Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Z Ekstraklasy dołączają: Lewczuk, Jędrzejczyk, Pazdan, Wawrzyniak, Borysiuk, Kapustka, Jodłowiec, Starzyński, Linetty.

 

Chyba Lewczuk i Starzyński najmniej spodziewani z tego grona, ale o tym pierwszym się mówiło, że dostanie powołanie. Nie wiem jednak, czy dostaną jakąś większa ilość minut.

Odnośnik do komentarza

mnie dziwi powołanie dla Pazdana z jego wiosenną formą. To już lepszymi rozwiązaniami byliby Polczak, Kamiński, czy też duet obrońców z Pogonii Fojut - Czerwiński

 

O kurwa, Keith, popłynąłeś. Kamiński jest bardzo słabym obrońcą z mitycznym dobrym wyprowadzeniem piłki, Czerwiński, który popełnia masę błędów, Polczak, który nie jest na poziomie reprezentacyjnym - to ja już wolę sprawdzonego Pazdana.

Odnośnik do komentarza

Hmm, jakos sobie nie przypominam, żeby tych dwoch wrocławskich ananasow było "zagrożonych" wyjazdem na Euro :-k

A brak powołań dla Mili i Peszki dobitnie pokazuje, że skonczyly sie u Nawałki żarty i na wyjazd mogą liczyć tylko gracze w najwyzszej formie, a nie bedzie powolań "za zasługi".

Odnośnik do komentarza

A brak powołań dla Mili i Peszki dobitnie pokazuje, że skonczyly sie u Nawałki żarty i na wyjazd mogą liczyć tylko gracze w najwyzszej formie, a nie bedzie powolań "za zasługi".

 

Oni dwaj to już dawno się skończyli. Jak u trenera by przeszło przez myśl, żeby ich powołać na cokolwiek to znaczyłoby jedno- upadł na głowę.

Odnośnik do komentarza

No i ten Kamiński, serio się zastanawiam czy te mecze oglądasz Keith ;).

no poza pp widziałem wszystkie mecze Lecha, imo Kamiński gra wiosną solidnie.

A Pazdan po meczu z Niecieczą powinien być imo odsuniety od kadry na dłuższy czas, dawno nie widziałem tyle błędów defensora topowej drużyny w jednym meczu. Być może ten Golla o którym pisano dałby radę, ale ligi holenderskiej nie oglądam. Tak, czy siak mam nadzieję, że Salamon da radę i wygryzie Michała.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...