Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Grac w pierwszej 11 na Euro czy nie grac w reprezentacji, ktora na Euro nie zagra. Ma o czym myslec chłopak

 

spłycasz niesamowicie

 

przestańmy pojmować reprezentację Polski jak zespół do promocji w czasie EURO - akurat Maor to nie jest jakiś przypadkowy który "kupuje" sobie polski paszport (który jest "równoznaczny" z takim np. afgańskim) od prezydenta z okazji jakiejś imprezy

Odnośnik do komentarza

I zeby nie było za miło -

PZPN ustalił, że mecz towarzyski Polska - Białoruś odbędzie się 11 października w Niemczech

 

Stadionów nam brakuje? :-k

 

Podobno jest jakiś zapis w kontrakcie (ze Sportfive chyba?), że część spotkań trzeba rozegrać za granicą? Albo pieprzę bezsensu, albo gdzieś coś takiego czytałem :-k

 

W jakim celu? Zeby biura podrózy zarobiły?

Odnośnik do komentarza

I zeby nie było za miło -

PZPN ustalił, że mecz towarzyski Polska - Białoruś odbędzie się 11 października w Niemczech

 

Stadionów nam brakuje? :-k

 

Podobno jest jakiś zapis w kontrakcie (ze Sportfive chyba?), że część spotkań trzeba rozegrać za granicą? Albo pieprzę bezsensu, albo gdzieś coś takiego czytałem :-k

 

W jakim celu? Zeby biura podrózy zarobiły?

 

Keine annung. IMO wytłumaczenie w stylu ,, promowanie polskiej kadry za granicą " jest możliwe ;)

Odnośnik do komentarza

No jednak dla mnie coś takiego to przesada. Gość jasno i kategorycznie stwierdza, że wybiera Izrael i nie będzie grał w polskiej kadrze, a tu nagle olśnienie jak Żydzi dali dupy w eliminacjach, a do tego nie grał w pierwszym składzie, że jednak ta Polska to nie taki zły wybór. Ja rozumiem, że wszyscy gracze mający domieszkę innej krwi myślą tak samo (że w razie możliwości to jednak graliby w tej lepszej sportowo kadrze), no ale bez przesady, aż tak kategorycznie to nawet Polanski się nie wypowiadał (a dodatkowo Maor jeździł na kadrę), lecąc klasykiem "szanujmy się".

Odnośnik do komentarza

Skurwienie kadry sięga zenitu. Smuda zrobi wszystko by nie wyjść na durnia w czasie Euro i chyta się każdego sposobu. To już nie jest reprezentacja Polski. To jest banda, zbieranina różnego maści wynalazków które poczuły szansę na wypromowanie się i gorąco deklarują miłość do Polski. Żal na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza

nie, ale np. Kinas chętnie przybija piątkę temu pomysłowi jako światły obywatel świata. Już od czasu debiutu Polanskiego mam serdecznie dosyć tej reprezentacji i czekam na sromotną klęskę na EURO, bo to co się wyczynia, to już nawet nie jest skandal, to jest jawne kurestwo. Jak was bawi oglądanie tych cyrkowców prowadzonych przez tego przygłupa, (który, aż dziw, że nie jeszcze wyłapał w mordę na ulicy za jego wyczyny) to dobrze, wystarczy życzyć dobrej zabawy i emocjonowania się grą tej zbieraniny. Nie zapomnijcie zabrać flag Niemiec, Francji, Izraela i pewnie Brazylii niedługo jak się wybieracie na mecz. Bym puścił wiązankę, ale średnio zbieram ostrzeżenie na miesiąc w sumie w większości nawet nie wiem za co, to się powstrzymam

Odnośnik do komentarza

Grac w pierwszej 11 na Euro czy nie grac w reprezentacji, ktora na Euro nie zagra. Ma o czym myslec chłopak

 

spłycasz niesamowicie

 

przestańmy pojmować reprezentację Polski jak zespół do promocji w czasie EURO - akurat Maor to nie jest jakiś przypadkowy który "kupuje" sobie polski paszport (który jest "równoznaczny" z takim np. afgańskim) od prezydenta z okazji jakiejś imprezy

 

No ale powaznie - myslisz, ze naprawde taki Melikson po dwudziestu siedmiu latach zycia stwierdzil: kurde, przeciez ja czuje sie Polakiem! :> Gral juz w reprezentacji Izraela, wiec skoro zastanawia sie nad Polska, to raczej Euro go motywuje. Moim zdaniem naturalizacje takiego Rogera, Olisadebe, Perquisa i Meliksona maja jeden wspolny aspekt - nie zagram w swojej kadrze, a Polska mnie przyjmie - czemu nie. Jakiekolwiek wiezi rodzinne jedynie ulatwiaja sprawe. Nie mam nic przeciwko calemu procesowi, ale nie o tym chcialem napisac. Dziwi mnie po prostu to, ze niektorzy wierza w jakies poczucie polskosci, a to moim zdaniem zwykly myk transferowy na zasadzie "gdzie mi bedzie lepiej".

Odnośnik do komentarza

25 sierpnia:

Co w związku z powołaniem. Podjąłeś już ostatecznie decyzję, że będziesz grał w reprezentacji Izraela?

- Tak. W sumie to tą decyzję podjąłem nie teraz, a już dłuższy czas temu. Grałem już przecież w meczu towarzyskim, strzeliłem gole, więc wszystko jest w porządku.

Dla Polski więc na pewno nie zagrasz?

- Polska to oczywiście dla mnie bardzo ważny kraj. Przecież moja mama stąd pochodzi. Reprezentacja ma dobrego trenera, to mocny zespół i życzę mu jak najwięcej szczęścia. Uważam, że reprezentacja Polski zasłużyła na osiąganie dobrych wyników.

Był taki moment, kiedy serio myślałeś o grze dla Polski?

- Tak, był taki moment. Mijały kolejne terminy meczów narodowych, a ja cały czas nie dostawałem powołania do reprezentacji Izraela. Trochę więc o tym myślałem, ale przecież jestem obywatelem Izraela. Stwierdziłem, że gdyby na przykład Polak wyjechał do innego kraju grać w piłkę i po pół roku zacząłby grać dla tamtejszej reprezentacji narodowej, to byłoby to trochę dziwne. Oczywiście to nie była prosta decyzja, ale wolałem Izrael.

 

Minął miesiąc, Izrael zaliczył dwie porażki w eliminacjach i przekreślił tym samym szansę na EURO2012. Przekalkulował sobie i dziś bardziej opłaca się być Polakiem. Mam nadzieję, że to jednak jakaś pomyłka i Maor wszystko odkręci mówiąc, że nadal chce grać dla Izraela...

Odnośnik do komentarza

Tylko trzeba sobie jasno powiedziec, ze akurat w tym przypadku on moze grac i tu, i tu bez zadnych kombinacji, nadawania obywatelstw w tydzien i innych tego typu cudow - troche smutne, ze niektorych boli juz nawet jak ktos inny zmieni zdanie. Prawda jest, ze pewnie zmotywowalo go do takiej decyzji Euro, ale nie nam oceniac jakie byly pobudki, ani na ile czuje sie Polakiem.

 

Inna sprawa, ze moze sie okazac, ze to Lato cos przekrecil ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Tylko kiedyś granie dla reprezentacji to był honor, ogromne wyróżnienie i marzenie dzieciaków biegających po boisku. Dzisiaj jest to pchli targ tu mnie nie chcą to sobie zagram dla Polski. I z tym ktoś ma się utożsamiać?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...