Skocz do zawartości

497 różnych instrumentów i brzmień przechodzi dziennie przez uszy Maryni


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hotele, które podają, że mają internet, a potem okazuje się, że albo nie działa, albo działa on tak wolno, że nawet maila nie można wysłać, powinny być zamykane i burzone od razu. Kurwa mać, ostatnio mam samych takich gagatków - "czy jest dostęp do Internetu?" "Oczywiście, bezprzewodowy". A na miejscu się okazuje, że "no akurat w tym pokoju nie ma", "jak używa go więcej osób, to może nie działać", albo działa ale jak jesteś 20 cm od recepcji. Kurwa kupiłby jeden Janusz z drugim normalny router, żeby działało to nie. No ale lepiej zaoszczędzić pincet złotych niż mieć zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza

Hotele, które podają, że mają internet, a potem okazuje się, że albo nie działa, albo działa on tak wolno, że nawet maila nie można wysłać, powinny być zamykane i burzone od razu. Kurwa mać, ostatnio mam samych takich gagatków - "czy jest dostęp do Internetu?" "Oczywiście, bezprzewodowy". A na miejscu się okazuje, że "no akurat w tym pokoju nie ma", "jak używa go więcej osób, to może nie działać", albo działa ale jak jesteś 20 cm od recepcji. Kurwa kupiłby jeden Janusz z drugim normalny router, żeby działało to nie. No ale lepiej zaoszczędzić pincet złotych niż mieć zadowolonych klientów.

Byłem nie tak dawno w hotelu Ibis w Warszawie. Też zapewniano mnie, że jest internet. Okazało się, że jest, ale trzeba wydrukować sobie w recepcji na takiej maszynce hasło dostępu do Wi-fi, które działa przez 30 minut. Skończy się czas, to znowu musisz iść do recepcji i wydrukować nowe :D

Odnośnik do komentarza

Niewiele się od wczoraj zmieniło z tego co widzę :keke:

No kuwele nic. A nawet lapka odpaliłem, bo myślałem, że na telefonie czy Vicie antena ;) za słaba czy co. Ale telewizjada mi sie odpalała 3 minuty (strona) tak więc nici z oglądania powrtotu Kloppo na stare śmieci.

Gramy jutro w Division? Ciekawe czy Szymke jeszcze będzie chciał grac z takimi lamusami? Bo on juz pewnie ma z 200k ONS i 150k HP :D

Odnośnik do komentarza

Hotele, które podają, że mają internet, a potem okazuje się, że albo nie działa, albo działa on tak wolno, że nawet maila nie można wysłać, powinny być zamykane i burzone od razu. Kurwa mać, ostatnio mam samych takich gagatków - "czy jest dostęp do Internetu?" "Oczywiście, bezprzewodowy". A na miejscu się okazuje, że "no akurat w tym pokoju nie ma", "jak używa go więcej osób, to może nie działać", albo działa ale jak jesteś 20 cm od recepcji. Kurwa kupiłby jeden Janusz z drugim normalny router, żeby działało to nie. No ale lepiej zaoszczędzić pincet złotych niż mieć zadowolonych klientów.

w jakiej dziurze ten hotel ?

Odnośnik do komentarza

Ten akurat pod Pilznem na Podkarpaciu.

Ale takie atrakcje z internetami miałem i na Śląsku i na Opolszczyźnie ostatnio.

 

Btw, dzisiaj w ramach odsapnięcia zwiedziłem sobie cmentarz wojenny nr 171, znany jako cmentarz Legionów Polskich. Nieprawdopodobnie klimatyczne miejsce.


Nie ma w hotelowym lobby eurosportu? :-k

W hotelowym czym? :keke:

Nie ten budżet :)

Choć kiedyś spałem w Pensjonacie Borowik w Jeleniej Górze (szczerze polecam, fantastyczni ludzie go prowadzą), gdzie za jakieś śmieszne pieniądze typu ~80 zł za noc ze śniadaniem mieli w pokojach kablówkę z Canal+ a internet taki, że lepszy niż w domu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...