Skocz do zawartości

Marynia pomaga Barcelonie po 498 porażce w sezonie


Kuchar

Kto będzie mistrzem Polski?  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

a ja musze isc do wydzialu komunikacji... podobno dowod rejestracyjny do przyczepy juz od miesiaca tam lezy... :keke:

Znając starostwa powiatowe ustaw się w kolejce ze 3 dni wcześniej.

 

niekoniecznie - akurat odbior dowodu w Swidnicy jest wyjatkowo sprawny, jak na standardy tego urzedu... :)

Odnośnik do komentarza

 

uuuu kosa

 

złoto przeciwko orzechom stawiam, że o ile nie jest się anonimem z zero postów to jakikolwiek screen/cokolwiek potwierdzające wykonanie przelewu styknie

przecież nawet jakby nas ktoś chciał oszukać na tego przyjaciela to jedyna korzyść z tego oszustwa to przyjaciel forum przez parę dni, potem będzie widać, że przelewu nie ma i jest hańba na wieki

Nie o to chodzi przecież. Nie zauważyłem tej zmiany zasad (i uważam, że jest mocno średnia nawiasem mówiąc) i napisałem pm do Kuchara (tak jak robiłem wczesniej, ze wplacilem itd.). Mimo odczytania wiadomosci, nie otrzymalem zadnej odpowiedzi, typu "trzeba wyslac potwierdzenie ziomek". Gdy napisalem w marynii, to Smetek jak petenta odeslal mnie do regulaminu, z suchym tekstem "ze zmiana nie jest od wczoraj". Nie oczekuje podziekowan za ta przelana dyche, ale chodzic za ModTeamem i sie prosic o laskawe odnotowanie wplaty tez nie zamierzam.

 

no jak tutaj walisz smęty zamiast napisać konkretnie w służbowym pytanie, to czego oczekujesz ?

Odnośnik do komentarza

Kocham polską biurokrację. Pita można wysłać przez internet, ale jak chcesz zmienić na przykład numer konta do zwrotu to już tego załącznika wysłać nie można, trzeba złożyć osobiście. Czuję, że czeka mnie dłuższa chwila w kolejce w urzędzie. Pysznie.

można wysłać pocztą (zwykłą)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...