Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Krótka impresja z dzisiejszego spotkania. Nigdy nie sądziłem że wypowiem takie oto zdanie: "Nasza linia pomocy jest niezła technicznie" :o

Tu Ci przyznam racje - ladna chwilami grali klepe i rozegranie. Moglo by wiecej w tego wynikac, ale mam nadzieje, ze na to przyjdzie czas...

 

pytanie, czy PRZED czy PO Euro :>

Odnośnik do komentarza

Krótka impresja z dzisiejszego spotkania. Nigdy nie sądziłem że wypowiem takie oto zdanie: "Nasza linia pomocy jest niezła technicznie" :o

Tu Ci przyznam racje - ladna chwilami grali klepe i rozegranie. Moglo by wiecej w tego wynikac, ale mam nadzieje, ze na to przyjdzie czas...

 

Pomoc zagrała nieźle. W ogóle Polska wypadła całkiem ok w tym meczu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co takiego Małecki zjebał wczoraj, że nie chcecie go już widzieć w meczu reprezentacji. Wczoraj nie holował piłki, ba, częściej podawał niż dryblował, co u niego nie jest częste. Ja byłem zadziwiony, bo w Wiśle gra tak, jakby chciał sam przejść całą obronę rywali i strzelić bramkę, a wczoraj podawał, biegał, starał się. Warto dać mu jeszcze szansę. Obraniak powinien był zejść w przerwie, kompletnie bezproduktywny, do tego zero dynamiki. Na plus Brożek, Mierzejewski mi też się podobał (szkoda sytuacji sam na sam na początku drugiej połowy). No i Głowacki, który był w linii obrony był najpewniejszy.

Odnośnik do komentarza

Oprócz Matuszczyka i Wawrzyniaka (+ Małeckiego ze zmienników) wszyscy na plus. Matuszczyk to straszne drewno, Wawrzyniak nie dość, że się nie włącza do ataku to gubi krycie, natomiast Małecki holuje piłkę i jest strasznie słaby technicznie. Próbuje nadrabiać walecznością, ale chyba jest naprawdę w fatalnej formie.

 

No popatrz, a w Legii jest ciągle widywany na wysokości pola karnego rywali :> Może miał takie zalecenia przed tym meczem?

Co do gubienia krycia to niestety standard u niego w tym sezonie :/

Odnośnik do komentarza

Oprócz Matuszczyka i Wawrzyniaka (+ Małeckiego ze zmienników) wszyscy na plus. Matuszczyk to straszne drewno, Wawrzyniak nie dość, że się nie włącza do ataku to gubi krycie, natomiast Małecki holuje piłkę i jest strasznie słaby technicznie. Próbuje nadrabiać walecznością, ale chyba jest naprawdę w fatalnej formie.

 

No popatrz, a w Legii jest ciągle widywany na wysokości pola karnego rywali :> Może miał takie zalecenia przed tym meczem?

Co do gubienia krycia to niestety standard u niego w tym sezonie :/

Wawrzyniak sie nie wlaczal?

 

To czemu na poczatku pierwszej polowy czesciej na jego pozycji byl Obraniak niz on sam? I czemuz wjechal niemalze w pole karne pod koniec pierwszych 45 minut? Wawrzyniakowi nie mam absolutnie niz do zarzucenia - nie popelnil zadnego karygodnego bledu w obronie, a w ofensywnie naprawde wedlug mnie ciagnal zespol...

 

Nie rozumiem tez oburzenia na gre Maleckiego - ganial, szarpal, czasem przesadzal nawet w zaagnazwaniu, ale jakos szczegolnie nie odstawal.

 

Dla mnie duzo ponizej oczekiwan zagral Glowacki, ktory chwilami mial manewrowosc i szybkosc jak woz z weglem...

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...