Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Głupie pytanie. Oczywiście ze trzeba iść tam, gdzie najlepiej płacą :D

Głupia odpowiedź. Bo to wiadoma sprawa :D

Te same pieniądze. Tzn więcej niż teraz mam.

 

 

no to rozkmiń gdzie masz największe perspektywy awansu i podwyżek ;)

 

Zasadniczo to...nie wiadomo :)

Wszystko się zmienia, za rok połączenie z innym i wszystko się może zdarzyć.

Zobaczymy, co będzie. Przynajmniej sobie przypomniałem ponownie, jak to bywa na rozmowach i że jakaieś tam szanse mam w rekrutacjach.

Odnośnik do komentarza

No ale to jest klasyczny przypadek. Do tej pory bylo tak, ze wszyscy wplacali kiedy badz a potem srali ogniem w maryni ze jakto hurr durr nie mam jeszcze przyjaciela, bo skarbnik forum to jedyny etat jaki sponsorujemy i ten czlowiek poza sledzeniem konta i nadawaniem przyjaciela niczym innym sie zajmowac nie musi. Wiec zrobiono mechanizm prosty, latwy, nieprzesadnie ciezki - zeby jak ktos wplaci dal znac na wspolna skrzynke, jest 5 osob ktore moga zajrzec i nadac i jest szybciutko. To hurr durr ze urzad i on sie unosi honorem :D no kurwa, czasem to sie ikonowi nie dziwie :D

Odnośnik do komentarza

No ale to jest klasyczny przypadek. Do tej pory bylo tak, ze wszyscy wplacali kiedy badz a potem srali ogniem w maryni ze jakto hurr durr nie mam jeszcze przyjaciela, bo skarbnik forum to jedyny etat jaki sponsorujemy i ten czlowiek poza sledzeniem konta i nadawaniem przyjaciela niczym innym sie zajmowac nie musi. Wiec zrobiono mechanizm prosty, latwy, nieprzesadnie ciezki - zeby jak ktos wplaci dal znac na wspolna skrzynke, jest 5 osob ktore moga zajrzec i nadac i jest szybciutko. To hurr durr ze urzad i on sie unosi honorem :D no kurwa, czasem to sie ikonowi nie dziwie :D

no bo tu jest ewidentny błąd w komunikacji :)

Odnośnik do komentarza

 

Znacznie bardziej żenujący jest sam obowiązek wysyłania PIT w XXI wieku.

wyobraź sobie nie ma tego obowiązku, urzędnik może go uzupełnić za Ciebie
To powinien robić system całkowicie automatycznie. Urząd skarbowy i tak jest w posiadaniu praktycznie każdej informacji, która wpisujesz w PIT. Jedynym wyjątkiem są odliczenia, ale to wtedy w Twoim interesie jest przesłać lub donieść dokument. Rozliczać z US powinny się wyłącznie firmy.
Odnośnik do komentarza

 

Uhu, koleszkowie z Piwnej Przystani się zrehabilitowali, dostałem Dybuka, Mazala i jedno w gratisie. Szacuneczek :D

Najs. A my we czwartek butelkujemy IPA.

 

a mi wczoraj walnely cztery granaty :|

od ostatnich wybuchow trzymalem piwo na balkonie i byl spokoj przez dwa miesiace

w czwartek wlozylem piwo z powrotem do szafki i wczoraj jeblo :|

Odnośnik do komentarza

taki z Ciebie wolnościowiec, a chcesz, żeby Państwo za Ciebie decydowało ;) kilka przeklikań to taki spory problem?

Ja mam firmę, więc zgodnie z tym, co piszę i tak bym musiał się rozliczać.

Natomiast generalnie rozliczanie PIT to olbrzymie koszty za powielanie informacji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...