Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

My tu gadu-gadu o losowaniu, a Piszczek dostał pół roku BEZWZGLEDNEJ dyskwalifikacji :-k

Mam nadzieje, ze po odwołaniu dostanie chociaz zawiasy.

A ja wręcz przeciwnie. Skoro zgłosił się dopiero jak zaczęło się robić gorąco wokół jego osoby, to powinien ponieść tego konsekwencje.

Odnośnik do komentarza

My tu gadu-gadu o losowaniu, a Piszczek dostał pół roku BEZWZGLEDNEJ dyskwalifikacji :-k

Mam nadzieje, ze po odwołaniu dostanie chociaz zawiasy.

A ja wręcz przeciwnie. Skoro zgłosił się dopiero jak zaczęło się robić gorąco wokół jego osoby, to powinien ponieść tego konsekwencje.

Łaskę mu robią. Powinien sie wypiąc na cały ten PZPN, a reszta kolegów z reprezentacji zbojkotowac najbliższy mecz towarzyski. Mecz miał miejsce 10 lat temu, a ci robią teraz wielkie halo. Piszczek był wtedy pionkiem, a cała ta wataha co teraz sie robi swieta, a kiedys brali i dawali wszyscy.

Odnośnik do komentarza

My tu gadu-gadu o losowaniu, a Piszczek dostał pół roku BEZWZGLEDNEJ dyskwalifikacji :-k

Mam nadzieje, ze po odwołaniu dostanie chociaz zawiasy.

tylko pół roku i w sumie na terenie jurysdykcji "Leśnych Dziadków".

 

Nikt się nie będzie już jego czepiał w przyszłości, bo zawsze powie, że on swoje odpokutował i tyle.

Na EURO wróci

Odnośnik do komentarza

My tu gadu-gadu o losowaniu, a Piszczek dostał pół roku BEZWZGLEDNEJ dyskwalifikacji :-k

Mam nadzieje, ze po odwołaniu dostanie chociaz zawiasy.

A ja wręcz przeciwnie. Skoro zgłosił się dopiero jak zaczęło się robić gorąco wokół jego osoby, to powinien ponieść tego konsekwencje.

Łaskę mu robią. Powinien sie wypiąc na cały ten PZPN, a reszta kolegów z reprezentacji zbojkotowac najbliższy mecz towarzyski. Mecz miał miejsce 10 lat temu, a ci robią teraz wielkie halo. Piszczek był wtedy pionkiem, a cała ta wataha co teraz sie robi swieta, a kiedys brali i dawali wszyscy.

 

Powinien się wypiąć, bo go uczciwie skazali :picard: Dlaczego o skazaniu bądź o wysokości kary ma decydować poziom piłkarski? To skoro wszyscy brali i dawali to należy nie karać nikogo, czy może jednak wszystkich? Skoro był takim pionkiem to dlaczego dostał taką samą karę jak inni? No proszę...

Odnośnik do komentarza

My tu gadu-gadu o losowaniu, a Piszczek dostał pół roku BEZWZGLEDNEJ dyskwalifikacji :-k

Mam nadzieje, ze po odwołaniu dostanie chociaz zawiasy.

tylko pół roku i w sumie na terenie jurysdykcji "Leśnych Dziadków".

 

Nikt się nie będzie już jego czepiał w przyszłości, bo zawsze powie, że on swoje odpokutował i tyle.

Na EURO wróci

Jesli sie odwola to moze nie wrocic.

Odnośnik do komentarza

My tu gadu-gadu o losowaniu, a Piszczek dostał pół roku BEZWZGLEDNEJ dyskwalifikacji :-k

Mam nadzieje, ze po odwołaniu dostanie chociaz zawiasy.

tylko pół roku i w sumie na terenie jurysdykcji "Leśnych Dziadków".

 

Nikt się nie będzie już jego czepiał w przyszłości, bo zawsze powie, że on swoje odpokutował i tyle.

Na EURO wróci

Jesli sie odwola to moze nie wrocic.

Ja myślę, że się jednak nie odwoła. Niewiele mu to da, w obecnej sytuacji.

Edytowane przez Brachu
Odnośnik do komentarza

http://sport.tvp.pl/...iszczka/5019609 sprawa jak okazuje sie ma drugie dno. Pół roku bez gry i piszczek może nie wrócić do formy

jak dla mnie to farmazon, nie pochwalam tego co parę lat temu robił Piszczek, ale karanie go dzisiaj w taki sposób... jest napewno krzywdzące,

jeżeli faktycznie popełnił czyn karalny powinien iść jak zwykły Kowalski do "paki" ...

Odnośnik do komentarza

Oby się udało, bo Melikson naprawdę jest graczem wyjątkowym, co pokazał nie tylko wczorajszy mecz, ale właściwie każdy. Jego szybkość, umiejętność poruszania się po boisku, gra na jeden kontak, przyjęcie piłki t i umiejętność idealnie wystawienia jej na czyste pole - kogoś o takich walorach nie można odrzucić i trzeba stanąć na głowie, by namówić go do gry w naszej kadrze. Dla mnie pozyskanie Maora Meliksona byłoby zdecydowanie najlepszą rzeczą, jaką PZPN mógłby zrobić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oby się udało, bo Melikson naprawdę jest graczem wyjątkowym, co pokazał nie tylko wczorajszy mecz, ale właściwie każdy. Jego szybkość, umiejętność poruszania się po boisku, gra na jeden kontak, przyjęcie piłki t i umiejętność idealnie wystawienia jej na czyste pole - kogoś o takich walorach nie można odrzucić i trzeba stanąć na głowie, by namówić go do gry w naszej kadrze. Dla mnie pozyskanie Maora Meliksona byłoby zdecydowanie najlepszą rzeczą, jaką PZPN mógłby zrobić.

Wiesz, co znaczy Reprezentacja Polski? Orzełek na piersi? Jaki związek z polską piłką ma Melikson i jemu podobni? Wszystkie te transfery zamazują prawdziwy obraz polskiej piłki, naszego systemu szkolenia. PZPN ma go w dupie, przecież to nie są ludzie,delikatnie mówiąc, inteligentni. Chcecie 11 obcokrajowców w ojczystej Reprezentacji i Grzegorza Latę, który mówi, że sukcesy, to jego zasługa? Ja wolałbym naszą kadrę złożoną z prawdziwych Polaków i wtedy wyszłoby, że wielomilionowy kraj,w którym grają setki tysięcy zawodników (liczby z głowy na chybił trafił) jest na równi z Azerbejdżanem, Cyprem, Albanią i Uzbekistanem ( na chybił trafił). Wtedy niektórym otworzyłyby się oczy na to, że szkolenie leży,a klubom pozwala się opłacać seniorów za pieniądze przeznaczone na młodzież. Naprawdę chciałbym, abyśmy sięgnęli dna i jakiś kataklizm zmiótłby z ziemi wszystkich ludzi obracających się w polskiej piłce kopanej. Wtedy doszłoby do prawdziwych rozmów, zapadłyby prawdziwe decyzje i funkcjonowalibyśmy jak prawdziwy, europejski, futbolowy kraj.

Odnośnik do komentarza

To, że jesteśmy na poziomie Azerbejdżanu czy Albanii pokazywały od kilku lat rozgrywki europejskich pucharów. Jakoś nie skruszyło to betonu z PZPN. Dlatego uważam, że nawet kompromitacja na Euro nic nie zmieni w polskiej piłce i jestem za powoływaniem ludzi z polskimi paszportami, którzy nie mieli zaszczytu poznania polskiej myśli szkoleniowej. Choć w grę w kadrze Meliksona nigdy nie wierzyłem.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...