Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Wynalazek. Rok później z tą samą Zambią nie wyszedł nawet z grupy...

 

Jak wygra Euro 2016 to dla mnie moze nie wyjść nawet z domu ;) Ale na serio, to chciałem zacząć szukanie "nazwisk" i padło na Renarda, nasi też są jak tacy mali Afrykanie ;)

 

ponoć Huub Stevens się zgłosił, ja byłbym za.

 

A co on takiego w piłce osiągnął? Poza Pucharem UEFA z S04 w 1997.

Odnośnik do komentarza

Nie mamy bocznych obrońców, którzy byliby pewni w defensywie. Zarówno Wawrzyniak, jak i Piszczek to piłkarze grający dobrze z przodu, ale niepewni z tyłu. Dlatego albo będziemy grać ofensywnym 4-3-3 albo i 4-2-4, z nadzieją, że strzelimy więcej niż rywale, albo zagrajmy piątką obrońcow z bocznymi środkowymi asekurującymi boki.

Odnośnik do komentarza

Wynalazek. Rok później z tą samą Zambią nie wyszedł nawet z grupy...

remisując z mistrzem i wicemistrzem (Nigeria i Burkina Faso). Renard to jednak zły pomysł, nie miałby posłuchu u naszych. Ja bym chciał kogoś kto potrafi zrobić reprezentację bez gwiazd. Najchętniej Trappatoni, ale on ma kontrakt w Irlandii, a z tych do wyjęcia za stosunkowo śmieszne pieniądze to Gérard Houllier, albo Blanc

Odnośnik do komentarza

Też tak uważam, albo ściągnąć jakąś wielką gwiazdę, albo zostać przy Fornaliku. Stevens, Houlier to co najwyżej solidni trenerzy, którzy znając życie i tak by wylecieli po kilku meczach. Takie mieszanie przeciętniaków co kilka lat nic nam nie da.

 

Trappatoni to bardzo dobry pomysł, może być ktoś podobny do niego. Z dużą charyzmą, za kim pójdą piłkarze.

Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się z tymi, którzy chcą zostawienia na stanowisku Fornalika. To strata czasu. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy zamiast liczyć na ogranie Anglii w Londynie i Ukrainy w Kijowie. Oprócz modlitwy, jaki jest pomysł, żeby tego dokonać?

Z innej beczki: co oni robią na zgrupowaniach skoro od ponad roku prądu mają na pół godziny gry?

Odnośnik do komentarza

Jedyna opcja to zero kasy za reprezentację i budowa od dziś na MŚ 2018 drużyny z ambitnych młokosów, dla których gra to honor. Umiejętności nie ma, to chociaż niech będzie ambicja.

 

Vami, w jakim ty świecie żyjesz? Młody i honor? Masz na myśli typ Koseckiego, czy może typ Korzyma?

Odnośnik do komentarza

Tylko, że my nie mamy ofensywnego pomocnika, który zapewniałby wsparrcie Lewandowskiemu, dlatego ten lata po polu karnym jak Żyd po pustym sklepie. Cała nadzieja w Zielińskim i w tym, że PZPN znajdzie jakiegoś ogarniętego selekcjonera, bo Waldke KIng po eliminacjach leci na 100%.

 

ponoć Huub Stevens się zgłosił, ja byłbym za.

 

A poza tym to nadal wierzę w awans. Ukraińce też zremisowały z MOłdawio, więc my ogrywamy Czarnogórę u siebie, San Marino, w decydującym starciu wyrywamy 3 pkt na Ukrainie i później zwycięski remis na Wembley :polska: W barażach dadzą nam jakichś chamów, Lewandowski się odblokuje i lecimy do Brazylii.

 

Obudź się...

Odnośnik do komentarza

Przyjrzałem się potencjalnym kandydatom. Poza Zdenkiem Zemanem, o którym pisałem wielokrotnie, w oczy rzucilł mi się Ljubosław Penew.

 

Świetna kariera zawodnicza, występy w La Liga, półfinał MŚ. Młody trener, a juz z sukcesami. W swoim debiucie doprowadził Liteks Łowecz do mistrzostwa Bułgarii, następnie objął kadrę i notuje rewelacyjne wyniki (bez porażki w eliminacjach, remis z Włochami u siebie, wyjazdowe remisy z Czechami i Danią, a w sparingu np. pokonanie Holandii na wyjeździe).

 

Czy jesteśmy gorsi kadrowo od Bułgarów? Mihajłow (Twente) - Miłczew (Botew), Iwanow (Partizan), Manolew (Fulham), Bodurow (Liteks) - I. Miłanow (Liteks), Gadżew (Lewski), Popow (Kubań) - Diakow (Ludogorec), G. Miłanow (Liteks) - Tonew (Lech)

 

Większość graczy z ligi bułgarskiej, jeden z polskiej, jeden z serbskiej, jeden z holenderskiej. Manolew i Popow w swoich klubach grzeją ławę lub trybuny.

 

Z Włochami (2:2) Bułgarzy zagrali 4-4-2 i prowadzili 1:0, potem stracili dwa gole i wyrównali. Z Danią zagrali 4-1-2-2-1 i prowadzili, a bramkę stracili z karnego.

 

Można? Można.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...