Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Szukała po tym jak przez dwa miesiące miał problemy z więzadłami nie grał w swoim klubie. Ostatnio wrócił na ławkę, ale się z niej nie podniósł. To daje ponad 3 miesiące bez gry. Nie wiem czy brak powołania dla tego zawodnika to niespodzianka.

Na pewno nie mniejsza niz brak Cionka ;)
Odnośnik do komentarza

Powołania zagraniczne: https://pbs.twimg.com/media/CdQyWKzWIAEok50.jpg

 

Chyba tylko jedna niespodzianka: jest Salamon. Może dwie, bo nie ma Cionka :)

 

Chociaż nie rozumiem powoływania Tytonia. Wiem, że to tylko człowiek do treningu i nie ma większych szans na grę, ale jego dyspozycja w klubie nie jest najlepsza i się zastanawiam, czy w jego miejsce nie lepiej by było zawołać Skorupskiego.

Co jak co, ale Tytoń akurat ostatnio broni bardzo dobrze, co zresztą widać po tym, że Langerak po kontuzji nie wstaje z ławki.

Odnośnik do komentarza

:D

 

Napisałem, że jego forma nie jest najlepsza (czyli też nie jest żenująca). Dodałem, że grał średnio/słabo (oceny w Kickerze potwierdzają, ostatnie 6 meczów i jak większość sezonu to przedział 2,5-4). Zaznaczyłem również, że w przeciągu całego sezonu były tylko pojedyncze wyskoki dobrych meczów w jego wykonaniu (tylko za 5 meczów z 23 rozegranych otrzymał wyższą lub równą notę 2). Na moją rzeczywistość znajduję całkiem niezłe potwierdzenie. :)

 

I jak rozumiem, że nie oglądałem każdego meczu (podejrzewam, że żaden z nas tego nie zrobił), a to, przy pomocy zaawansowanych statystyk, jest najlepszy sposób na ocenianie zawodnika, tak można też się sugerować ocenami fachowych dziennikarzy, za których są uważani ci z Kickera.

Odnośnik do komentarza

 

 

A widziales w ogóle chociaż jeden mecz Stuttgartu w tym sezonie? Tylko bez sciemy.

 

 

Oglądałem tylko kilka meczów Stuttgartu w tym sezonie

 

Pisałem.

 

Tytoń znajduje się gdzieś w dolnej połówce stawki wśród pierwszych bramkarzy. O ile dobrze pamiętam to było to miejsce w okolicach 12-13.

Odnośnik do komentarza

czyli bez szału.

A nawet mizeria - aż 3 grajków ofensywnych na tej liście...

 

Brak Olkowskiego, Cionka i Szukały nie jest niespodzianką - Nawałka nie słynie z powoływania ławkowiczów. Wyjątek dla Kuby popieram.

Szkoda, że nie powołał Golli. W tej chwili na środku obrony 1. Glik, 2. Salamon, 3. Golla i długo, długo nic.

Odnośnik do komentarza

No niestety w podstawowej 11 mamy dwie duże dziury - partner do Glika i partner do Krychowiaka (bo zakładam, że lewa obrona to będzie Rybus + Wawrzyniak, a skrzydło oprócz Grosika obstawi Kapustka lub Milik w zależności od taktyki).

Też mi się wydaje, że na ten moment warto spróbować Salamona i Golle. Ale jeszcze jest Komorowski i od biedy na stoperze zagrać może Jędrzejczyk.

Odnośnik do komentarza

No niestety w podstawowej 11 mamy dwie duże dziury - partner do Glika i partner do Krychowiaka (bo zakładam, że lewa obrona to będzie Rybus + Wawrzyniak, a skrzydło oprócz Grosika obstawi Kapustka lub Milik w zależności od taktyki).

Też mi się wydaje, że na ten moment warto spróbować Salamona i Golle. Ale jeszcze jest Komorowski i od biedy na stoperze zagrać może Jędrzejczyk.

Mi się marzy, aby któryś ze stoperów Leicester wypadł ze składu i za niego wszedł Wasyl. Dograłby sezon, zebrałby dużo świetnych opinii i może pojechałby na Euro jako mistrz Anglii ;)

Odnośnik do komentarza

 

No niestety w podstawowej 11 mamy dwie duże dziury - partner do Glika i partner do Krychowiaka (bo zakładam, że lewa obrona to będzie Rybus + Wawrzyniak, a skrzydło oprócz Grosika obstawi Kapustka lub Milik w zależności od taktyki).

Też mi się wydaje, że na ten moment warto spróbować Salamona i Golle. Ale jeszcze jest Komorowski i od biedy na stoperze zagrać może Jędrzejczyk.

Mi się marzy, aby któryś ze stoperów Leicester wypadł ze składu i za niego wszedł Wasyl. Dograłby sezon, zebrałby dużo świetnych opinii i może pojechałby na Euro jako mistrz Anglii ;)

 

A to nie jest tak, że Wasyl już zakończył karierę reprezentacyjną? Czy po prostu Nawałka nawet jak grał, i zbierał dobre noty(chyba w Championship) to go nie powoływał?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...