Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dąbrowski? Serio?

Moim zdaniem od 1,5 sezonu najlepszy pomocnik w Ekstraklasie i facet spokojnie z potencjałem na granie w solidnych europejskich klubach. Dla mnie (z zachowaniem wszelkich proporcji) to taki polski Veratti.

 

 

szkoda ze to nie ten sam typ zawodnika co Włoch. bardziej pasuje wlasnie tak jak napisal FYM Gattuso albo inny przecinak.

Odnośnik do komentarza

Zeby nie było, nie uwazam, ze Dąbrowski to jakiś zbawca naszej piłki, ale spokojnie jestem go sobie wyobrazić jako partnera do Krychowiaka.

BTW - wiadomo kiedy Krycha wróci do gry? W jakimś wywiadzie czytałem, że na najbliższe sparingi kadry powinien być już w pełni sił.

Odnośnik do komentarza

Powołania zagraniczne: https://pbs.twimg.com/media/CdQyWKzWIAEok50.jpg

 

Chyba tylko jedna niespodzianka: jest Salamon. Może dwie, bo nie ma Cionka :)

 

Chociaż nie rozumiem powoływania Tytonia. Wiem, że to tylko człowiek do treningu i nie ma większych szans na grę, ale jego dyspozycja w klubie nie jest najlepsza i się zastanawiam, czy w jego miejsce nie lepiej by było zawołać Skorupskiego.

Odnośnik do komentarza

Szukała po tym jak przez dwa miesiące miał problemy z więzadłami nie grał w swoim klubie. Ostatnio wrócił na ławkę, ale się z niej nie podniósł. To daje ponad 3 miesiące bez gry. Nie wiem czy brak powołania dla tego zawodnika to niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Chociaż nie rozumiem powoływania Tytonia. Wiem, że to tylko człowiek do treningu i nie ma większych szans na grę, ale jego dyspozycja w klubie nie jest najlepsza i się zastanawiam, czy w jego miejsce nie lepiej by było zawołać Skorupskiego.

gdzie można to sprawdzić, bo czytalem zupelnie odwrotne opinie

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...