst w strefie :-k Jak chęci starczy to bym może coś skrobnął w tym tygodniu o swojej przygodzie z menedżerami.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie zaczynałem swojej przygody z graniem od jakichś wersji CM 1949/50, tylko od CM01/02. I tak poszło.

 

Zacznij grać może w CM 01/02 - nowego odświeżonego, w nowej rozdzielczości i z nowymi składami. Fajny powrót do przeszłości :)

 

Eetam, to nie to samo. Dlatego nie uznaję starych FMów z nowymi składami. Najlepiej wrócić do CM ze starymi graczami. Ponownie pograć Morientesem czy Roberto Carlosem, albo Chelsea przed Romkiem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie zaczynałem swojej przygody z graniem od jakichś wersji CM 1949/50, tylko od CM01/02. I tak poszło.

 

Zacznij grać może w CM 01/02 - nowego odświeżonego, w nowej rozdzielczości i z nowymi składami. Fajny powrót do przeszłości :)

 

Eetam, to nie to samo. Dlatego nie uznaję starych FMów z nowymi składami. Najlepiej wrócić do CM ze starymi graczami. Ponownie pograć Morientesem czy Roberto Carlosem, albo Chelsea przed Romkiem.

 

Coś w tym jest... Znowu móc "porozmawiać np. z Del PIero, albo Bergkampem... :king:

Odnośnik do komentarza

Niestety, Liga Mistrzów nie dla nas. Juventus okazał się za mocny, tylko u siebie. Myślę, że niepotrzebnie otworzyliśmy się grając bardzo ofensywnie. Porażka w Turynie 1-4 praktycznie nas skreśliła. W Anglii wygraliśmy 2-0, było blisko strzelenia trzeciego gola, ale koniec końców nie udało się i skończyliśmy na półfinale. Na osłodę Premier League. Pewna wygrana w lidze i prowadzenie od początku sezonu to bardzo dobry wynik. W następnym sezonie trzeba to powtórzyć. Królem strzelców został ostatecznie Rashford, który dzięki temu, że spędził mniej minut na boisku dostał nagrodę w swoje ręce. Milik strzelił tyle samo bramek, ale przebywał dłużej na boisku. Złote rękawice trafiły w ręce De Gei.

Tabela
Statystyki 1
Statystyki 2

Wybitny Douglas Costa i tragiczny Griezmann. Tak w skrócie można opisać dyspozycję piłkarzy w tym sezonie. Francuz mnie zawiódł, strzelił tylko 10 goli. Dam mu drugą szansę, ale jak jej nie wykorzysta to może w zimie wynieść się z Old Trafford. Dwójka Martial-Rashford to atak na lata. Pogba pokazał, że będzie liderem środka pola w ciągu najbliższych sezonów. No i zapomniałbym - transfery Mahreza i Walkera to strzały w dziesiątkę. Kyle jest bardzo dobrym zmiennikiem Darmiana, a Riyad niesamowicie naciska na pozycje bocznych pomocników z pierwszej jedenastki. Boki pomocy mamy mega mocno obsadzone. Reus w trakcie sezonu nabawił się kontuzji i po niej przygasł. Jeśli teraz ominą go urazy, może być kluczową postacią zespołu jak w pierwszej części.

Tym razem zamierzam wprowadzić pewną nowość. Mamy zdolnych juniorów kupionych pod styl gry - wysoki pressing i podania na wolne pole. Można by było wzmocnić środek obrony, ale w lato się z tym wstrzymam. Postawię na Manolasa, Laporte i Smallinga. Jeśli zawiodą, kupię światowej klasy obrońcę w następnym sezonie, albo w zimę - jeśli będzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...